ترامپ خطاب به مشاورانش: آیا بولتون به زندان می‌رود؟

کد خبر: 1001708

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به تازگی خطاب به مشاورانش در خصوص احتمال زندانی شدن بولتن بخاطر چاپ کتاب جدیدش پرسش کرده است.

ترامپ خطاب به مشاورانش: آیا بولتون به زندان می‌رود؟

باشگاه خبرنگاران جوان: به نقل از پایگاه خبری دیلی میل، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به تازگی خطاب به مشاورانش از احتمال زندانی شدن جان بولتون، مشاور سابق امنیت ملی این کشور بخاطر انتشار کتابی جدید پرسش کرده است.

پایگاه آمریکایی دیلی بیست با افشای این خبر به نقل از سه منبع آگاه نوشت: در روز‌های اخیر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا گهگاه از مقامات دولتی و مشاوران نزدیک خود این پرسش را کرده است که آیا جان بولتون، مشاور امنیت ملی سابق وی که در حال انتشار کتابی جدید در خصوص عملکرد دولت ترامپ هست، راهی زندان خواهد شد؟

یکی از این منابع گفته که شنیده است ترامپ چنین پرسشی را مطرح کرده است: آیا فکر می‌کنی او به همین دلیل می‌خواهد به زندان برود؟

تحقیقات و پرس و جو‌های دونالد ترامپ در حالی مطرح می‌شود که دادستان‌های فدرال آمریکا گفته اند در حال بررسی این مسأله هستند که آیا باید جان بولتون را بخاطر افشای اطلاعات طبقه بندی شده متهم کنند یا خیر.

کتاب جدید جنجالی بولتون که «اتاقی که در آن اتفاق افتاد» نام دارد، قرار است در تاریخ ۲۳ ژوئن (پس فردا) منتشر شود.

به نوشته دیلی میل، اگرچه بعید به نظر می‌رسد که بولتون بر اثر انتشار این کتاب به زندان رود، اما این مسأله سبب نشده تا رئیس جمهور آمریکا را از محکوم کردن مشاور سابقش باز دارد و ترامپ در سخنانی، بولتون را «مردی نفرت انگیز» خوانده است.

او گفت: من هر گفت و گویی با خودم را فوق محرمانه قلمداد می‌کنم. اگر او کتابی نوشته و آن را منتشر کند، او این قانون را شکسته و من فکر می‌کنم او مشکلات مجرمانه‌ای دارد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها