آیا ملانیا به خاطر شکست ترامپ طلاق می‌گیرد؟

کد خبر: 1031463

دونالد ترامپ پس از شکست سنگین در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر اکنون با یک چالش بزرگ دیگر روبرو شده است.

خبرگزاری تسنیم: برخی رسانه‌های خبری از احتمال جدایی ملانیا ترامپ از دونالد ترامپ خبر می‌دهند.

بر اساس این گزارش، دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری ۳ نوامبر در برابر جو بایدن متحمل شکست شده است. البته ترامپ هنوز حاضر به شکست در انتخابات نشده و مدعی است که با آراء قانونی پیروز شده است. وی مدعی تقلب در انتخابات شده و در ایالت‌های حساس و مهم شکایت‌هایی را برای به چالش کشاندن نتیجه انتخابات مطرح کرده است.

این در حالی است که گزارش‌هایی درباره متشنج بودن روابط بین دونالد ترامپ و همسرش ملانیا ترامپ منتشر شده است. یکی از مشاوران سابق ملانیا ترامپ فاش کرده است که او پس از شکست ترامپ در انتخابات، همسرش را ترک کرده است.

اوماروسا مانیگالت نیومن دستیار سابق دونالد ترامپ ادعا کرده است که ازدواج ۱۵ ساله ترامپ و ملانیا رو به پایان است و به زودی این رابطه اتمام خواهد یافت.

وی در این باره گفت: ملانیا اکنون برای طلاق گرفتن از ترامپ لحظه شماری می‌کند. به محض اینکه ترامپ از کاخ سفید بیرون بیاید، ملانیا از او طلاق می‌گیرد. ملانیا اکنون به دنبال راهی برای انتقام گرفتن از ترامپ است.

روزنامه دیلی‌میل نیز در گزارشی نوشته است دونالد ترامپ انتخابات را از دست داده، اما ممکن است همسرش، ملانیا ترامپ را هم از دست بدهد.

نقل مشهور این است که ملانیا ترامپ بعد از پیروزی دونالد در سال ۲۰۱۶ گریه کرده و به یکی از دوستانش گفته که هرگز انتظار نداشته او فاتح انتخابات باشد.

ملانیا ترامپ پس از رفتن دونالد ترامپ به کاخ سفید ۵ ماه از رفتن از نیویورک به واشنگتن امتناع می‌کرد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت