نقش و دلیل استفاده از مشاور تجهیزات آشپزخانه صنعتی چیست؟

کد خبر: 1181076
نقش و دلیل استفاده از مشاور تجهیزات آشپزخانه صنعتی چیست؟

 

 اگر شما در حال راه‌اندازی یک رستوران یا آشپزخانه صنعتی هستید یا حتی تمایل دارید تجهیزات آشپزخانه فعلی خود را گسترش دهید،  به یک مشاور قوی و حرفه‌ای در زمینه‌ی تجهیزات آشپزخانه صنعتی نیاز دارید. آشپزخانه شما به طیف وسیعی از تجهیزات نیاز دارد، خواه آشپزخانه شما متعلق به یک هتل چند ستاره باشد یا یک رستوران کوچک. در دورانی که اغلب مردم تمایل به خرید اینترنتی دارند،  سایت‌ و فروش اینترنتی تجهیزات آشپزخانه صنعتی زیادی وجود دارد که خدماتی را در این زمینه ارائه می‌دهند. اما چه طور یک مشاور تجهیزات آشپزخانه صنعتی خوب را انتخاب کنیم؟

اگر به دنبال یک همراه دلسوز و مطمئن در زمینه تجهیزات آشپزخانه صنعتی دارید و در بین صفحات اینترنت به دنبال بهترین گزینه هستید اما نمی‌دانید کدام یک ایده‌آل است، فقط چند دقیقه زمان بگذارید و این مقاله را تا انتها و با دقت مطالعه کنید.

فراموش نکنید؛ هر چه این تجهیزات به روزتر، کارآمدتر و  باکیفیت‌تر باشد، خدمات ارائه غذا و نوشیدنی شما بهتر خواهد بود. مشاور تجهیزات آشپزخانه صنعتی یک مهارت تخصصی است که برای ایجاد یک آشپزخانه کارآمد و مدرن یک امر ضروری و بدیهی است.

 

راه‌اندازی آشپزخانه صنعتی

 

اگر شما بعد از ساعت‌ها جستجو در اینترنتی به این صفحه رسیده‌اید، قطعا به دنبال تحقق رویای خود یعنی راه‌اندازی یک آشپزخانه صنعتی مدرن یا به روز تر کردن و گسترش آشپزخانه‌ی فعلی خود هستید؟

تا این لحظه، بدون شک شما در مورد مفهوم غذا و سبک سرو تصمیم گرفته‌اید، یک طرح کسب و کار تهیه کرده‌اید، بودجه لازم را تامین نموده‌اید و شاید حتی مکان مناسبی را پیدا کرده باشید؛ شما بی‌صبرانه مشتاق افتتاح آشپزخانه خود هستید تا شروع به سرو غذاهای خوشمزه کنید و با خدمات استثنایی خود از مشتریان استقبال کنید. اما یک لحظه هیجان و اشتیاق خود را کنترل کنید. هنوز راه درازی پیش روی شماست و شما باید تصمیمات زیاد دیگری بگیرید.

 قبل از اینکه مشتریان خود را با شاهکارهای غذایی خوشمزه و لذیذ شگفت زده کنید، باید آشپزخانه خود را آماده کنید. هر آشپزخانه‌ای بر اساس نوع کسب و کار به تجهیزات پخت و پز، تجهیزات سردخانه، تجهیزات آماده سازی غذا و تجهیزات خاص نیاز دارد.

2

 

تیم ما یعنی مشاور تجهیزات آشپزخانه صنعتی شف تولز تجربه زیادی در کمک به تازه واردان در صنعت خدمات غذایی برای راه اندازی رستوران یا اشپزخانه صنعتی دارد.

در فروش اینترنتی تجهیزات آشپزخانه صنعتی ما  پیشگام شناخته شده‌ایم و حرفه‌ای عمل می‌کنیم زیرا ما می‌دانیم که چه چیزی در صنعت آشپزخانه صنعتی مهم است و چه چیزی یک آشپزخانه را حرفه‌ای و قوی می‌کند. ما به کار خود تسلط کامل داریم.

 

اهمیت مشاور تجهیزات آشپزخانه صنعتی

 

آشپزخانه شما مرکز رستوران یا مرکز طبخ غذای شماست. این مکان منحصربه‌فردی است که سرآشپزهای شما در آن تلاش می‌کنند تا مشتریان شما را خوشحال کنند و از آن‌ها  با طعم  غذاهای لذیذ و دلچسب پذیرایی کنند. . تجهیزات آشپزخانه صنعتی یکی از بخش‌های جدایی‌ناپذیر راه‌اندازی غذاخوری یا مراکز غذایی مشابه شماست. موارد متعدد و گوناگون زیادی وجود دارد که مورد نیاز است، از جمله وسایل بزرگ مانند وسایل یخچال و فر تا موارد نسبتا کوچک‌تر مانند میکسر و تابه. هر محصول و تجهیزاتی که شما انتخاب کنید، از ظروف پذیرایی گرفته تا ظروف نگه داری غذا،  نقش مهمی در جلب رضایت مشتریان شما دارد. بنابراین بسیار حیاتی است که در خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی دقت فراوانی به خرج دهید.  

3

چرا باید از مشاور تجهیزات آشپزخانه صنعتی کمک گرفت ؟

شما در هنگام خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی با یک لیست بلند و طویلی روبرو خواهید شد. لیستی که در آن شاید نزدیک به هزار قلم کالا وجود داشته باشد. کالاهایی که از مارک‌ها و برندهای مختلف هستند و هر کدام کار خاصی را انجام می‌دهند.  این محصولات حتی از نظر قیمت هم متفاوت هستند.

یه طور قطع شما در گام اول و با  دیدن این لیست گیج خواهید شد؟ زیرا نمی‌دانید کدام تجهیزات برای شما مناسب است و کدام را باید انتخاب کنید؟ با توجه به بودجه شما کدام گزینه مناسب خواهد بود؟ و هزاران سوال دیگر که ذهن شما را درگیر می‌کند.

پارامترهای زیادی برای تجهیز آشپزخانه وجود دارد، اما بیشترین تمرکز بر روی تدارکات، کارایی، محیط کار، افزایش سرعت و بهداشت است.

 

در واقع شما می دانید چه می‌خواهید، اما ممکن است ندانید به چه چیزی نیاز دارید. نقش تیم مشاور تجهیزات آشپزخانه صنعتی شف تولز این جا پررنگ خواهد شد. آن‌ها به شما کمک می‌کنند تا خواسته‌های خود را با نیازهای خود متعادل کنید و شما را به سمت سودآوری ایده آل، کارایی و بهبود عملکرد سوق می‌دهند.

4

مشاور خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

یک مشاور تجهیزات آشپزخانه صنعتی زمانی حرفه‌ای عمل می‌کند که قبل از هر کاری این سوالات را از شما بپرسد.

چه چیزی در رستوران تهیه، پخته و سرو می‌شود؟ پذیرایی از چند مهمان در روز پیش بینی می‌کنید؟ چه محصولات اولیه‌ای در محل آشپزخانه تهیه می‌شود و چه محصولاتی آماده خریداری خواهند شد؟ برای جابجایی در طول روز به به چند کیلو سبزیجات، میوه‌ها و امثال این‌ها نیاز دارید؟ مواد غذایی چگونه وزن، بریده، خرد یا ورقه خواهند شد؟ فضای مورد نیاز برای نگه‌داری مواد غذایی چگونه است؟

 

چه کسی دستگاه را خواهد خرید و چه کسی از آن  استفاده  و مراقبت خواهد کرد. آیا شما به یک محیط کاری خوب و استاندارد بر اساس طراحی  ارگونومی نیاز دارید؟ نظر شما در مورد عملکرد و قیمت چیست؟ طول عمر طولانی؟ بهداشت و نظافت؟ ما همه جوانب را می سنجیم و بر اساس الزامات فوق بهترین جایگزین را برای مشتری خود پیشنهاد می کنیم.

 

بعد از شنیدن پاسخ این سوالات، مشاور لیستی را به شما پیشنهاد می‌دهد که با ظرفیت، عملکرد و نیاز شما مطابقت دارد.

 

تجهیزات پیشنهادی به شما، باید هم نیاز شما را برطرف کند و هم از نظر زیبایی شناختی روی کارمندان و در بعضی موارد مشتریان تاثیرگذار باشد.

همچنین این تجهیزات باید آشپزخانه‌ی شما را بهبود دهند و آن‌را پویاتر و فعال تر کند. همه‌ی این موارد باید زیر نظر یک مشاور تجهیزات آشپزخانه صنعتی حرفه‌ای باشد.

به غیر از آن، یک مشاور حرفه‌ای نه تنها تجهیزات شما را تامین می‌کند، بلکه بر نصب موفقیت آمیز و صحیح آن هم نظارت خواهد داشت.

 

آشپزخانه صنعتی  شما هر چه که باشد، در هر ابعادی طراحی شود، برای یک رستوران بزرگ باشد یک فست فود کوچک؛  دلایل زیادی وجود دارد که شما را مشتاق استفاده از تیم مشاور تجهیزات آشپزخانه صنعتی کند،  تیمی که به شما کمک کند تا در این فرآیند گسترده به راحتی و با خیال آسوده حرکت کنید.

 

 

فروشگاه اینترنتی تجهیزات آشپزخانه صنعتی

فروشگاه اینترنتی شف تولز از سال 1399 فعالیت خود را در زمینه فروش اینترنتی تجهیزات آشپزخانه صنعتی و خانگی آغاز کرده است و متشکل از یک تیم حرفه‌ای شامل  کارشناسان و مشاوران خبره و ماهر است.

فروشگاه اینترنتی تجهیزات آشپزخانه صنعتی شف تولز  فقط یک بازار آنلاین برای فروش اینترنتی تجهیزات آشپزخانه صنعتی نیست. تیم مشاور تجهیزات آشپزخانه صنعتی شف تولز برای صاحبان مشاغلی که قصد راه اندازی یا بازسازی رستوران‌ها، کافه ها یا هرگونه مراکز طبخ غذای خود را دارند، خدمات مشاوره تخصصی ارائه می‌دهد و  به آن‌ها کمک می‌کند تا آشپزخانه‌های‌شان را به بهترین شکل و با با کارآمدترین محصولات تجهیز کنند،  همان‌طور که سرآشپزها دوست دارند و مشتریان راضی هستند.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها