احتمال ابتلای تیم وکلای انتخاباتی ترامپ به کرونا

کد خبر: 1034098

ستاد انتخاباتی رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد با ابتلای پسر وکیل شخصی او به ویروس کرونا، احتمالا جمعی از اعضای تیم حقوقی وی نیز به این بیماری مبتلا شده‌اند.

خبرگزاری فارس: با ابتلای پسر «رودی جولیانی» وکیل رئیس جمهور آمریکا به ویروس کرونا، احتمال می‌رود شماری از اعضای تیم وکلای او نیز به این بیماری مبتلا شده باشند.

به نوشته نشریه «نیوز ویک»، «جینا الیس» وکیل ستاد انتخاباتی «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا روز جمعه گفت، با ابتلای «اندرو جولیانی» پسر وکیل ترامپ، احتمالاً تیم حقوقی او در معرض این بیماری قرار گرفته‌اند.

الیس بامداد شنبه در پیامی توییتری نوشت، تا کنون نتیجه آزمایش ابتلای او و رودی جولیانی منفی اعلام شده و سایر اعضای تیم حقوقی ترامپ نیز تست کرونا خواهد داد.

اندرو جولیانی که یکی از کارکنان کاخ سفید نیز محسوب می‌شود، روز پنجشنبه و پیش از مطلع شدن از ابتلایش به ویروس کرونا در نشستی خبری با حضور وکلای ترامپ، پدرش و سران کمیته ملی جمهوری‌خواهان در واشنگتن شرکت کرده بود.

این در حالی است که شب گذشته نیز خبر ابتلای «دونالد ترامپ جونیور» پسر ارشد رئیس جمهور آمریکا در رسانه‌ها منتشر شد.

از سوی دیگر جمعه شب پایگاه خبری «آکسیوس» اعلام کرد، رود جولیانی و دیگر اعضای تیم وکلای ترامپ به‌خاطر احتمال ابتلا به ویروس کرونا، در جلسه کاخ سفید با حضور مقامات ارشد جمهوری‌خواه ایالت میشیگان شرکت نمی‌کنند.

رهبران مجلس ایالتی میشیگان از جمله «مایک شرکی» رهبر اکثریت سنا و «لی چتفیلد» رئیس مجلس نمایندگان ایالت میشیگان که هر دو جمهوری‌خواه هستند، روز جمعه به درخواست ترامپ در کاخ سفید حضور پیدا کردند.

این دو مقام کنگره ایالتی آمریکا در بیانیه‌ای مشترک که در حقیقت ضربه‌ای به تلاش‌های دقیقه نودی ترامپ محسوب می‌شد، تأکید کردند: «ما هنوز از هیچ اطلاعاتی که بتواند نتیجه این انتخابات (ریاست‌جمهوری) در میشیگان را تغییر دهد، اطلاعی نداریم و بعنوان رهبران مجلس قانونگذاری، به قوانین پایبندیم و روند عادی گزینندگان میشیگان را دنبال می‌کنیم».

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها