فرصت استثنایی استخدام در هلدینگ فدک

کد خبر: 1204694
فرصت استثنایی استخدام در هلدینگ فدک

 

 

 

هلدینگ ارزش آفرینان فدک که قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین مجموعه ریلی خصوصی کشور است، از طریق مسابقات استخدامی «جاب‌کاپ»، در هشت گروه شغلی مدیر و کارشناس استخدام می‌کند.

هلدینگ فدک با سرمایه‌گذاری، تدوین استراتژی و تاسیس شرکت‌های مختلف در زنجیره صنایع ریلی در سال 1381 تاسیس شده است. گروه صنعتی ریل‌پرداز شامل کارخانجات واگن‌سازی، شرکت راهبری قطارهای مسافری، شرکت لجستیک، شرکت راهبری واگن‌های باربری اولین بخش از سرمایه گذاری این هلدینگ بوده است. این مجموعه با گسترش فعالیت‌های راهبری در حوزه مسافری اقدام به تاسیس یکی از بزرگترین کترینگ‌های ریلی و توسعه برندهای خود کرده است. همچنین قطارهای پنج ستاره فدک به عنوان اولین قطار پنج ستاره ایرانی یکی از دستاوردهای این هلدینگ بوده است.

فرصت‌ پیشرفت براساس شایستگی

هلدینگ فدک از مجموعه جوانان نخبه کشور با هدف ارتقا سطح صنعت ریلی کشور پا به عرصه گذاشته است و اکنون با گذشت دو دهه با تکمیل زنجیره ارزش خود در صنعت ریلی، در بخش‌های دیگری همچون صنایع غذایی، لجستیک، فناوری اطلاعات، بازار سرمایه و ... پیشتاز است. در هلدینگ فدک فرصت‌های پیشرفت برابری براساس شایستگی افراد فراهم شده و کارکنان و مدیران با میانگین سنی ۲۸ سال یک خانواده بزرگ و جوان را شکل داده‌اند و روزانه روی برنامه‌ها و پروژه‌هایی فعالیت می‌کنند که در توسعه صنعت و زیرساخت‌‌های کشور موثر است.

جذب مدیر و کارشناس در هشت گروه شغلی

7

 

هلدینگ فدک برای تکمیل کادر متخصصان و مدیران خود، قصد جذب کارشناس و مدیر در این هشت گروه شغلی را دارد: «کنترل پروژه»، «برنامه‌ریزی استراتژیک»، «مالی و حسابداری»، «فروش»، «منابع انسانی»، «امور اداری، دفتری»، «مارکتینگ»، «مهندس صنایع» و            «تحلیل‌گر داده».

نحوه استخدام در هولدینگ فدک

فدک برای جذب نیروهای متخصص مورد نیاز خود با همکاری ایران‌تلنت، در حال برگزاری مسابقات رقابت‌های شغلی تحت عنوان «جاب‌کاپ» است. اولین دوره‌ مسابقه استخدامی جاب‌کاپ با هدف ارزیابی کارجویان در عنوان‌های شغلی مختلف و معرفی کارجویان برتر به شرکت‌ها برای استخدام در حال برگزاری است. کارجویان می‌توانند با ثبت‌نام و ارسال رزومه برای عنوان شغلی مورد نظر خودشان وارد رقابت شوند و علاوه بر استخدام از جوایز برخوردار شوند.

پس از اطلاع‌ رسانی ایران‌تلنت کارجویان فرصت دارند تا در بازه زمانی اعلام شده (15 بهمن ماه) در آزمون‌های مربوط به گروه شغلی خودشان شرکت کنند. پس از شرکت در آزمون مربوطه کارجویان وارد مرحله مصاحبه با متخصصان منابع انسانی می‌شوند و در نهایت بر اساس نتایج آزمون‌ها و مصاحبه شغلی رتبه‌بندی می‌شوند و نفرات برتر برای استخدام شدن به شرکت‌های حاضر در این رویداد معرفی می‌شوند. در «جاب‌کاپ» معیار اصلی برای استخدام، میزان مهارت‌های افراد است، بنابراین آنها نگران سابقه کاری، رشته تحصیلی یا سایر متر و معیارها نیستند. شرکت در «جاب‌کاپ» رایگان است و تمام مراحل هم بصورت آنلاین انجام می‌شود. برای شروع کافی است تا کارجویان ثبت‌نام و رزومه‌ خود را برای فرصت شغلی محبوب‌ ارسال کنند.

جوایز نفرات برتر جاب‌کاپ در هر گروه شغلی

مهمترین دستاورد جاب‌کاپ برای کارجویان این است که رزومه 50 نفر اول هر شغل به شرکت‌ها جهت استخدام داده می‌شود. برای نفرات برتر در هر گروه شغلی هم این جوایز در نظر گرفته شده است:

نفر اول: ۳ میلیون تومان

نفر دوم: ۲ میلیون تومان

نفر سوم: ۱ میلیون تومان

۱۰ نفر اول: نشان کارجوی برتر در ایران‌تلنت به همراه گواهی کسب رتبه

۵۰ نفر اول: درج نشان «کارجوی برتر» در رزومه‌ ایران‌تلنت

مزایای کار در هلدینگ فدک

8

 

هلدینگ فدک به دلیل حضور مستمر و ایجاد زنجیره در یکی از حوزه‌های زیر ساختی کشور، بازار هدفی تضمین شده دارد و می‌تواند «امنیت شغلی» را برای کارمندانش تضمین کند. از طرفی تنوع زیرمجموعه‌های هولدینگ فدک و همکاری با شرکت‌های خارجی، امکان «جابه‌جایی درون سازمانی» و ایجاد «تنوع شغلی» را برای کارمندان و مدیران فراهم آورده است.

در هلدینگ فدک پیشرفت کسب‌وکار به «پیشرفت کارکنان» وابسته است؛ بنابراین فدک خود را به آموزش کارمندان و مدیران متعهد کرده و به صورت منظم کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی را توسط بهترین اساتید برای «به روز کردن دانش کارکنان» برگزار می‌کند.

«بیمه تکمیلی»، «آموزش‌های تخصصی حین خدمت»، «بررسی سلامت کارکنان به صورت فصلی»، «امکانات رفاهی مانند بلیت قطار، رزرو هتل، ورزش و ...»، «حقوق و مزایای منصفانه با برنامه پرداخت منظم و زمان‌بندی شده» نیز از دیگر مزایای کار کردن در هلدینگ فدک است.

مسابقات استخدامی جاب کاپ

9

 

ایران تلنت با هدف شناسایی استعدادهای برتر در هر گروه شغلی و معرفی آنها به شرکت‌ها جهت استخدام، اقدام به برگزاری مسابقات رقابت گروه‌های شغلی یا رشته‌های تحصیلی با نام «جاب‌کاپ» کرده تا همه افراد در هر حوزه یا رشته تحصیلی بتوانند با افراد مشابه خود به رقابت بپردازند. شرکت‌ها با مشارکت در این کمپین، از میان برترین افراد هر گروه شغلی اقدام به جذب و استخدام می‌کنند و به این ترتیب با جذب بهترین‌ها در سازمان‌ موانع پیش روی جذب و توسعه را رفع می‌کنند.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام رایگان در جاب‌کاپ، می‌توانید به آدرس www.irantalent.com/jobcup  مراجعه کنید و توانایی‌ها و مهارت‌های خود را در این مسابقه استخدامی محک بزنید.

 

 

 

 

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها