بهترین وکیل ملکی تهران کیست؟

کد خبر: 1205194
بهترین وکیل ملکی تهران کیست؟

افرادی که در تهران ساکن هستند و صاحب املاک می باشند در صورت بروز مشکلات حقوقی در خصوص املاک خود به دنبال یافتن بهترین وکیل ملکی تهران خواهند بود تا در صورت لزوم با اخذ مشاوره یا اعطای وکالت چالش پیش روی خود را مرتفع نمایند. وب سایت وکیل سایت با حضور وکلای حرفه ای در امر مشاوره حقوقی امور ملکی آماده است تا شما را در مسیر پرونده های حقوقی املاک و اراضی یاری دهد.

دعوای ملکی یعنی چه؟

دعوای ملکی دعوایی است که موضوع آن ملک یا حقوق مرتبط با املاک باشد. انواع مختلفی از دعاوی ملکی وجود دارد از جمله دعاوی ملکی حقوقی که در دادگاه های حقوقی مطرح می شود و شکایات ملکی که در خصوص جرایم حوزه املاک صورت می گیرد و نسبت به جنبه مجرمانه قضیه می باشد. همچنین با توجه به لزوم ثبت املاک و معاملات راجع به آن ها اختلافات و اشتباهات ثبتی نیز جز لاینفک دعاوی ملکی هستند. باید گفت که اختلافات ملکی یکی از رایج ترین پرونده های مطروحه در دادگستری ها هستند. بالا رفتن مداوم قیمت املاک در کشور و تفسیر بردار بودن قوانین حوزه املاک یکی از مهم ترین دلایل سوء استفاده کلاهبرداران از قراردادهای ملکی است.

دعاوی ملکی دارای پیچیدگی‌ها و مشکلات فراوانی هستند؛ برای آنکه روند جریان دادرسی به سود شما پیش برود قطعا نیاز به یک وکیل ملکی مسلط به قوانین و با تجربه احساس خواهد شد کما اینکه دادرسی ها مشکلات جانبی متعددی دارد که قطعا اشخاص از آن ها بی اطلاع هستند و وکیل ملکی با علم به این موضوعات می تواند شانس پیروزی در دعوا را بالا ببرد.وکیل سایت بهترین وکیل ملکی تهران را به شما معرفی می کند تا از صفر تا صد پرونده را پیگیری نموده و خیالتان را از هر جهت آسوده نماید. همانطور که گفتیم دعاوی ملکی انواعی دارند که در چند دسته ذیل آن ها را بررسی می کنیم:

دعاوی ملکی حقوقی

این دعوای معمولا هنگامی که یکی از طرفین قرارداد, تعهدات خود را اجرا نکرده یا در اجرای آن کوتاهی نماید رخ می دهد البته در برخی از این دعاوی اصلا قراردادی بین طرفین وجود ندارد. تفاوت دعوای ملکی با شکایت ملکی در وصف مجرمانه عمل موضوع شکایت می باشد در واقع در پرونده های حقوقی هیچ بحثی از وقوع جرم نیست و صرفا به اختلاف فی مابین طرفین رسیدگی می شود. برخی از مهم ترین دعاوی حقوقی ملکی به شرح ذیل هستند:

 الزام به تنظیم سند رسمی

 الزام به اخذ پایان کار و صورتمجلس تفکیکی

دعاوی بین موجر و مستاجر مانند سرقفلی یا حق کسب و پیشه

  فسخ و اعلام بطلان قرارداد

و بسیاری دعاوی دیگر

شکایت ملکی کیفری

شکایات کیفری حوزه املاک زمانی مطرح می شود که یکی از جرایم مندج در قانون مجازات اسلامی یا دیگر قوانین جزایی این حوزه رخ دهد و سوء نیت طرف محرز باشد. از جمله این شکایت می توان به :

 فروش مال غیر

معامله معارض

 تصرف عدوانی

جعل اسناد و قراردادهای ملکی

دعاوی ملکی ثبتی

این دعاوی زمانی حادث می شود که در خصوص ثبت ملک اختلافاتی پیش بیاید از جمله برای مثال:

اعتراض به ثبت ملک

ابطال سند رسمی

 ابطال نظریه هیئت حل اختلاف اداره ثبت

 ابطال عملیات اجرایی ثبت و … اشاره کرد.

بهترین وکیل ملکی

هر کدام از دعاوی ملکی مشمول بخشی عمده ای از قوانین حقوقی و کیفری و ثبتی می باشد که تسلط و بر این حجم از قوانین نیازمند سال ها تلاش و تجربه است به همین دلیل نیاز به وکالت وکیل ملکی متخصص احساس می شود. بهترین وکیل ملکی تهران در تیم وکلای وکیل سایت آماده است تا تجربیات چندین ساله خود را در حوزه املاک و قراردادها در اختیار شما قرارداده و در مسیر پرونده شما را یاری دهد برای حصول این مهم تنها کافی است با وکیل سایت در ارتباط باشید.

چرا به وکیل متخصص امور ملکی نیاز داریم؟

بدیهی است که با توجه به سرمایه‌گذاری‌های کلان، ساخت و سازهای مشارکتی، وسعت املاک و مستغلات و ... و تمایل روزافزون افراد برای سرمایه‌گذاری در این حیطه، بخش عظیمی از سرمایه افراد در املاک آن‌ها ذخیره خواهد شد. و همچنین با توجه به حجم بالای معاملات، سرمایه‌گذاری‌ها و مشارکت‌ها در زمینه املاک، امکان بروز هر گونه خطا، مشکل، اختلاف و دعوای ملکی نیز بالاتر خواهد رفت به همین دلیل مشاوره با وکیل ملکی متخصص که به قوانین حوزه املاک و اراضی مسلط باشد و محدودیت های قانونی را بداند در هنگام انعقاد قرارداد و یا در زمان طرح دعوا از بسیاری خسارات حال و آینده جلوگیری خواهد نمود.

ویژگی‌های بهترین وکیل ملکی تهران چیست؟

تجربه و تخصص دو ویژگی بارز بهترین وکیل ملکی تهران است که در حصول نتیجه تاثیر بسزایی خواهد داشت. به جرات می توان گفت یکی از با ارزش ترین دارایی های افراد املاک ایشان است بنابراین دعاوی ملکی از حساسیت ویژه ای برخوردار هستند که دقت و توجه فوق العاده می طلبد و هر گونه خطا یا سهل انگاری منجر به ضرر مالی جبران ناپذیری خواهد شد. بهترین وکیل ملکی تهران باید علاوه بر دانش حقوقی, سابقه بالایی در حل و فصل امور ملکی داشته باشد.

هزینه طرح دعوا از طرف بهترین وکیل ملکی تهران

تعرفه خدمات بهترین وکیل ملکی تهران، بسته به نوع پرونده، پیچیدگی و تخصصی بودن آن تعیین می شود.هر پرونده چالش های خاص خود را دارد، بنابراین ضروری است در بررسی اولیه مدارک و شرایط ,مسیر پرونده مشخص شود سپس هزینه دادرسی و حق الوکاله وکیل تعیین و اعلام گردد. به هیچ وجه موکلی که صاحب حق است لکن استطاعت مالی ندارد از خدمات وکیل سایت محروم نخواهد شد.

در این مطلب به بیان مفهوم دعوای ملکی پرداختیم و خصیصه های بهترین وکیل تهران را برشمردیم. جهت مشاوره یا اخذ بهترین وکیل ملکی تهران می توانید با وکیل سایت تماس بگیرید.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها