پیش بینی جدید قیمت دلار / جزئیات مهم

کد خبر: 1083628

قیمت دلار در هفته اخیر در کانال ۲۵ هزار تومان در نوسان بود و در برخی از روزها برای تغییر این کانال می‌شد نشانه‌هایی را مشاهده کرد. اما در ادامه ممکن است این تغییر کانال رخ دهد و قیمت دلار وارد کانال ۲۶ هزار تومان شود.

به گزارش خوندنی آنلاین قیمت دلار همچنان روزهای پرنوسانی را طی می‌کند و در این شرایط اتفاقات جدیدی در بغداد و واشنگتن رخ داده که ممکن است اجازه ندهد از نوسانات قیمت دلار کم شود.

از بغداد تا واشنگتن و کشورهای همسایه ایران هرکدام در روزهای اخیر شاهد حوادثی بودند که احتمالا بتوانند بر بازار ارز ایران تاثیر بگذارند.

روز گذشته منابع رسمی از سقوط یک بالگرد نظامی در غرب عراق و کشته شدن پنج تن از نیروهای مسلح این کشور خبر دادند.

علاوه بر این، یک منبع امنیتی عراق نیز اعلام کرده که دو کاروان نیروهای ائتلاف تحت رهبری آمریکا روز گذشته در جاده بین‌المللی جنوب ناصریه در استان ذی قار عراق با دو بمب کنار جاده‌ای هدف قرار گرفته شدند.

از سوی دیگر وال استریت ژورنال مدعی شده طبق گفته مقام‌های آمریکایی واشنگتن قصد دارد تحریم‌هایی را علیه توانمندی موشکی ایران وضع کند.

وزارت خارجه آمریکا نیز نسبت به برخی اتفاقات اخیر ایران واکنش نشان داده و سخنگوی آن مدعی شده آمریکا خواستار دسترسی آزادانه ایرانی‌ها به اینترنت است.

در همین حال خبری دیگر مجددا نااطمینانی‌های بازار ارز را بیشتر کرده است.

در حالی که دولت رئیس جمهور منتخب ایران هنوز آغاز به کار نکرده، شش سناتور جمهوری‌خواه سنا با ارسال نامه‌ای به بایدن، خواستار جلوگیری از ورود ابراهیم رئیسی و دیگر مقام‌های ایرانی به نشست سالانه سازمان ملل شدند.

در کنار این نااطمینانی‌ها، تنش‌های میان دو کشور جمهوری آذربایجان و ارمنستان نیز از سر گرفته شده است و در کشور افغانستان نیز به دلیل سیل بیش از ۴۰ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

بازار ارز ایران با رصد این اتفاقات قرار است فردا کار خود را شروع کند و احتمالا متاثر از این اتفاقات همچنان روندی مشابه هفته گذشته خواهد داشت. آیا بازار ارز طبق انتظار عمل خواهد کرد؟

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها