نیویورک تایمز: ما در حال سقوط، سقوط، سقوط، سقوط هستیم!

کد خبر: 1010838

روزنامه نیویورک تایمز اخیراً در گزارشی نوشت: "ما در حال سقوط، سقوط، سقوط، سقوط هستیم؛ تقریباً ۱۰ درصد از کارگران آمریکایی در سه هفته گذشته برای دریافت مزایای بیکاری اقدام کردند، این موج بیکاری در تاریخ مدرن آمریکا بی‌سابقه است.

خبرگزاری تسنیم: نیویورک تایمز روزنامه معتبر و مشهور آمریکایی اخیراً در گزارشی نوشته است: ""ما در حال سقوط، سقوط، سقوط، سقوط هستیم؛ تقریباً ۱۰ درصد از کارگران آمریکایی در سه هفته گذشته برای دریافت مزایای بیکاری اقدام کردند، این موج بیکاری در تاریخ مدرن آمریکا بی‌سابقه است. "

بر اساس این مطلب نیویورک تایمز، میلیون‌ها نفر در تلاشند تا ادعا‌های بیکاری خود را به سازمان‌های دولتی ارسال کنند و افراد بیشتری نیز با خطر از دست دادن شغل خود در هفته‌های آینده روبه‌رو هستند.

نیویورک تایمز: ما در حال سقوط، سقوط، سقوط، سقوط هستیم!

مقیاس این خسارت اقتصادی به قدری نفس‌گیر است که در یک نظرسنجی، بیش از نیمی از آمریکایی‌های زیر ۴۵ سال اظهار کردند که شغل خود را از دست داده یا ساعت کاری آن‌ها کاهش پیدا کرده است؛ ممکن است برخی از مشاغل با کاهش کارگران از بحران جان سالم به در ببرند، اما با هزینه‌های طولانی‌مدتی مثل از دست دادن کارگران آموزش دیده و با تجربه و عدم قطعیت در استخدام افراد جدید رو‌به‌رو خواهند بود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت