تعداد مرگ و میر کرونا در آمریکا از ۱۲ هزار نفر گذشت

کد خبر: 986169

روند صعودی مبتلایان به کرونا با سرعت زیادی در آمریکا ادامه دارد و طی ۲۴ ساعت گذشته باردیگر تعداد جان باختگان آمریکایی بر اثر کرونا بویژه در ایالت نیویورک به شدت افزایش یافته است.

تعداد مرگ و میر کرونا در آمریکا از ۱۲ هزار نفر گذشت

خبرگزاری مهر: به نقل از سی ان ان، تعداد مبتلایان به کرونا در آمریکا به رقم بی سابقه ۳۸۵ هزار نفر رسیده است.

در این میان تعداد تلفات جانی ناشی از کرونا نیز در آمریکا با ثبت ۱۳۵۶ فوتی جدید طی ۲۴ ساعت گذشته به رقم کلی ۱۲۲۲۷ نفر رسید.

در عین حال ایالت نیویورک همچنان بالاترین نرخ کرونا و مرگ و میر ناشی از این ویروس را دارد و طی ۲۴ ساعت گذشته ۷۳۱ مورد مرگ ناشی از ابتلاء به کرونا مربوط به این ایالت بوده است.

در همین ارتباط نیز «اندرو کومو» فرماندار ایالت نیویورک با تائید این آمار افزوده است که شمار کل فوت‌شدگان ناشی از کرونا در نیویورک به ۵ هزار و ۴۸۹ نفر رسیده است.

به گفته فرماندار نیویورک این تعداد مرگ‌ومیر ظرف ۲۴ ساعت گذشته، بالاترین آمار مرگ‌ومیر روزانه‌ای است که این ایالت از زمان آغاز بحران شیوع کرونا تجربه کرده است.

آمار مرتبط با مبتلایان به کرونا در آمریکا در حالی مطرح شده که عملکرد دولت ترامپ در ارتباط با مقابله با شیوع این بیماری به شدت زیر سوال است و بسیاری پیش بینی کرده‌اند که بحران شیوع کرونا در آمریکا ممکن است به ضرر کامل ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آتی این کشور منجر شود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها