بایدن جراح برکنارشده توسط ترامپ را انتخاب کرد

کد خبر: 1031832

کارزار انتخاباتی رئیس جمهور منتخب آمریکا یکی از مقامات سابق حوزه سلامت را که پیشتر از سوی ترامپ برکنار شده بود، به عنوان یکی از رؤسای کارگروه ۱۲ نفره مبارزه با کرونا انتخاب کرد.

بایدن جراح برکنارشده توسط ترامپ را انتخاب کرد

خبرگزاری مهر: به نقل از روزنامه ایندیپندنت، ستاد انتخاباتی جو بایدن «ویوک مورثی» (Vivek Murthy) جراح ارشدی را که از سوی «دونالد ترامپ» رئیس جمهور کنونی آمریکا برکنار شده بود، به عنوان یکی از رؤسای کارگروه ۱۲ نفره مبارزه با کرونا انتخاب کرد.

«کیت بدینگ‌فیلد» (Kate Bedingfield) معاون ستاد انتخاباتی جو بایدن در مصاحبه با یکی از برنامه های شبکه تلویزیونی «ام اس ان بی سی» از «ویوک مورثی» و نیز «دیوید کسلر» (David Kessler) کمیسیونر سابق سازمان غذا و داروی آمریکا، به عنوان رؤسای مشترک این کارگروه ۱۲ نفری نام برد.

معاون ستاد انتخاباتی جو بایدن در این خصوص اعلام کرد: آنها از ماه مارس که ویروس کرونا شیوع یافت، در این زمینه به ستاد بایدن مشاوره می دادند.

گفتنی است «ویوک مورثی» که در زمان ریاست جمهوری «باراک اوباما» به عنوان نوزدهمین جراح ارشد آمریکا انتخاب شد، از سال ۲۰۱۴ مشغول فعالیت بود تا اینکه دونالد ترامپ در سال ۲۰۱۷ از وی خواست از مقام خود استعفا دهد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها