درخواست ضد ایرانی سناتور آمریکایی از بایدن

کد خبر: 1048400

یک سناتور آمریکایی شیفته رژیم صهیونیستی با اتهام زنی علیه ایران به «جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا توصیه کرده تحت هیچ شرایطی وارد برجام نشود.

خبرگزاری فارس: یک سناتور جمهوریخواه آمریکا به «جو بایدن» رئیس جمهور این کشور توصیه کرده که ادامه دهنده رویکرد فشار حداکثری ترامپ بر ایران باشد و وارد برجام نگردد.

به گزارش شبکه خبری «فاکس نیوز» «گرگ مورفی» قانونگذار ایالت کارولینای شمالی گفت، ایرانیها خواهان محو اسرائیل هستند، ایرانی‌ها دوست ما محسوب نمی‌شوند و آزمودن و امتیاز دادن به آن‌ها یک سیاست خارجی مضحک است. وی در ادامه گفت، با وجود خروج آمریکا از برجام در زمان «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا، ایران به غنی سازی ادامه می‌دهد.

مورفی از جمله امضا کنندگان نامه‌ای جدید از سوی قانونگذاران جمهوریخواه به بایدن در زمینه عدم مماشات با ایران است و در این نامه او مدعی شده ایران موجب بی ثباتی در منطقه است. سناتور مورفی در این مصاحبه با حمایت از رژیم صهیونیستی گفت گه نرم شدن مواضع آمریکا در قبال ایران، برای اسرائیل به عنوان نزدیکترین متحد ایالات متحده در منطقه، زیان آور است.

گرگ مورفی در بخش دیگر این گفت‌وگو با فاکس نیوز ، ایران را به دروغگویی متهم کرد.

مشاور امنیت ملی آمریکا نیز به تازگی ایران را به «حمایت از تروریسم در منطقه» متهم کرد و گفت: «اقدامات بی‌ملاحظه‌ آنها در حمایت از تروریسم در منطقه فروکش نکرده و در برخی از حوزه‌ها تسریع شده است.»

این در حالی صورت گرفت که جمهوری اسلامی ایران همواره ادعاهای بی اساس مقام‌های کشورهای غربی درباره حمایت از تروریسم را رد کرده است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت