تیراندازی و جراحت هشت تن در «تگزاس»

کد خبر: 1000108

پلیس ایالت «تگزاس» در آمریکا از تیراندازی یک مرد به سوی شماری از مردم اطراف یک مشروب‌فروشی و جراحت هشت تن خبر داد.

خبرگزاری فارس: در ادامه تیراندازی در شهرهای آمریکا، پلیس ایالت «تگزاس» از شلیک یک مرد به سمت چند تن دیگر اواخر جمعه شب به وقت محلی خبر داد.

به نوشته وبگاه «هیل» این حادثه در حالی رخ داد که نگهبانان یک مشروب‌فروشی در «سن آنتونیو» در ایالت تگزاس از حضور یک مرد به این مکان جلوگیری کردند و متعاقب این حادثه، این شخص با شلیک گلوله هشت تن را مجروح کرد.

«ویلیام مک مانوس» رئیس پلیس منطقه اعلام کرد که ضارب پس از درگیری لفظی با نگهبانان این مکان، به سمت خودروی خود در پارکینگ رفته و با شلیک گلوله از یک اسلحه هشت تن را زخمی کرد. زخمی شدگان پنج زن و سه مرد بودند که به بیمارستان انتقال یافتند. پلیس اعلام کرده که حال زخمی شدگان این ماجرا مساعد است.

رئیس پلیس این منطقه همچنین از جستجو برای یافتن ضارب این ماجرا و تامین امنیت مناطق اطراف این مکان تفریحی از سوی ماموران پلیس خبر داد.

آزاد بودن حمل سلاح در آمریکا روزانه به بروز خشونت‌هایی مرتبط با تیراندازی در سراسر این کشور منجر می‌شود و تعدادی نیز در این حوادث جان خود را از دست می‌دهند اما لابی سلاح به اندازه‌ای در آمریکا قدرت دارد که تاکنون کنگره هم حاضر نشده اقداماتی برای محدود کردن حمل سلاح در این کشور انجام دهد.

چندی قبل نیز تیراندازی در منطقه «مورگان کانتی» در ایالت آلاباما در آمریکا 7 کشته برجای گذاشت. پلیس ایالت آلاباما پس از حضور در محل گزارش تیراندازی، جسد 7 زن و مرد را در خانه‌ای در حال سوختن پیدا کرد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت