ایلهان عمر: پلیس مینیاپولیس اصلاح‌شدنی نیست

کد خبر: 1000351

ایلهان عمر، عضو مجلس نمایندگان آمریکا طی مصاحبه‌ای با تاکید بر این که پلیس شهر مینیاپولیس اصلاح‌پذیر نیست، از درخواست معترضان مبنی بر انحلال پلیس این شهر حمایت کرد.

ایلهان عمر: پلیس مینیاپولیس اصلاح‌شدنی نیست

باشگاه خبرنگاران جوان: به نقل از هیل، ایلهان عمر، عضو دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا از مطالبه معترضان شهر مینیاپولیس مبنی بر انحلال پلیس این شهر حمایت و تاکید کرد: «شما نمی‌توانید یک اداره‌ای را که در آن فساد ریشه زده اصلاح کنید».

عمر این را هم گفت که اداره پلیس مینیاپولیس باید بازسازی شود.

وی در این‌باره توضیح داد که اکنون فرصت بسیار مناسبی است تا مجددا بر برخی از تعاریف تمرکز کرده و آن‌ها را باز تعریف کنیم. عمر گفت که باید جرائم خطرناک را شناسایی کنیم و نحوه برخورد با آن را به صورت دقیق مشخص نماییم. عمر در ادامه تاکید کرد که مولفه‌های امنیت عمومی باید مشخص شود.

عمر در مصاحبه با سی‌ان‌ان این را هم گفت که: «آنچه ما می‌گوییم تغییر زیرساخت‌های فعلی است. سیستم پلیسی فعلی دیگر نباید در شهر ما وجود داشته باشد چراکه نمی‌توان انتظار یک فرآیند متفاوت با همان زیرساخت‌های قدیمی را داشت».

شورای شهر مینیاپولیس روز جمعه با اتفاق آرا بر باز تعریف یک الگوی ایمنی جدید در مینیاپولیس رای داد. این طرح یک سال به طول خواهد انجامید و شامل بازسازی سیستم پلیس مینیاپولیس هم خواهد شد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها