پسر ترامپ: چه کسی باور می‌کند رای بایدن از اوباما بیشتر باشد؟

کد خبر: 1031334

پسر«دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در توییتی سعی کرد برتری «جو بایدن» رقیب دموکرات پدرش در انتخابات ریاست جمهوری را زیر سئوال ببرد.

خبرآنلاین: «اریک ترامپ» پسر«دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا عصر شنبه به وقت تهران در توییتی تلاش کرد پیروزی «جو بایدن» نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری این کشور(تا این لحظه) را زیر سئوال ببرد.

اریک ترامپ در توییتی نوشت: «آیا کسی باور می‌کند "بایدن" نامزدی که به سختی می‌توانست یک اتاق را از هوادارانش پر کند، ۸.۸۹ میلیون رای بیشتر از "باراک اوباما" ( رئیس جمهور سابق) در سال ۲۰۱۲ کسب کند؟ این در حالی است که ترامپ که حدنصاب حزب جمهوریخواه را با ۷.۵میلیون رای بیشتر در سال ۲۰۱۶ زده بود، اینک عقب افتاده است؟»

رئیس‌جمهور آمریکا بعد از ظهر شنبه به وقت تهران در توییتی ادعا کرد، ده‌ها هزار رای غیرقانونی در پنسیلوانیا و دیگر ایالت‌ها نتیجه انتخابات را تغییر داد و پیروزی را از او گرفت. دونالد ترامپ به اظهارنظر درباره انتخابات ریاست جمهوری این کشور به ویژه نتایج منتشر شده درباره انتخابات در ایالت پنسیلوانیا پرداخت و دوباره از «آرای غیرقانونی» گلایه کرد.

طبق گزارش رسانه‌های آمریکایی از قبیل «فاکس نیوز»، شمارش آرای ۹۹ درصد از آرا در ایالت پنسیلوانیا که دارای ۲۰ رای الکترال است، نشان می‌دهد که جو بایدن نامزد دموکرات با ۴۹.۶ درصد پیش است و دونالد ترامپ ۴۹.۲ درصد کسب کرده و نتیجه را باخته است.

رئیس‌جمهور آمریکا نوشت: «روز سه شنبه (موعد اصلی برگزاری انتخابات ریاست جمهوری) ده‌ها هزار رای به صورت غیرقانونی بعد از ساعت هشت شب دریافت شد و این موضوع به طور کامل و به راحتی نتایج انتخابات در پنسیلوانیا و برخی دیگر از ایالت‌ها را عوض کرد.»

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت