فرش 1500 شانه گل برجسته زیباترین فرش کاشان

کد خبر: 1206103

فرش 1500 شانه گل برجسته یکی از فرش های جدید تولید شده توسط برخی شرکت های فرش مانند فرش مانلی است که با الیاف ویسکوز بافته و با کیفیت بسیار بالا عرضه میشوند. فرش 1500 شانه گل برجسته را میتوان زیباترین فرش کاشان دانست زیرا لمس و دیدن این فرش زیبا و با ظرافت بالا حس بسیار خوبی را در ما ایجاد میکند. در ادامه این مقاله در مورد این فرش زیبای کاشان توضیحاتی بیشتری داده ایم.

فرش 1500 شانه گل برجسته زیباترین فرش کاشان

 

 

فرش 1500 شانه

فرش هزار و پانصد شانه به دلیل ریزبافت بودن بسیار شبیه به فرش دستبافت است به همین دلیل نیز به آن فرش دستبافت گونه نیز می گویند. فرش 1500 شانه مانلی تولید شده با بهترین نخ های ویسکوز و هایبالک است و با بهترین دستگاه های بافت فرش تولید میشوند.

این فرش با وجود نخ هایبالک بصورت برجسته میشود و حس لمس بسیار خوبی را به شما منتقل می کند. در بخش بعدی در مورد فرش گل برجسته یا هایبالک توضیح دادیم و در مورد اینکه چطور یک فرش گل برجسته بافته میشود نیز گفتیم.

فرش 1500 شانه گل برجسته مانلی

فرش گل برجسته

در بازار فرش به فرش هایی که بصورت گل برجسته تولید میشوند فرش هایبالک می گویند. فرش هایبالک یا فرش برجسته یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین  فرشهاست و قیمت بالاتری نیز نسبت به فرش های عادی غیربرجسته دارد. شاید برایتان جالب باشد بدانید که فرش برجسته چطور بافته میشود و از یک فرش ساده به یک فرش گل برجسته تبدیل میشود و دلیل بالاتر بودن قیمت آن چیست.

فرش گل برجسته در واقع با نوعی نخ مخصوص که به آن هایبالک می گویند بافته میشود. ویژگی نخ هایبالک است که باعث گل برجسته شدن فرش ها شده است. نخ هایبالک در خط بافت فرش با دیدن حرارت به مقدار مشخصی مثلا در حدود 1 یا 2 میلیمتر کوتاه میشود و این باعث میشود که سایر گل و نقش های فرش برجسته ظاهر شوند و فرش گل برجسته شود. تفاوت قیمتی هم که فرش گل برجسته دارد به دلیل همین استفاده از نخ مخصوص هایبالک است.

فرش 1500 شانه گل برجسته تلفیقی از زیبایی و اعجاز

فرش 1500 شانه گل برجسته همانطور که تابحال حتما متوجه شده اید فرشی است بسیار خاص، جدید، مدرن و با تکنولوژی بالا و بسیار زیبا و به مانند فرش دستبافت. در فرش 1500 شانه بصورت عرضی 1500 گره نخ بافته شده است و در طول فرش نیز 4500 گره نخ بافته میشود.

سپس فرآیند حرارت دهی به نخ های مخصوص آن نیز صورت می گیرد و فرش از یک فرش ساده به فرش گل برجسته تبدیل میشود و زیبایی دوچندان پیدا می کند.

تصور کنید فرشی که به مانند فرش دستبافت زیباست و ظرافت و تراکم بالایی دارد، و همچنین بصورت گل برجسته است و گل و نقش های فرش در سطوحی مختلف لمس میشوند و اعجاز می آفرینند. فرش های 1500 شانه مانلی از انواع فرش گل برجسته هستند و در تراکم بالای 4500 گره بافته میشوند.

فروشگاه فرش مانلی

فروشگاه فرش مانلی عرضه کننده بهترین فرش 1500 شانه گل برجسته ایران به قیمتی مناسب و رقابتی است که میتوانید به راحتی در این فروشگاه فرش به مشاهده، انتخاب و خرید فرش 1500 شانه مدنظر خود در هر ابعاد و سایزی کنید. در فرش مانلی میتوانید حتی سایز و ابعاد فرش مدنظر خود را نیز بصورت سفارشی ثبت و خرید و از خرید فرش هایی مانند فرش 1200 شانه نیز بهره مند شوید.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها