در گفتگو با فردا مطرح شد؛

پورمختار: دست اصلاح‌طلبان خالی نیست/ انتخابات پرشوری خواهیم داشت

کد خبر: 1065404

فعال سیاسی اصولگرا گفت: اصلاح طلبان لیست بلند بالایی دارند و اگر مشکلی برای تأییدصلاحیت پیدا نکنند، افرادی در آن لیست هستند که آنها نیز می توانند رقیب جدی محسوب شوند.

گروه سیاسی فردا: ثبت نام نامزدها از روز 21 اردیبهشت ماه آغاز می شود و جریان های سیاسی می کوشند با حداکثر توان وارد میدان شوند.

محمدعلی پورمختار درباره وضعیت و موقعیت اصلاح طلبان در انتخابات 1400 به فردا گفت: دست اصلاح طلبان در رقابت سیاسی پیش رو خالی نیست، آنها لیست بلند بالایی دارند و اگر مشکلی برای تأییدصلاحیت پیدا نکنند، افرادی در آن لیست هستند که آنها نیز می توانند رقیب جدی محسوب شوند.

این فعال سیاسی اصولگرا درباره آرایش نامزدهای اصولگرا در صحنه انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 گفت: هنوز خبر موثقی درباره ثبت نام آقای رئیسی وجود ندارد. با توجه به مطالبات و درخواست هایی از جانب افراد و گروه های سیاسی مطرح شده و شورای ائتلاف نیز نظر قطعی خودش را درباره کاندیدای مورد حمایتش اعلام کرده است؛ انشاءالله جواب مثبت باشد و با حضور ایشان شانس جریان انقلابی و اصولگرا بیشتر خواهد بود.

وی افزود: براساس برآوردها و نظرسنجی هایی که انجام شده، شانس آقای رئیسی بیشتر از سایر کاندیداها است. گرچه امکان دارد از جریان اصولگرا چند نامزد دیگر حضور داشته باشند و همچنان در صحنه انتخابات بمانند که ایرادی ندارد چون موجب گرم تر شدن عرصه انتخابات و حضور حداکثری مردم می شود.

وی درباره سطح مشارکت مردم در پای صندوق های رأی ادامه داد: گرچه الان گفته می شود فضای انتخابات سرد است، به دلایل مختلفی معتقدم اوضاع مثل سال های گذشته خواهد بود. نخست آنکه مردم از دولت آقای روحانی دلخوشی ندارند و منتظر دولتی هستند که با عملگرایی بتواند مسائل و مشکلات آنها را حل کند. از طرفی انتخابات ریاست جمهوری همزمان با انتخابات شوراها برگزار می شود، بر این اساس مردم حتما پای صندوق رأی خواهند آمد.

این فعال سیاسی اصولگرا بیان کرد: برخلاف آنچه دشمنان تبلیغ می کنند، سطح مشارکت مردم بالا خواهد بود و همچون گذشته شاهد شور انتخاباتی خواهیم بود.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت