چطور در کمتر از یک دقیقه شارژ همراه اول بخریم؟

کد خبر: 1210899
چطور در کمتر از یک دقیقه شارژ همراه اول بخریم؟

ممکن است تصور اینکه در مکان و زمان خاصی دچار نوعی سختی و اضطراب شده باشید و به دلیل کمبود شارژ همراه اول خود امکان تماس با افراد دیگر را نداشته باشید، بسیار سخت است. روش‌های بسیاری هستند که می‌شود از طریق آن‌ها سیم‌کارت خود را شارژ کنید. بهترین روش آن است که در زمان مناسب و با سرعتی فوق‌العاده این کار را برای شما انجام دهد.

 گاهی اوقات تهیه شارژ برای سیم‌کارت می‌تواند به دلیل کندی سرویس و آنتن‌دهی ضعیف، کاری طاقت‌فرسا باشد و شخص حوصله انتظارکشیدن برای آن را نداشته باشد. ممکن است بعضی وقت‌ها به دلیل نبودن مبلغ مدنظر در میان گزینه‌های پیشنهادی، شخص قادر به تهیه آن نباشد. برای تمامی این احتمالات تنها یک راه مطمئن وجود دارد که با سرعت مناسبی تمام گزینه‌های خرید را در اختیار شما قرار دهد که آن هم خرید از طریق سوپر اپلیکیشن تاپ است.

در ادامه می‌خواهیم راه آسان برای خرید انواع شارژ همراه اول را توضیح دهیم.

راه های خرید شارژ همراه اول

برای تهیه شارژ سیم‌کارت می‌توانید از روش‌های بسیاری استفاده کنید که هرکدام از آن‌ها دارای ویژگی‌های خاصی هستند. در ادامه برخی از آن‌ها را شرح می‌دهیم.

 

1.از طریق کدهای دستوری

 از روش‌های ساده محسوب شده و با شماره‌گیری آن‌ها می‌توانید خرید خود را انجام دهید. نکته مثبت استفاده از آن،‌ عدم نیاز به اینترنت است. در مقابل، دارای نکات منفی نیز هستند که می‌توان به لزوم حفظ بودن اطلاعات کارت، مشابهت کدهای دستوری و ایجاد مشکل در حفظ آن‌ها و داشتن زمان کم برای انجام تراکنش اشاره کرد.

2.از دستگاه خودپرداز

برای خرید شارژ همراه اول و انواع دیگر آن‌ها از طریق دستگاه خودپرداز، در ابتدا بایستی کارت خود را در دستگاه قرار داده و از طریق سایر خدمات به بخش مربوطه وارد شد و خرید خود را انجام داد. از نکات منفی این روش می‌توان به ‌دور بودن و داشتن فاصله زیاد با خودپرداز اشاره کرد که در مواقع ضروری نمی‌توان خود را به آنجا رساند.

3.از طریق وب سایت ها

جهت تهیه اعتبار برای سیم‌کارت خود، علاوه‌بر استفاده از کدهای دستوری و دستگاه خودپرداز، می‌توان از طریق وب‌سایت‌ها نیز اقدام کرد. یکی از نکات منفی این روش مربوط به امنیت آن‌ها بوده و بسیاری از اشخاص به دلیل موارد امنیتی، خرید خود را از این طریق انجام نمی‌دهند. پس برای خرید خود با این روش باید دقت بسیاری را در کار خود قرارداد.

4.از طریق اپلیکیشن ها

این روش از محبوب‌ترین روش‌ها بوده و اشخاص برای تهیه شارژ از طریق اپلیکیشن‌ها اقدام می‌کنند. این روش دارای نکته منفی نبوده و در راحتی شما بسیار کمک‌کننده است. از طریق سوپر اپلیکیشن تاپ می‌توانید زمان خرید شارژ همراه اول را به حداقل رسانده و در زیر 60 ثانیه آن را انجام دهید.

2

ویژگی های اپلیکیشن مناسب جهت خرید شارژ

تمامی اپلیکیشن‌ها که در میان مردم گسترش یافته‌اند، دارای ویژگی‌های خاصی هستند. در میان تمامی اپلیکیشن‌ها یک‌سری موارد است که باید رعایت شود. یک اپلیکیشن خوب موارد زیر را رعایت می‌کند.

  • برای تمامی خریدهای خود از جمله شارژ همراه اول دارای گزینه‌های متنوعی از مبلغ‌های مختلف باشد. بعضی از کدهای دستوری و همچنین دستگاه‌های خودپرداز این مشکل را دارند که در گزینه‌های خود مبالغ کمتر از 10000 تومان را قرار نمی‌دهند. ممکن است مخاطب نیاز به شارژ کمتر از 10000 تومان داشته باشد. پس یک اپلیکیشن مناسب باید طبق نیاز کاربر پیش برود.
  • مهم‌ترین نکته در معرفی یک اپلیکیشن خوب، جوابگو بودن عوامل پشتیبانی در هنگام بروز خطا در تراکنش یک کاربر است. ممکن است بنا به هر دلیلی تراکنش کاربر به طرز اشتباهی انجام شود یا مبلغی به‌صورت اتفاقی از حساب شخص کسر شود. در هنگام بروز این مشکل، عوامل پشتیبانی اپلیکیشن باید با رفتار مناسبی در مقابل کاربر جوابگو بوده و مبلغ را به ‌حساب او برگردانند.
  • دارای گزینه کیف پول مناسب باشد تا زمانی که مخاطب بخواهد از آن نیز استفاده کند.
  • امنیت اپلیکیشن باید کاملاً رعایت شود و امکان وقوع هیچ‌گونه سوءاستفاده‌ای در آن وجود نداشته باشد. در همین راستا، اپلیکیشن باید به درگاه بانکی ایمن و مطمئنی وصل شود.

سوپر اپلیکیشن تاپ تمامی موارد گفته شده در بالا را به‌خوبی رعایت کرده است. از طریق آن می‌توانید انواع شارژ همراه اول متناسب با نیاز خود را انتخاب و نسبت به خرید آن اقدام کنید.

3

خرید شارژ همراه اول با سوپر اپلیکیشن تاپ

از طریق این اپلیکیشن شما می‌توانید انواع متفاوت بسته‌های شارژ همراه اول و... را تهیه کنید. نکته جالب این است که برای خرید آن از طریق سوپر اپلیکیشن تاپ می‌توانید از کیف پول الکترونیکی استفاده کنید که باعث می‌شود زمان انجام تراکنش به میزان زیادی کاهش پیدا کند و در کمتر از یک دقیقه خرید خود را انجام دهید.

نکته مثبت دیگر این اپلیکیشن وجود گزینه‌ها با مبالغ متفاوت است که می‌تواند نیاز همه کاربران را پوشش دهد. مبالغ موجود در گزینه‌ها از 2000 تومان شروع شده و انواع مبالغ دیگر را نیز در خود جای داده است. این اپلیکیشن علاوه‌بر خدمات مربوط به شارژ همراه اول و انواع دیگر آن، دارای 73 نوع سرویس کاربردی بوده و در جهت راحتی مخاطبان تلاش می‌کند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها