کلینتون: من بهتر می‌توانستم کرونا را مهار کنم

کد خبر: 1028960

هیلاری کلینتون در مصاحبه‌ با آکسیوس با اشاره به آمارهای مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا در آمریکا خود را تواناتر از ترامپ در کنترل این موضوع دانست.

باشگاه خبرنگاران جوان: به نقل از هیل، هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه پیشین آمریکا و نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ در این کشور، روز یکشنبه در مصاحبه با آکسیوس در پاسخ به این سوال که آیا رئیس جمهور زن بهتر می‌تواند همه‌گیری ویروس کرونا را مهار کند، اظهار کرد: شک ندارم، مخصوصا اگر من باشم، منظورم این است که زنان اصلا برای این کار ساخته شده‌اند.

او گفت: بر اساس داده‌های دانشگاه جانز هاپکینز، آمریکا با بیش از ۸.۵ میلیون مورد ابتلا و ۲۲۵ هزار و ۶۷ فوتی، بالاترین جایگاه را در جهان به خود اختصاص داده است. من نمی‌توانم پیروزی ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰ را حتی تصور کنم، این امر باعث بروز آشفتگی‌های فراوانی خواهد شد.

نظرسنجی‌ها حاکی از پیشتازی جو بایدن در بسیاری از ایالت‌های آمریکاست، گرچه در برخی هم رقابت تنگاتنگی بین دو نامزد وجود دارد.

ترامپ تاکنون در تجمعات انتخاباتی بسیاری در سراسر آمریکا حضور داشته است، او در چندین سخنرانی خود به طور مستقیم کلینتون را مورد حملات لفظی خود قرار داده است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت