چه دلایلی باعث چاپ لیوان کاغذی شد؟

کد خبر: 1180937
چه دلایلی باعث چاپ لیوان کاغذی شد؟

 

چکیده : اخیرا محصولات کاغذی جایگاه خاصی در زندگی بشر پیدا کردند و تولیدات کاغذی در انواع لیوان کاغذی در سایزهای مختلف، بشقاب کاغذی و دیگر ظروف کاغذی تولید می شوند. لیوان کاغذی به عنوان یکی از پرکاربردترین محصولات کاغذی است که از محبوبیت بسیار بالایی نسبت به بقیه ظروف کاغذی برخوردار است.

 

لیوان کاغذی یک لیوان یکبار مصرف است که از کاغذ ساخته شده و معمولاً با مقداری پلاستیک یا موم پوشانده می شود تا از نشت مایعات یا خیس شدن کاغذ جلوگیری کند. اغلب این لیوان های یکبار مصرف ممکن است از کاغذهای بازیافتی ساخته شده باشند و به طور گسترده در سراسر جهان مورد استفاده قرار بگیرند. امروزه محبوبیت و تقاضای لیوان های یکبار مصرف کاغذی با سرعت بیشتری افزایش یافته است.

از لیوان های کاغذی در مکان هایی از جمله بیمارستان ها، مراکز تجاری، مدارس، ادارات و غیره استفاده می شود. در مقایسه با لیوان‌های معمولی، این لیوان‌های یکبار مصرف دارای مزایای بسیار متنوعی هستند. اگر این لیوان ها را با لیوان های پلاستیکی و استایروفوم مقایسه کنید کاملاً مفید هستند.

با بازگشت به زمان پیدایش، استفاده از لیوان های کاغذی در سال 1918 در طول همه گیری آنفولانزای آمریکا رایج شد. این لیوان ها توسط تعداد زیادی از مردم استفاده می شد تا از عفونت جلوگیری کنند و بعد از استفاده دور انداخته می شد. در آن زمان عمدتاً برای ترویج بهداشت عمومی مورد استقبال قرار گرفت.

مزایای استفاده از لیوان های کاغذی

امروزه مردم زیادی از لیوان های کاغذی استفاده می کنند و این لیوان ها در بسیاری از مکان ها مانند ادارات، مدارس، بیمارستان ها و بسیاری موارد دیگر رایج شده است. لیوان های کاغذی مزایای زیادی نسبت به لیوان های پلاستیکی و معمولی دارند. لیوان های یکبار مصرف کاغذی در انواع مختلف موجود است که مخصوصاً برای شیر، نوشابه، نوشیدنی های سرد، چای و قهوه و بسیاری از نوشیدنی های دیگر استفاده می شود. این محصولات معمولاً از کاغذ تولید می شوند و با موم نازک یا ورق پلی اتیلن لمینت می شوند تا از نفوذ مایعات به جداره لیوان جلوگیری شود.

برخی از فواید و مزایای استفاده از لیوان کاغذی، عبارتند از :

1- سازگاری با محیط زیست

 با توجه به شرایط هشدار دهنده گرمایش جهانی و سایر خرابی های محیطی، امروزه رایج ترین عاملی که باید در نظر داشت این است که محصولی که به طور گسترده استفاده می شود باید سازگار با محیط زیست باشد. از آنجایی که از پلاستیک یا استایروفوم ساخته نشده است، دارای مواد مورد استفاده زیست تخریب پذیر است. این لیوان ها چون از مواد یکبار مصرف ساخته شده اند، به راحتی تجزیه می شوند. نه تنها این، بلکه فنجان ها را نیز می توان به راحتی بازیافت کرد. فنجان ها از خمیر استخراج شده از درختان و آب تشکیل شده اند. بنابراین، بحثی در مورد سمی بودن آنها وجود ندارد.

لیوان کاغذی

2-  استفاده راحت

استفاده از لیوان های یکبار مصرف کاغذی و حمل راحت آنها یکی دیگر از ویژگی های این محصولات است. از آنجایی که وزن سبکی دارند، می‌توانید آن ها را به راحتی جابجا کنید. وقتی نمی‌خواهید انبوه فنجان‌ها و لیوان‌ها را بشویید و به دنبال راه آسانی هستید؛ فنجان های یکبار مصرف کاغذی بهترین جایگزین هستند. اگر قصد سفر دارید و می خواهید از حمل چمدان های سنگین اجتناب کنید، بهترین گزینه انتخاب لیوان کاغذی می باشد. آنها به راحتی قابل حمل هستند و بسته های آن طوری طراحی شده که به اندازه کافی برای حمل راحت است.

3-  ایمن بودن

 اگر لیوان های یکبار مصرف را با لیوان های پلاستیکی و استایروفوم مقایسه کنید، متوجه این مسئله می شوید که این لیوان ها برای نوشیدنی های گرم و سرد بی خطر است. قابلیت جابجایی آسان و بدون مواد سمی از جمله نکاتی است که به نفع این ظروف یکبار مصرف کاغذی است.

4- تنوع بالا

  لیوان های کاغذی در اشکال و اندازه های بسیار متنوعی موجود هستند. همچنین در طرح های مختلف موجود است به عنوان مثال طرح های کارتونی، چاپ لوگو، طرح های قهوه، چای یا هر نوشیدنی دیگر و بسیاری موارد دیگر.

لیوان کاغذی

کاربردهای لیوان کاغذی

 اگر در جاده هستید لیوان های کاغذی ایده آل هستند. به عنوان یک صاحب کسب و کار، اگر لیوان های کاغذی سفارشی شما طرح ها و لوگوهای چشم نوازی را به تصویر بکشند، مطمئناً مشتریان شما خوشحال خواهند شد. علاوه بر این، این فنجان های یکبار مصرف سفارشی بسیار مفید و سودمند می باشند.

لازم است بدانید بسیاری از ادارات و شرکت ها در کنار تصفیه آب از لیوان های کاغذی استفاده می کنند به همین منظور با چاپ برند خود روی این لیوان ها می توانید تبلیغات گسترده ای را انجام دهید.

برترین مزایای ظروف یکبار مصرف کاغذی

لیوان های کاغذی قابل استفاده در مایکروویو هستند. سازگاری با محیط زیست و قیمت مناسب از بارزترین ویژگی های این ظروف می باشد. اکثر لیوان های کاغذی و لوازم جانبی مشابه از مواد طبیعی ساخته شده اند، به این معنی که قابل بازیافت هستند.

 کاغذ ماده اولیه ای است که در نهایت تبدیل به زباله جامد می شود. این یکی از ضایعاتی است که به سرعت تجزیه می شود و به راحتی قابل بازیافت است. از آنجایی که این محصول از درختان طبیعی با مقدار کمی ماده خارجی ساخته شده است، یکی از ساده ترین لوازم جانبی برای استفاده در زندگی روزمره می باشد. لیوان های کاغذی به راحتی مچاله می شوند و جمع و جورتر از بقیه ظروف یکبار مصرف می باشند. همچنین یکی از تمیزترین و سریع ترین مواد زیست تخریب پذیر هستند.

 بهترین چیز در مورد لیوان های کاغذی سفارشی این است که 100٪ قابل بازیافت هستند و می توانند به انرژی تبدیل شوند. لیوان های کاغذی سفارشی در اشکال، اندازه ها و طرح های متنوع به راحتی قابل جابجایی هستند. می‌توانید زباله‌دانی پیدا کنید که به‌ طور قانونی و به راحتی محصولات قابل بازیافت را دور بریزد. به این ترتیب می توانید مطمئن باشید که با این فنجان های هوشمند به درستی کار می کنید.

چاپ لیوان کاغذی

با چاپ لیوان کاغذی برای طراحی سفارشی لیوان های کاغذی گرم یا سرد با رنگ ها، متن، آرم یا چاپ های چشمگیر، می توانید به تامین کنندگان لیوان کاغذی سفارشی اعتماد کنید. به این ترتیب می توانید این فنجان های قابل بازیافت با طراحی زیبا را چشم نواز کنید. به عنوان یک صاحب کسب و کار، می توانید با این لیوان های کاغذی سفارشی با طرح های برجسته سهم ارزشمندی در کسب و کار خود داشته باشید.

چاپ لیوان های کاغذی در تبلیغات

لیوان های کاغذی سفارشی می توانند با ارائه فرصت های برندسازی به افزایش آگاهی از کسب و کار شما کمک کنند. اگر صاحب کسب‌ وکار هستید، بهترین راه برای افزایش درآمد شما، لیوان‌های کاغذی تبلیغاتی هستند. شما می توانید با چاپ لیوان های کاغذی تبلیغاتی و ارائه آن در یک همایش، فرصتی ایجاد کنید تا مخاطب شما بدون اینکه متوجه شود برند شما را در هنگام نوشیدن چای در ذهن خود هک نماید. 

چاپ لیوان کاغذی ساحل جنوب

خرید آنلاین لیوان های کاغذی

 این روزها خرید آنلاین نسبت به قبل بسیار مورد استقبال قرار گرفته است زیرا به صرفه جویی در وقت و هزینه شما کمک می کند. شما می توانید به خرید آنلاین اعتماد کنید و انواع لیوان های یکبار مصرف کاغذی را در اشکال، اندازه‌ها و طرح‌های مختلف دریافت نمایید، همچنین می توانید از https://sj-cup.ir/ به صورت عمده سفارش دهید و در زمان مشخص تحویل بگیرید. عجله کنید!  وقت خود را هدر ندهید و چیزی بخرید که سازگار با محیط زیست و قابل بازیافت باشد.

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها