کنکور تجربی گران ترین کنکور ( مشاوره های میلیونی کنکور تجربی): ​

کد خبر: 1205412
کنکور تجربی گران ترین کنکور ( مشاوره های میلیونی کنکور تجربی): ​

این روزها کنکور شرایطی را به وجود آورده تا عده‌ای سودجو پا به میدان بگذارند و روی هرچیز بی‌ارزشی تبلیغ کنند و پول های کلان به جیب بزنند. این آدم ها دو کلاس مدیریت فروش خوانده‌اند و مجموعه ی هدفشان را از جایی برگزیدند که هم کم سن ‌و سال‌اند و هم امبدها و آرزوهای بزرگی در سر دارند. حال به هر راهی سعی می‌کنند تا این نوجوانان را جذب کنند و نوجوانان نیز والدین شان را تحریک نمایند و در دامشان می‌ افتند. جمله هایی مثل قبولی صد درصدی در رشته پزشکی! با ما همراه شو تا زیست را صد بزنی! با ما فرهنگیانی شو! عده‌ای دیگر در این بین سی‌ دی و کتاب‌های بدون مجوز منتشر می‌کنند و می‌فروشند و هزار راه و روش دیگر دارند. آخرین مرحله فروش سوالات کنکور به شیوه ‌های مختلف است.

همانطور که همه می‌دانند کنکور، هر ساله با تخلفات زیادی برگزار می ‌شود. این حجم زیاد از تخلفات را نه سازمان سنجش گردن می‌گیرد، نه آموزش و پرورش و نه هیچ کدام از نهادها و سازمان‌های دولتی! عده‌ای سودجوی بازاریاب در این آشفته بازار کنکور به هر راهی از مردم پول می‌گیرند و اگر از این موسسه یک نفر بر اساس اتفاق قبول شود، بازیچه دستشان شده و به تیم مشاوره‌ای‌شان اضافه می‌شود این چرخه ادامه پیدا می کند‌ و هیچ‌کس برای حل این مسئله قدمی بر نمی ‌دارد. قربانی این همه تبلیغ و توطئه دانش‌آموزانی می باشند که هنوز نه دروغ را می‌شناسند و نه دروغ ‌گویی را و ناخواسته وارد این بازی کثیف می ‌شوند.

مشاوره کنکور تجربی یا اصلا فرقی نمی کند یک مشاور خوب برای هر رشته ای، خصوصیات و ویژگی‌هایی دارد که او را از افراد دیگر متمایز می‌کند، شناخت درست و دقیق یک مشاور و راهنمای خوب، به شما در انتخاب و ادامه همکاری با مشاور کمک می‌کند و سبب می‌شود تا بهترین نتیجه را به دست بیاورید. شما با شناخت بهترین مشاور کنکور به کمک مجموعه ی گاماس ۲۰ با خیال راحت می توانید بهترین را انتخاب کنید. 

ویژگی های یک مشاور خوب:

اول، شناخت دقیق داوطلب:

یکی از مهمترین ویژگی‌های بهترین مشاور کنکور، شناخت دقیق و کامل روحیات، سطح توانایی‌ها و موقعیت داوطلب می باشد، هرچه شناخت مشاور از داوطلب کنکور بیشتر باشد بهتر می‌تواند یک برنامه دقیق و متناسب با موقعیت فرد برایش نوشته و داوطلب را در رسیدن به هدف و قبولی در کنکور راهنمایی نمایدو

دوم،‌ در دسترس بودن مشاور:

یک مشاور کنکور خوب باید همواره و در هر شرایطی در کنار داوطلب بماند، در سال کنکور سوالات زیادی در حوزه تحصیلی امکان دارد برای فرد پیش آید، که باید بتواند به آسانی و بدون صرف زمان زیادی، با مشاور خود در ارتباط باشد و سوالات خود را از او بپرسد. 

سوم، تسلط کامل مشاور به درس ها و منابع:

مسلما یکی از ویژگی‌های بهترین مشاور کنکور، داشتن اطلاعات کافی و تسلط کامل بر درس های متفاوت، بهترین منابع آموزشی، ضرایب دیگر دروس در کنکور، آزمون ‌های آزمایشی، آشنایی با نمرات و رتبه‌های برتر کنکور سال‌ های گذشته و غیره است. 

چهارم، مشاور با تجربه:

یک مشاور خوب، برای راهنمایی صحیح و دقیق داوطلب، ابتدا باید خودش این مسیر را با موفقیت رفته باشد و با همه ی سختی‌ها و موانع مسیر آشنا باشد تا بتواند به درستی شما را هدایت کند. 

 

بهترین مشاور کنکور تجربی

پنجم، ارائه یک برنامه دقیق و کاربردی:

یک مشاور خوب، در برنامه‌ریزی برای داوطلب نکات تاکتیکی و کلیدی را رعایت می‌کند.

  • اول، آشنایی با پیش ‌نیاز‌های همه ی درس ها و رعایت زمان ‌بندی مطالعه آن‌ها.
  • دوم، آشنائی و تسلط با سرفصل درس های همه ی رشته‌ها. 
  • سوم، ارائه یک برنامه اختصاصی برای هر داوطلب با توجه به وضعیت و موقعیت درسی وی.
  • چهارم، برنامه‌های کوتاه مدت درسی در کوتاه‌ ترین زمان و بازدهی سریع.
  • پنجم، مشاور باید به مباحث و مطالب انگیزشی تسلط داشته باشد.

ششم، تربیت یک فرد آگاه و با انگیزه:

مشاور باید داوطلب کنکور را پس از مدتی از وابستگی در آورد، به‌ صورتی که در طول مدت مشاوره، علاوه بر ارتقای توانائی ‌ها و مهارت‌های تحصیلی دانش‌آموز، او را از نظر فکری و شخصیتی نیز تقویت نماید.

هفتم، اطلاع دقیق از میزان پیشرفت داوطلب:

یک مشاور خوب و باتجربه، اهداف کوتاه مدت و میان مدت داوطلب را سنجیده و نتیجه دقیق تلاش شخص را به دست می‌ آورد و آن را به دانش‌آموز می‌دهد تا داوطلب با میزان تلاش خود و نتیجه آن آشنایی پیدا کند. 

هشتم،‌ تقویت نقاط قوت و از بین بردن نقاط ضعف:

این مورد به صورتی است که دانش‌آموزی که توانائی خاصی در بعضی درس ها دارد بتواند نتیجه فوق‌العاده‌ای از آن‌ها به دست آورید و در مطالعه دروسی که ضعیف‌تر می باشد، تلاش بیشتری نماید.

نهم، قرار دادن اهداف کوتاه مدت:

یک هدف بزرگ و بلند‌مدت در صورتی دست ‌یافتنی است که اهداف میان‌مدت و کوتاه‌مدت برای رسیدن به آن در نظر گرفته شوند. در حقیقت وقتی اهداف کوتاه‌ مدت کنار یکدیگر قرار می‌گیرند یک نتیجه خوب حاصل می شود.

دهم، از بین بردن استرس و اضطراب کنکور:

یک مشاور خوب، با رفتار و عملکرد درست خود، داوطلب را با جوانب متفاوت کنکور مواجه کرده و استرس و اضطراب شخص را برطرف می سازد.  

یازدهم، تنظیم زمان استراحت داوطلب:

یکی از ویژگی‌های بهترین مشاور کنکور این است که همه ی جوانب زندگی دانش‌آموز را در نظر بگیرید و در برنامه‌ریزی در نظر  بگیرد. 

کنکور تجربی گرانترین کنکور

دوازدهم،  آموزش داوطلب با تکنیک‌های مطالعه و تست ‌زنی:

انجام هر‌کاری به روش درست و با صرف کمترین زمان، نیاز به مهارت‌های ویژه‌ای خواهد داشت. یک مشاور کنکور خوب، تکنیک‌های مطالعه و راه ‌های تست‌زنی در کوتاه‌ترین زمان را به شما آموزش می‌ دهد تا از فرصت و زمان خود به بهترین نحو استفاده نمایید تا به نتیجه مطلوب برسید.  

سیزدهم، آموزش مدیریت زمان:

گاهی امکان دارد که داوطلب کنکور، به خاطر کمبود زمان در طول روز آزمون، علیرغم تلاش و مطالعه زیاد خود، به نتیجه دلخواه و مطلوب نرسد. یک مشاور خوب، دانش‌آموز را با روش مدیریت و کنترل زمان آشنا کرده و با قرار دادن داوطلب در شرایط مشابه آزمون، به او آموزش می ‌دهد تا برای هر تست و درسی چه زمانی را در نظر بگیرد تا با کمبود زمان رو به رو نشود. به صورت کلی ویژگی بهترین مشاور کنکور، درک درست و دقیق داوطلب و هدایت و پشتیبانی او تا رسیدن به هدف می باشد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها