دریافت خدمات باربری نیسان بین شهری و دورن شهری در تهران

کد خبر: 1209695

خدمات حمل بار با نیسان برای حمل اثاثیه منزل، شرکت ها و فروشگاه ها ارائه می شود و برای جابجایی بارهایی با حجم کم و متوسط، بهترین انتخاب است. اگر ساکن تهران هستید و برای باربری با نیسان به دنبال موسسه باربری مطمئن می گردید، در ادامه همراه ما باشید تا به شما یک موسسه باربری با نیسان معرفی کنیم.

دریافت خدمات باربری نیسان بین شهری و دورن شهری در تهران

 

 

معرفی موسسه خدمات نیسان بار درون شهری و برون شهری در تهران

موسسه صداقت بار، خدمات نیسان بار تهران را در سطح تهران ارائه می نماید و ساکنین استان تهران و شهرستان های آن می توانند از این موسسه خدمات باربری با نیسان را دریافت کنند. از جمله مزایای این موسسه می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

 • موسسه صداقت بار بیش از 15 سال سابقه فعالیت و خدمات رسانی در حوزه باربری دارد و طی سال ها فعالیت خود توانسته است رضایت حداکثری مشتریان خود را به دست آورد.
 • خدمات باربری صداقت بار به صورت برون شهری و درون شهری ارائه می شوند.
 • در صداقت بار انواع وسایل نقلیه برای باربری استفاده می شوند و متناسب با نوع لوازم از جمله تجهیزات صنعتی، ساختمانی، جهیزیه و ... از وسیله نقلیه مناسب استفاده می شود.
 • خدمات بسته بندی توسط صداقت بار ارائه می شود و شما با دریافت خدمات از این مجموعه حتی نیاز نیست که لوازم خود را بسته بندی کنید.

بیمه و بارنامه برای خدمات باربری با نیسان

خدمات باربری با نیسان صداقت بار همراه با بیمه و بارنامه ارائه می شوند تا شما از آسیب ندیدن لوازم در حین حمل و نقل اطمینان خاطر داشته باشید. ممکن است در جابجایی وسایل با نیسان، حوادثی همچون تصادف، بارندگی و ... باعث آسیب به آنها شوند که با وجود بیمه، تمام خسارت ها به صورت آنی جبران خواهند شد.

8

هزینه باربری نیسان بین شهری و درون شهری در تهران

هزینه باربری نیسان بین شهری و درون شهری در تهران بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شود و رقم ثابتی ندارد. این عوامل عبارتند از :

 • میزان مسافت مبدا تا مقصد

اصلی ترین عامل در تعیین هزینه باربری نیسان، مسافت مبدا تا مقصد است و طبیعتا با افزایش مسافت، هزینه بیشتری نیز دریافت می شود اما برای مسافت های کمتر هزینه کمتری پرداخت می گردد.

 • وضعیت آب و هوا

وضعیت آب و هوا در تعیین هزینه نیسان بار تاثیرگذار است زیرا در آب و هوای بارانی و برفی که ترافیک زیادی وجود دارد، ساعت حمل و نقل طولانی تر می شود ضمن اینکه جابجایی و بسته بندی لوازم باید با دقت و احتیاط بیشتری انجام بگیرد و بسته بندی باید طوری باشد که خیس نشوند. این موارد روی قیمت باربری با نیسان تاثیر می گذارند.

 • نوع وانت بار انتخابی

بسته به حجم لوازمی که باید به مقصد انتقال پیدا کنند، از انواع وانت استفاده می شود. به جزء وانت نیسان و وانت پیکان، مدل های دیگر مانند وانت پراید و وانت پژو هم برای باربری درون شهری و بین شهری در تهران استفاده می شوند.

انتخاب هر کدام از وسایل نقلیه هزینه حمل و نقل را تغییر می دهد به عنوان مثال وانت پیکان هزینه باربری کمتری در مقایسه با نیسان آبی دارد.

 • خدمات بسته بندی

اگر متقاضی خدمات بسته بندی هستید، باید هزینه مجزایی برای آن در نظر بگیرید. خدمات بسته بندی توسط صداقت بار ارائه می شود و کلیه لوازم با حساسیت و با استفاده از بسته های ایمن و محکم، بسته بندی می شوند.

میزان لوازم مورد استفاده در بسته بندی روی قیمت خدمات باربری نیسان تاثیر می گذارند و اگر نیاز به استفاده از وسایلی همچون طناب، کارتن، استرچ رپ، طناب و ... باشد، هزینه باربری افزایش پیدا می کند.

 • تعداد کارگران

تعداد کارگران مورد نیاز برای بسته بندی و بار کردن لوازم داخل نیسان، در هزینه خدمات باربری نیسان موثر هستند.

تعداد کارگران تیم حمل بار صداقت بار، 4 نفر هستند که یک نفر راننده و 3 نفر دیگر کار بارگیری و تخلیه بار را انجام می دهند.

دستمزد تیم حمل بار به صورت ساعتی است و شما بر اساس حجم لوازم می توانید درخواست کارگران بیشتر یا کمتری داشته باشید.

 • مدت زمان بارگیری و تخلیه بار

هزینه خدمات باربری نیسان درون شهری و برون شهری در تهران صداقت بار برای 3 ساعت تعیین شده است و اگر مدت زمان بارگیری و تخلیه بار بیشتر از 3 ساعت شود، هزینه آن افزایش پیدا می کند.

 • تعداد طبقات ساختمان مبدا و مقصد

تعداد طبقات ساختمان های مبدا و مقصد در تعیین هزینه خدمات باربری نیسان تاثیر می گذارند به طوری که برای جابجایی لوازم در طبقات بالاتر، هزینه بیشتری دریافت می شود.

 • چیدمان بار

اگر پس از حمل بار و انتقال به ساختمان مقصد، درخواست چیدمان لوازم را داشته باشید می بایست هزینه آن را به صورت مجزا بپردازید. هزینه چیدمان بار بر اساس حجم و تعداد لوازم تعیین می شود.

با در نظر گرفتن تمام موارد فوق، قیمت باربری با نیسان محاسبه شده است و شما می توانید وارد سایت به نشانی sedaghatbar.com شوید و تعرفه ها را مشاهده کنید.

تماس با صداقت بار برای دریافت خدمات باربری نیسان

شما می توانید برای خدمات حمل بار با نیسان از شرکت باربری صداقت بار با تلفن 1786 و 02144360360 تماس بگیرید. کارشناسان مجموعه پاسخگوی شما هستند و اگر هم سوالی راجع به هزینه و نحوه ارائه خدمات داشتید، می توانید در تماس تلفنی بپرسید.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها