آذین طرح سازه و حضور در نمایشگاه صنایع خودرو

کد خبر: 1195645

نیاز جوامع مختلف به صنعت و تولید از زمانی آغاز شد که بشر روی به شهرنشینی آورد. از آن زمان و حتی قبل از آن، در نگه‌ داری محصولات کشاورزی تاکنون عملیات انبارش و نگه‌ داری یکی از اصول اولیۀ هر شرکتی در ارتباط با محصولات تولیدی بوده‌ است

آذین طرح سازه و حضور در نمایشگاه صنایع خودرو

 

نیاز جوامع مختلف به صنعت و تولید از زمانی آغاز شد که بشر روی به شهرنشینی آورد. از آن زمان و حتی قبل از آن، در نگه‌ داری محصولات کشاورزی تاکنون عملیات انبارش و نگه‌ داری یکی از اصول اولیۀ هر شرکتی در ارتباط با محصولات تولیدی بوده‌ است. یکی از بهترین ابزارهایی که به کمک انبارش و حمل‌ و‌ نقل محصولات صنایع مختلف آمده‌ است، پالت فلزی است. این سازه به دلیل استحکام بالا و قابلیت تعمیر و همچنین دوام زیاد، در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد که یکی از مهم‌ترین محصولات آذین طرح سازه است.

 

پالت فلزی

همان‌طور که گفته شد، یکی از مهم‌ترین محصولاتی که در صنایع مختلف ازجمله صنعت خودروسازی در نگه‌داری محصولات کاربرد دارد، پالت فلزی است. این محصول در جابه‌جایی و انبارش تمامی کالاها و قطعات مرتبط با صنایع مختلف ازجمله صنعت خودروسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. استحکام پالت فلزی برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی به خودرو، قطعات خودرو و همچنین محصولات صنایع مختلف دارای اهمیت زیادی است. شرکت آذین طرح سازه با 18 سال سابقه درزمینۀ تولید انواع پالت استاندارد و مخصوص در حال فعالیت است و از این طریق کمک شایانی به نگه‌داری، انبارش و چیدمان انواع کالا در صنایع ساختمانی، فروشگاهی، خودروسازی، لوازم خانگی، اقلام دارویی، لوازم بهداشتی، نفت، گاز و پتروشیمی کرده‌است. این پالت‌ها ازلحاظ کیفیت، با بالاترین استانداردهای جهانی مطابقت دارند و از استحکام بالایی برخوردار هستند.

معرفی کامل شرکت آذین طرح سازه

شرکت آذین طرح سازه علاوه‌بر تولید پالت‌های فلزی استاندارد، پالت‌های مخصوص و سفارشی را نیز تولید می‌کند، همچنین انواع اسکلت‌های فلزی صنعتی و ساختمانی، اسکلت‌های فلزی جوشی، اسکلت‌های فلزی پیچ و مهره‌ای، سوله و ... با استفاده از جدیدترین متدهای علمی و دانش فنی مهندسی روز در این شرکت تولید و عرضه می‌گردد. این شرکت از تجهیزات مدرن در خط تولید انواع استراکچرهای صنعتی، ساختمانی و پالت فلزی بهره‌مند بوده و از سیستم‌های نوین مدیریتی و کیفی برخوردار است. یکی از افتخارات شرکت آذین طرح سازه، دریافت گواهینامۀ مدیریت کیفیت است.

باکس پالت فلزی

ویژگی‌ های شرکت آذین طرح سازه

از ویژگی‌های مهم و بنیادی این شرکت که از آن‌ها به‌عنوان عوامل موفقیت آذین طرح سازه نیز یاد می‌شود، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • واحد تولیدی مجهز

شرکت آذین طرح سازه به‌عنوان بزرگ‌ترین شرکت تولیدکنندۀ پالت فلزی شناخته می‌شود.

  • نیروی انسانی ماهر

سرمایۀ اصلی هر شرکت، نیروی انسانی آن شرکت است و آذین طرح سازه افتخار همکاری با بهترین نیروهای انسانی را در راستای هدف خود دارد.

  • طراحی صنعتی

طراحی و تولید انواع پالت فلزی در شرکت آذین طرح سازه براساس نیازهای بخش‌های مختلف صنعتی طراحی و تولید می‌شود.

  • تجهیزات کامل

این شرکت دارای بالاترین ظرفیت تعمیر و نوسازی پالت‌های فلزی و همچنین تولید انواع پالت فلزی در میان رقبای خود است.

پالت های فلزی

تاریخچۀ شرکت آذین طرح سازه

هر شرکتی با بررسی نیازهای اساسی جامعه و در راستای برآورده‌کردن نیاز خاصی شروع به فعالیت می‌کند. شرکت آذین طرح سازه نیز از این قانون مستثنی نیست. با رشد چشم‌گیر جمعیت و تمایل روزافزون مردم به شهرنشینی، صنعت ساختمان‌سازی هم متقابلاً رشد کرده و برای انجام ساخت‌وسازهای باکیفیت و افزایش سرعت در ساخت‌وساز، نیاز به استفاده از اسکلت‌های فلزی روزبه‌روز بیشتر شد. از طرفی همین افزایش تمایل مردم جامعه به شهرنشینی، باعث رشد کارخانه‌ها و صنایع مختلف شد. در تولید کالاهای موردنیاز مردم، یکی از اساسی‌ترین ملزومات همان پالت فلزی است که کم‌کم وارد بازار شد. در سال 1382، شرکت آذین طرح سازه در راستای همین نیاز توسط اسماعیل منافی تأسیس شد و شروع به تولید و عرضۀ انواع سازه‌ها و پالت فلزی به صنایع مختلف کرد.

هدف شرکت آذین طرح سازه

مهم‌ترین هدف آذین طرح سازه، جلب رضایت مشتری است. سیاست مدیریتی آذین طرح سازه براساس فعالیت در جهت رضایت و حفظ مشتریان است، به همین دلیل سعی بر این دارد که مشکلات و ایرادات خود را براساس نظر و انتقادات مشتریان تصحیح کند و به بالاترین میزان رضایت مشتری تا جایی که ممکن است برسد.

  • مأموریت شرکت آذین طرح سازه

مأموریت این شرکت بهبود کمی و کیفی محصولات و خدمات است. درواقع شرکت آذین طرح سازه خواستار حفظ رضایت مشتری و درنتیجه توسعه و ارتقا خود در جهت رسیدن به جایگاه بهترین شرکت تولیدکنندۀ انواع سازه و پالت فلزی است. اقداماتی که برای رسیدن به این موقعیت انجام می‌شود به‌صورت زیر است:

  • بهبود مداوم کیفیت محصولات؛
  • توسعۀ سطح دانش، نوآوری و مشارکت کارکنان و افزایش توان رقابتی در جهت بهبود مستمر؛
  • ایجاد ارزش پایدار برای مشتریان از طریق درک و پاسخگویی به‌موقع نیازها و نظرات آن‌ها.

شرکت تولیدی پالت

حضور آذین طرح سازه در نمایشگاه صنایع خودرو

یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی کشور، نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو است که هرسال در ماه نوامبر در شهر تهران برگزار می‌شود. هدف از برگزاری این نمایشگاه، ارائه قابلیت‌ها و توانمندی شرکت‌های مرتبط با صنعت خودروسازی و هدایت این شرکت‌ها به بازارهای گسترده‌تر است. غرفه‌های مختلفی برای تمامی مجموعه‌هایی که به نوعی با صنعت خودروسازی مرتبط هستند اختصاص داده می‌شود. تمامی غرفه‌داران و بازدیدکنندگان، با محصولات و خدمات شرکت‌کنندگان کشور و سایر کشورها درزمینه خودروسازی آشنا می‌شوند. شرکت آذین طرح سازه افتخار دارد که به دلیل تولید انواع پالت فلزی به‌عنوان یکی از زیرمجموعه‌های تولیدی، درزمینۀ صنعت خودروسازی در نمایشگاه بین‌المللی صنایع خودرو در آبان‌ ماه سال 1401 شرکت کرده و از این طریق توانسته است خود را به بسیاری از صاحبان صنایع مختلف درزمینۀ تولید قطعات خودرودر داخل و خارج کشور معرفی کند.

جمع‌بندی

صنایع مختلف تولیدی با خرید پالت فلزی می‌توانند نسبت به ساماندهی محصولات خود در انبارها و حمل‌ونقل امن و آسان آن‌ها اطمینان لازم را کسب کنند. شرکت آذین طرح سازه افتخار دارد علاوه‌ بر تولید انواع داربست فلزی، سازه‌های جوشی و پیچ و مهره‌ انواع پالت فلزی استاندارد و همچنین سفارشی را برای ارائه به مهم‌ترین صنایع کشور طراحی کند و به تولید انبوه برساند. صاحبان گرامی صنایع و فروشگاه‌ها می‌توانند جهت استعلام قیمت پالت فلزی و آشنایی با انواع باکس پالت فلزی، به وب‌سایت شرکت آذین طرح سازه با نشانی https://azintarhsazeh.com مراجعه کنند‌.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها