کد خبر: ۴۱۸۲۶
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۸۶ - ۱۴:۰۶
تعداد نظرات: ۲ نظر

این حزب به تازگی و به همت جمعی از سرداران سابق دوران هشت ساله دفاع مقدس و مدیران ارزشی نظام مراحل قانونی تاسیس خود را به پایان رسانیده است. پیشتر گفته می شد محسن رضایی با تاسیس حزبی به نام اتحاد ملی بطور جدی تر وارد عرصه فعالیت های سیاسی کشور می شود.


حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی رسما اعلام موجودیت می کند .

به گزارش «فردا»، اولین همایش حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی که به همت جمعی از سرداران سابق دوران هشت ساله دفاع مقدس و مدیران ارزشی نظام مراحل قانونی تاسیس خود را به پایان رسانیده است امروز پنجشنبه 22 آذر برگزار خواهد شد .

این مراسم که در مجتمع فرهنگی سیدالشهداء واقع در میدان 7 تیر ابتدای خیابان شهید مفتح از ساعت 18 الی 22 برگزار می شود اولین اعلام رسمی این حزب اصولگرا خواهد بود.

گفته می شود در این همایش محسن رضایی به بیان دیدگاه ها ، مواضع و همچنین ترسیم افق پیش روی حزب توسعه ملی خواهند پرداخت .

پیشتر گفته می شد محسن رضایی با تاسیس حزبی به نام اتحاد ملی بطور جدی تر وارد عرصه فعالیت های سیاسی کشور می شود اما با گذشت چند ماه از انتشار آن خبر ، اعلام رسمی برگزاری همایش حزب توسعه ملی که با مشی و منش اصول گرایی فعالیت خود را آغاز می کند نشان از حضور مجدد بخشی از بدنه نیروهای ارزشی نظام در فعالیت های سیاسی در آستانه انتخابات مجلس می باشد که کسب بیشترین تعداد از کرسی های مجلس می تواند از اهداف آغاز حرکت در این برهه از زمان باشد .

انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۴۶ - ۱۳۸۶/۰۹/۲۳
0
0
باز دوباره نزدیک انتخابات شد و تولد حزب های موسمی خدا این یکی را بخیر گرداند
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۴۷ - ۱۳۸۶/۱۲/۰۱
0
0
حظور مالک اشتر امام را در عرصه سیاست گرامی میدارم
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه های سایت