پشت پرده خانه فساد در دامپزشکی تهران / الناز به پلیس پناه برد

کد خبر: 1062359

چند روز پیش الناز با خیال خوش طبق عادت هر هفته خود به سمت خانه پدری راهی شد. الناز لحظه ای که با کلید در را باز کردصحنه ای را دید که فکرش راهم نمی کرد.

 

زن جوان تهرانی لحظه ای که احساس کرد آبروی پدرش در معرض خطر است نزد پلیس رفت و شکایتی تنظیم کرد.

پشت پرده خانه فساد در دامپزشکی تهران

 الناز زن جوانی تهرانی وقتی که سهم خانه پدرش را از خواهر و برادر های خود خریداری کرد و به امیر برادر معتادش که دارای سابقه کیفری است پناه داد، فکرش را هم نمی‌کرد که برادر جوان در آن جا مکانی برای ا فساد اخلاقیو پاتوقی برای سارقان و معتادان فراهم کند.

 

پشت پرده خانه خلاف در محله دامپزشکی تهران

چند روز پیش الناز با خیال خوش  طبق عادت هر هفته خود به سمت خانه پدری راهی شد. الناز لحظه ای که با کلید در را باز کردصحنه ای را دید که فکرش راهم نمی کرد.

خانه فساد

الناز در خانه، امیر و دوستانش را با حالت نامناسب همراه با یک گونی ضبط دزدی مشاهده کرد و متوجه شد که آبرو و اعتبار خانوادگی خود در حال نابود شدن است. دختر جوان تهرانی چند روز بعد از همسایگان حرف های عجیبی شنید.

دختر جوان از حرف های همسایه متوجه شد که امیر پس از کشیدن مواد مخدر با صدای بلند به همسایگان فحش می‌دهد. حتی او گاهی اوقات به زمین و زمان ناسزا می‌گوید، همچنین همسایگان دیده بودند که امیر با چند گونی لباس های مارک دار و گران قیمت به همراه سارقان و چند معتاد به خانه می ‌آید. حتی عوض کردن قفل در هم مانع امیر نشد. او همچنان با پیچ گوشتی وارد منزل می‌شود و کار های خلاف خود را ادامه می‌دهد.

برادر معتاد منزل پدری خود را به خانه فساد تبدیل کرد

الناز دختر جوان که متوجه شد آبرو و اعتبار خانوادگی اش دارد توسط امیر از بین می‌رود، دیگر چاره ای نداشت و به پلیس مراجعه کرد.

الناز ماجرای برادر خود را اینطور بیان کرد : « من سهم اعضای خانواده خودم را خریداری کردم و به علت اینکه امیر از زندان آزاد شده بود اجازه دادم تا او در خانه زندگی کند؛ الان پشیمان هستم.»

خانه فساد

الناز ادامه داد : « چند روز پیش وقتی به خانه مراجعه کردم امیر را همراه با دوستانش را با یک گونی ضبط سرقتی دیدم. از آن جا متوجه شدم آبرو و اعتبار پدرم دارد از بین می‌رود.»

دختر جوان گفت : « من حتی قفل در ورودی را عوض کردم اما امیر با پیچ گوشتی وارد خانه می‌شود و با دوستان خود آن جا را تبدیل به خانه خلاف کرده است. بنابر شنیده های همسایگان امیر زمین و زمان را فحش می‌دهد و به همسایگان توهین میکند از ناچاری نزد پلیس آمدم و درخواست کمک کردم و امیدوارم مشکلم حل شود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت