شوخی هواداران بایدن صدای پسر ترامپ را درآورد

کد خبر: 1031759

شوخی هواداران بایدن با خط تلفنی ستاد انتخاباتی ترامپ برای ثبت شکایات مردمی در مورد تقلب در انتخابات، با واکنش پسر ترامپ و ستادش مواجه شد.

باشگاه خبرنگاران جوان: به نقل از ای بی سی نیوز، یک خط تلفنی که توسط ستاد انتخاباتی ترامپ برای جمع آوری گزارش‌های رای دهندگان مبنی بر ادعای تقلب در انتخابات ایجاد شده بود، به دلیل تعدد تماس‌های تمسخرآمیز طرفداران بایدن از سوی همین ستاد مسدود شد.

بر اساس گزارش‌ ای بی سی نیوز، خط تلفنی که تماس گیرندگان را به یک صندوق پیام صوتی هدایت می‌کرد، مملو از پیام‌های تمسخرآمیز هواداران بایدن با این مضمون که آسوشیتدپرس و شبکه‌های خبری روز شنبه پیش بینی کردند که بایدن در این رقابت پیروز شده باشد، است.

اریک ترامپ، پسر رئیس جمهور آمریکا، در پیامی توئیتری با اشاره به این تماس‌ها، کمیته ملی دموکراتیک (DNC) را مسئول این شوخی‌ها دانست.

او نوشت: این خط تلفنی برای ثبت هزاران شکایتی است که در مورد تقلب در شمارش آراء دریافت می‌کنیم، چیزی که آن‌ها مجبورند پنهانش کنند.

سخنگوی ستاد انتخاباتی ترامپ نیز در بیانیه‌ای گفت: ثابت شده است این خط تلفن بسیار موثرتر است، زیرا هزاران آمریکایی وجود دارند که هنگام رأی دادن تجربیات بسیار نگران کننده‌ای داشته‌اند. ما در حال آماده سازی برای جمع آوری اطلاعات هستیم.

ترامپ و متحدانش از ماه‌ها پیش از انتخابات، مدعی شده‌اند که مقامات آمریکا در تلاش برای گسترش رای گیری به صورت پستی به بهانه شیوع ویروس کرونا هستند، اما در واقع هدف آن‌ها تقلب در انتخابات است؛ این در حالی است که تاکنون هیچ مدرکی دال بر تقلب به دست نیامده است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت