مزایای فریت بار به کانادا چیست و چرا به‌صرفه‌تر از هزینه اضافه‌بار است؟

کد خبر: 1199304

فریت بار به معنای ارسال بار هوایی غیرتجاری به تمام کشورهای دنیا است. فریت بار می‌تواند شامل اقلامی نظیر لباس، خوراکی، کتاب و ... باشد. در ایران نیز فریت هوایی مورداستفاده قرار گرفته و مزایای بسیار زیادی برای مسافران دارد. یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور دارند، جابه‌جایی وسایل زندگی است.

مزایای فریت بار به کانادا چیست و چرا به‌صرفه‌تر از هزینه اضافه‌بار است؟

 

 

 

فریت بار به معنای ارسال بار هوایی غیرتجاری به تمام کشورهای دنیا است. فریت بار می‌تواند شامل اقلامی نظیر لباس، خوراکی، کتاب و ... باشد. در ایران نیز فریت هوایی مورداستفاده قرار گرفته و مزایای بسیار زیادی برای مسافران دارد. یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور دارند، جابجایی وسایل زندگی است. همچنین ارسال بسته‌های مختلف برای دوستان و آشنایان نیز می‌تواند یکی از کارهای نسبتاً دشوار برای افراد داخل ایران باشد. فریت بار می‌تواند با توجه‌ به مقصد، نوع و میزان بار به طرق مختلفی صورت گیرد؛ اما آنچه در فریت بار مسافری بیش از هر چیز اهمیت دارد هزینه مقرون‌به‌صرفه فریت بار در مقایسه با اضافه‌بار مسافری است.

مقایسه هزینه اضافه‌بار در مقایسه با  فریت‌بار

هزینه فریت بار کانادا

هزینه ارسال و کرایه حمل بار به کانادا با توجه‌ به فاصله‌ای که تا شهر مقصد دارید متفاوت بوده و نرخ آن بسته به وزن محموله متفاوت است. اما لازم به ذکر است که به‌ طور کلی در فریت بار به کانادا، اگر وزن کالا بیشتر از حد مشخصی شود، نرخ کرایه حمل هوایی ارزان‌تر خواهد شد. به این معنی که محاسبه قیمتی بر اساس بار عمده حساب می‌شود. همچنین در نظر داشته باشید که نوع کالا تأثیر مستقیم بر هزینه‌های بسته‌بندی و امور گمرکی دارد.

حالا سوال اصلی اینجاست که هزینه اضافه بار در پرواز چقدر است؟

هزینه اضافه بار کانادا

هزینه اضافه بار هواپیما هر مسافر در پرواز بسته به شرکت هواپیمایی که انتخاب می‌کنید، تعیین می‌شود. به طور معمول میزان بار مجاز در کلاس معمولی پرواز، معادل ۳۰ کیلوگرم بوده و در صورتی که مسافر بلیت بیزینس کلاس داشته باشد، میزان بار مجاز به ۴۰ کیلوگرم خواهد رسید. هزینه اضافه بار به‌طور متوسط درصدی از قیمت بلیت را شامل می‌شود که در اکثر شرکت‌های هواپیمایی بین ۱ تا ۳ درصد است. این میزان به ازای هر کیلو اضافه بار تعریف شده پس در صورتی که شما میزان قابل توجهی اضافه بار داشته باشید، رقم پرداختی بابت اضافه‌ بار مبلغ قابل توجهی خواهد بود.

مزایای مهم فریت‌بار چیست؟

در صورتی که قصد ارسال بارهای شخصی و غیرتجاری به کشور کانادا و شهرهای مختلف آن را داشته باشید، فریت بار به کانادا (ارسال بار هوایی) بهترین پیشنهاد برای شماست. فریت‌بار مزایای بسیار مهمی دارد که شامل موارد زیر است:

  • در این روش بیشترین سرعت در تحویل کالا و رساندن آن به انبار فرودگاه شهر مقصد در کشور کانادا را تجربه خواهید کرد.
  • فریت بار به کانادا، ایمن‌ترین روش به لحاظ نگهداری و حفظ سلامت کالاها محسوب می‌شود.
  • هزینه‌های فریت بار به مقاصد مختلف کانادا در مقایسه با هزینه اضافه بار در پروازها، به مراتب مقرون به صرفه‌تر خواهد بود.

هزینه اضافه بار در پرواز چقدر است؟

بسته به شرکت هواپیمایی که انتخاب می‌کنید، هزینه اضافه بار هواپیما هر مسافر در پرواز، تعیین می‌شود. به طور معمول میزان بار مجاز در کلاس معمولی پرواز، معادل ۳۰ کیلوگرم است. همانطور که پیشتر اشاره کردیم هزینه اضافه بار هم به طور متوسط حدود 1 تا 3 درصد از قیمت بلیط را شامل می‌شود. این میزان به ازای هر کیلو اضافه بار تعریف شده و در شرایطی که شما میزان قابل توجهی اضافه بار داشته باشد، رقم زیادی خواهد شد. در پروازهایی مثل قطر ایرویز نیز مبالغ اضافه بار، به صورت دلاری از پیش تعیین شده‌اند.

از این‌ها گذشته حمل و نقل شخصی بارهایی که با خود به پرواز می‌برید تا تحویل به متصدی پرواز، کلافه‌کننده و سخت خواهد بود. اما شرایطی را در نظر بگیرید که پیش از پرواز، محموله‌های شخصی خود را به شرکت فریت بار تحویل داده و در زمان پرواز، کاملا سبک و بی دغدغه سوار هواپیما شده و در شهر مقصد خود در کشور کانادا، محموله ها را تحویل می‌گیرید. به این ترتیب هم ایمنی بسته‌های شخصی شما به خوبی حفظ شده و هم پروازی راحت‌تر و آسوده‌تر خواهید داشت.

فریت بار به کانادا برای آشنایان

ممکن است شما قصد سفر نداشته و تنها بخواهید برخی وسایل و اقلام را برای افراد خانواده یا دوستان و آشنایان خود در یکی از شهرهای کشور کانادا ارسال کنید. در این حالت نیز فریت بار به کانادا، بهترین روش به شمار می‌آید. در خصوص پست خارجی، تنها بسته‌های بسیار کوچک و سبک، معنا داشته و برای ارسال بسته‌های بزرگ‌تر، به هیچ وجه پست راه حل مناسبی نیست.

متاسفانه شرکت‌های پست بین المللی در پی تحریم‌های اعمال شده علیه کشورمان، دفاتر خود در ایران را بسته و به همکاری با ایران خاتمه داده‌اند. در این میان نقش شرکت‌های فریت بار فعال به مراتب پررنگ‌تر شده و خدمات خود در حوزه ارسال بار به خارج از کشور را با جدیت و تعهد بالاتری به انجام می‌رسانند.

سخن پایانی

استفاده از خدمات فریت بار به اروپا به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید تمام وسایل شخصی و موردنیاز خود را به‌راحتی به کشور مقصد ارسال کنید. شما می‌توانید برای بهره‌مندی از خدمات حمل‌ونقل بین‌المللی و ارسال بار به اروپا با شرکت بازرگانی بین المللی همراه‌ دژ‌ ایرانیان به نشانی اینترنتی www.hamrahdezh.com همکاری داشته باشید و تمامی بار خود را بصورت قانونی و مطمئن به اروپا ارسال کنید.

می‌توانید بعد از تماس با این شرکت و دریافت مشاوره از کارشناسان این مجموعه، بهترین و مناسب‌ترین مسیر برای فریت بار به اروپا را انتخاب کنید. تمام مراحل بسته‌بندی محموله و حمل بار تا فرودگاه بر عهده همراه دژ است. لازم به ذکر است از این‌ پس خیالتان از بابت انجام تشریفات گمرکی و اخذ مجوزهای لازم راحت باشد. چرا که این شرکت باتجربه و تخصصی که در زمینه فریت بار و ارسال بار به اروپا دارد، تمام مراحل قانونی را دقیق و اصولی انجام می‌دهد و یک تجربه عالی از فریت بار به اروپا برای شما رقم می‌زند.

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها