گمانه‌زنی درباره سفر ترامپ به پنسیلوانیا

کد خبر: 1035047

رسانه‌های آمریکایی خبر دادند، احتمال می‌رود که دونالد ترامپ رئیس‌جمهور این کشور در جلسه «استماع» روز چهارشنبه قانونگذاران ایالتی جمهوری‌خواه پنسیلوانیا با موضوع تخلف‌های انتخاباتی شرکت کند.

خبرگزاری فارس: به رغم تایید پیروزی «جو بایدن» نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در پنسیلوانیا، رسانه‌ها از احتمال حضور دونالد ترامپ رئیس‌جمهور این کشور در جلسه استماع قانونگذاران جمهوری‌خواه این ایالت با موضوع تقلب در انتخابات خبر دادند.

بنا بر گزارش وبگاه «هیل»، چند رسانه آمریکایی خبر دادند احتمال می‌رود دونالد ترامپ در جلسه‌ای که قانونگذاران جمهوری خواه ایالتی در پنسیلوانیا با موضوع ادعاهای تقلب در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا قرار است برگزار شود، شخصا حاضر شود.

طبق این گزارش‌ها، حزب جمهوری‌خواه در ایالت پنسیلوانیا اعلام کرد که روز چهارشنبه قانونگذاران این حزب در کنگره ایالتی در هتل «گتیزبورگ» یک «جلسه استماع» با موضوع تخلف و تقلب در انتخابات برگزار می‌کنند. گفته می شود که «رودی جولیانی وکیل شخص ترامپ هم در این جلسه حاضر خواهد شد.

کاخ سفید حضور ترامپ در این جلسه را جزو برنامه‌های عمومی وی اعلام نکرده است اما «سی‌ان‌ان» خبر داد که رئیس جمهور به حضور در این جلسه و پیوستن به جولیانی ابراز علاقه کرده است.

گمانه‌زنی درباره سفر ترامپ به پنسیلوانیا برای حضور در جلسه جمهوری‌خواهان درباره ادعای تقلب در انتخابات در حالی انجام می شود که مقام‌های این ایالت روز گذشته رسما پیروزی بایدن در انتخابات پنسیلوانیا را تایید کردند.

برگزاری جلسه روز چهارشنبه جمهوری‌خواهان پنسیلوانیا درباره انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، دو روز بعد از موافقت کاخ سفید با آغاز روند انتقال قدرت برگزار می‌شود

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت