الوند، مرجع خرید انواع مبلمان اداری در ایران

کد خبر: 1224467

خرید انواع مبلمان اداری برای افرادی که درصدد تاسیس شرکت یا دفتری برای کار هستند از مهم‌ترین اقدامات به ‌شمار می‌رود. اگر برای کسب‌ و کار خودتان یا در مقام مسئول خرید یک شرکت به‌ دنبال تهیه مبلمان اداری هستید، بدون داشتن اطلاعات کافی این کار برای شما چالش بزرگی خواهد بود.

الوند، مرجع خرید انواع مبلمان اداری در ایران

 

بهتر است قبل از جستجو در بازار و بررسی فروشگاه‌ها، درباره انواع مختلف مبلمان اداری اطلاعاتی به ‌دست آورید. با داشتن این اطلاعات می‌توانید پس از بررسی نیازهای خود به ‌راحتی و بدون دردسر اقدام به خرید کنید. در این مقاله، شما را با مبلمان اداری مختلف آشنا می‌کنیم و به نکات مهم خرید آن می‌پردازیم. الوند به عنوان مرجع خرید مبلمان اداری در ایران، همراه شما برای خریدی آسان و مطمئن است.

انواع مبلمان اداری مورد نیاز در دفتر کار

برای اینکه بتوانید خریدی مفید و کاربردی داشته باشید، قبل از هر چیز باید لیستی از موارد مورد نیاز را تهیه کنید. آشنایی با انواع مختلف مبلمان می‌تواند به شما در تهیه این لیست کمک کند. شاید در نگاه اول به‌ خاطر تجربه‌ای که همه ما در مراجعه به ادارات داشته‌ایم انتخاب و خرید مبلمان اداری ساده به نظر بیاید. اما در ادامه مطلب به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است به آن توجه نکرده باشید.

الوند؛ مرجع تخصصی فروش انواع میز اداری

در بین انواع مبلمان اداری، میزهای اداری با کاربردهای مختلف وجود دارند که استفاده نامناسب از آنها می‌تواند هزینه‌های بسیاری را در پی داشته باشد. میز اداری یکی از اجزای اساسی مبلمان اداری است و دقت در خرید آن، علاوه‌ بر اینکه باعث زیبایی دکوراسیون می‌شود، بازدهی کارمندان را نیز افزایش خواهد داد. پس در انتخاب میز اداری باید دقت بالایی داشته باشید.

شرکت الوند با عرضه طیف گسترده‌ای از انواع میز اداری با طراحی مدرن، باعث آسودگی خاطر شما در هنگام تجهیز فضای کارتان خواهد شد. در ادامه، با انواع میز اداری در مجموعه الوند آشنا می‌شوید.

میز مدیریت الوند

کلیه ارتباطات خارجی و داخلی شرکت در اتاق مدیریت انجام می‌شوند. بنابراین، دکوراسیون و مبلمان اداری این اتاق اهمیت ویژه‌ای دارد. ظاهر اتاق می‌تواند نشان‌دهنده شخصیت برند شما باشد، دقت و حساسیت شما در انتخاب مبلمان و میز اداری به جذب افرادی که به دفتر شما می‌آیند، کمک زیادی می‌کند.

اندازه میز مدیریت نسبت به سایر میزها بزرگ‌تر است چون این میز باید برای لوازم ضروری مانند کامپیوتر، اسناد، لوازم شخصی و غیره فضای کافی داشته باشد. میزهای مدیریت الوند با تکیه بر توان تولیدی این برند، از بهترین متریال‌ها ساخته شده و همچنین از تنوع بسیار بالایی برخوردار است.

7

میز کارشناسی الوند

این میز برای استفاده روزمره مناسب است. با توجه‌ به نوع کاری که کارشناس شما انجام می‌دهد می‌توانید از بین مدل‌های مختلف بهترین گزینه را تهیه کنید. امکان سفارش فایل کشودار در کنار خرید میزهای کارشناسی الوند مهیاست.

باید به این نکته اشاره کنیم که تفاوت اصلی میز کارشناسی و کارمندی در ابعاد آنهاست؛ به گونه‌ای که میزهای کارشناسی طولانی‌تر و عریض‌تر از میزهای کارمندی هستند تا امکان قراردادن تجهیزاتی مانند فایل سه کشو در زیر میز وجود داشته باشد. در ادامه با میز کارمندی الوند نیز آشنا خواهیم شد.

میز کارمندی الوند

یکی از مهم‌ترین لوازم ادارات میز کارمندی است. برای افزایش بازده کاری و ایجاد فضای مناسب‌ برای کارمندان، انواع مختلف میز کارمندی طراحی شده که با نوع کار آنها سازگاری دارد. یکی از این انواع میزها، میز ارگونومیک است. این میزها قابلیت تنظیم با نوع کار کارمند را دارند و از آسیب‌های فیزیکی جلوگیری می‌کنند.

میز کنفرانس الوند

در بین انواع مبلمان اداری میز اتاق کنفرانس جایگاه ویژه‌ای دارد. اتاق جلسه یکی از عناصر اساسی شرکت است. تصمیمات مهم کسب و کاری معمولا در این اتاق گرفته می‌شود. میز جلسه باید باعث بهبود تعاملات در مذاکرات تجاری شود. بنابراین، انتخاب آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

میز کارگروهی الوند

اگر شرکت یا سازمان‌ شما شامل فعالیت‌های گروهی متمرکز است، میز کار گروهی بهترین گزینه برای شما هست. میز کار گروهی باعث می‌شود بتوانید از فضای اداری نهایت استفاده را ببرید و مشکل کمبود جا برای کارمندان نداشته‌ باشید. با توجه به نیاز خود و فضای دفتر کارتان، می‌توانید انواع دونفره، چهارنفره یا شش نفره میز کارگروهی الوند را سفارش دهید.

میز جلومبلی

کاربرد این میز بیشتر در لابی و اتاق مدیر برای پذیرایی از مهمانان است. بنابراین، کیفیت و تناسب آن در انتقال حس خوب به مهمانان و مراجعین منتظر در لابی را به‌ دنبال دارد.

کانتر پذیرش الوند

بخش پذیرش در هر اداره‌ای نقطه تماس مهمی بین سازمان و مخاطبانش است و می‌تواند نشان‌دهنده شخصیت و برند آن سازمان باشد. تاثیر اولیه‌ای که فضای فیزیکی یک کسب و کار با اولین حضور مخاطب در آنجا دارد حتی می‌تواند موفقیت‌ها و شکست‌های کسب و کار را در آینده تحت تاثیر قرار دهد.

میز پذیرش اولین مبلمانی است که افراد در لحظه ورود به شرکت‌ها و سازمان‌ها با آن مواجه می‌شوند. اولین برداشت را به ‌شکل فوری از شرکت و چیدمان فضای پذیرایی دریافت می‌کنند.

الوند، یک مرجع مطمئن برای خرید صندلی اداری

کمردرد، گردن‌ درد و پا درد از عوارض شایع بین کارمندان در اثر استفاده از صندلی‌های غیراستاندارد است. با توجه‌ به این مورد به جرات می‌توان گفت که خرید صندلی اداری، مهم‌ترین بخش خرید انواع مبلمان اداری هست.

کارمندان اغلب حدود 6 الی 10 ساعت به‌ طور مداوم روی صندلی نشسته و مشغول کار هستند. حتی با در نظر گرفتن زمان‌های استراحت منظم بین کار، باز هم راحتی و استاندارد بودن صندلی برای سلامت کارمندان بسیار مهم است. پس حتما نیاز کارمندان خود را در نظر داشته باشید و بهترین خرید را انجام دهید.

شرکت الوند با اخذ نمایندگی از برترین برندهای تولیدکننده صندلی اداری در ایران، خود را ملزم به عرضه انواع صندلی استاندارد و ارگونومیک نموده است. بدین ترتیب در کنار انواع میز اداری، می‌توانید خرید صندلی اداری با کیفیت مطلوب را نیز در فروشگاه‌ها و وبسایت الوند تجربه کنید.

8

صندلی مدیریتی الوند

صندلی‌های اداری از نظر کاربرد بسیار متنوع هستند و متناسب با موقعیت شغلی و محل استفاده طراحی می‌شوند تا کارآمدتر باشند. یکی از مهم‌ترین صندلی‌های اداری صندلی مدیریت است. این صندلی‌ها اغلب پشتی بلندی دارند و ارتفاع خود صندلی بلند است. در قسمت پایه پنج چرخ دارند و بزرگتر از سایر مدل‌ها است. به همین دلیل، فضای بیشتری برای این محصول نیاز هست.

صندلی مدیریت بر اساس طراحی میز و محیط کار و مطابق با سبک معماری اداره انتخاب می‌شود. این نوع صندلی برای نشستن طولانی ‌مدت بسیار راحت است، اما معمولا گرانتر است.

صندلی کنفرانس الوند

در انواع مبلمان اداری ، صندلی کنفرانس همانطور که از اسمش پیدا هست بیشتر برای جلسات و میز کنفرانس طراحی شده و تنظیمات کمتری نسبت به مدل‌های دیگر دارد. این صندلی برای استفاده موقت و کوتاه طراحی می‌شود. با در نظر گرفتن این نکته که در طول جلسات حرکت وجود ندارد، می‌توانید از صندلی‌های ثابت در این اتاق استفاده کنید.

صندلی انتظار الوند

برای بخش انتظار با توجه به میزان فضای سالن می‌توانید صندلی یا مبل انتخاب کنید. صندلی‌های انتظار عموما بدون چرخ طراحی می‌شوند و پشتی کوتاهی دارند استفاده کوتاه‌ مدت از آنها باعث شده تنظیمات کمتری نسبت به سایر مدل‌ها داشته باشند. بعضی از آنها دسته یا بدون دسته هستند.

صندلی آموزشی الوند

از این صندلی در فضای آموزشی استفاده می‌شود. این صندلی‌ها معمولا دسته دارند که باعث اشغال فضای کمتری در کلاس آموزشی می‌شود و دانشجویان به ‌راحتی می‌توانند از آن استفاده کنند. انواع صندلی آموزشی تولیدشده توسط برترین برندها در الوند به فروش می‌‎رسد.

صندلی آزمایشگاه الوند

برای آزمایشگاه‌ها از صندلی‌های ویژه‌ای که باعث تسلط فرد روی کار و جلوگیری از خستگی می‌شود، استفاده می‌گردد. توجه به ارگونومی صندلی آزمایشگاهی یک الزام ویژه است که باید توسط طراحان و تولیدکنندگان لحاظ شود.

صندلی کارشناسی یا کارمندی الوند

صندلی‌های معمولی کارکنان باکیفیت متفاوت می‌توانند همه ویژگی‌های صندلی مدیریتی را داشته باشند. تفاوت آنها در این مورد است که به‌ دلیل فضای کوچکی که کارمندان در آن کار می‌کنند، باید فضای کمتری را اشغال کند و سبک‌تر باشد.

با توجه به نوع استفاده افراد می‌توانند از مدل‌های پشت ‌بلند یا پشت‌ کوتاه استفاده کنند. این نوع صندلی مکانیسم ساده‌تر با سه نوع تنظیمات دارد. شما می‌توانید ارتفاع، عمق و زاویه پشت صندلی را تنظیم کنید. این صندلی برای میز کامپیوتر هم بسیار مناسب است.

9

صندلی کانتر الوند

این نوع صندلی به ‌دلیل ارتفاعی که کانتر یا پیشخوان دارد ارتفاع بیشتری نسبت به بقیه صندلی‌ها دارند و در بعضی از آنها ارتفاع قابل ‌تنظیم است. برای جلوگیری از آسیب به کمر و پاها در قسمت پایه آنها جای پا تعبیه می‌شود.

خرید پارتیشن اداری از برند الوند

امروزه فضای کار اشتراکی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. با وجود مزایای زیادی که این نوع فضای کاری دارد، بسیاری از افراد تمایل دارند حین کار تا حدودی فضای اختصاصی داشته باشند. گاهی اوقات هم نیاز است بین گروه‌های مختلف کارمندی فاصله ایجاد کنید.

در بین انواع مبلمان اداری پارتیشن‌های مختلفی طراحی شده‌اند که علاوه ‌بر زیباسازی محیط، فضای کار اختصاصی را هم فراهم می‌کنند. شما با استفاده از پارتیشن‌ها می‌توانید دفتر خود را با کم‌ترین هزینه تقسیم‌بندی کنید. پارتیشن‌ها در طرح‌ها و ویژگی‌های متفاوت ساخته می‌شوند که هر کدام کاربرد متفاوتی دارند. شما متناسب با بودجه و نیاز سازمان خود می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید.

پارتیشن آلومینیومی الوند

در این پارتیشن‌ها از فریم‌های آلومینیومی استفاده می‌شود. سایر قسمت‌های این پارتیشن ممکن است شیشه، چوب، پلی‌کربنات و پارچه باشد. پارتیشن‌ها به اشکال تک جداره، دوجداره و فریم‌لس عرضه می‌شوند.

پارتیشن ام دی اف الوند

چوب همیشه یادآور طبیعت است و ارتباط تنگاتنگی با طبیعت انسان دارد. پارتیشن‌های چوبی حس طبیعت را در فضای داخلی ساختمان ایجاد می‌کنند. رنگ و مدل چوب این پارتیشن را می‌توانید با سایر عناصر چوبی موجود در فضا هماهنگ کنید.

پارتیشن چوبی وزن سبک‌تری نسبت به سایر انواع پارتیشن دارد اما در برابر حریق مقاوم نیست. همچنین، این پارتیشن‌ها برای استفاده در مکان‌هایی که نیاز به سکوت دارند مناسب نیستند. نکته‌ای که در انتخاب پارتیشن‌های ام دی اف باید به آنها توجه کنید این است که آنها را نباید در محیط‌هایی با رطوبت بالا یا در مناطقی که نیاز به شستشوی مکرر دارند، قرار دهید.

دیوارکوب

دیوارکوب سبکی تزئینی در پنل‌سازی چوب است که روی دیوار یا سقف استفاده می‌شود. در بین انواع مبلمان اداری این سبک در ساختمان‌سازی و طراحی داخلی کاربرد زیادی دارد. اگر طبق اصول طراحی دکوراسیون از این مبلمان استفاده کنید، فضای اداری بسیار لوکس و رسمی خواهید داشت.

دیوارکوب‌ها جنس‌های مختلفی مانند MDF، PVC، چوب لمینیت و شیشه‌ای دارند. از ویژگی‌های خاص و منحصر به‌ فرد آن می‌توان به این موارد اشاره کرد:

  • تنوع در طرح و رنگ 
  • تنوع جنس و متریال 
  • امکان نصب سریع و آسان
  • ضد رطوبت و حرارت
  • وزن سبک

فروش انواع کمد اداری در الوند

برای نگهداری و سازماندهی اسناد و مدارک خود در اداره قطعا به کمد و تجهیزات فایلینگ نیاز دارید. بنابراین، یکی از موارد مهم دیگر در لیست خرید شما کمد اداری است. طرح‌ها و کاربردهای کمدهای اداری بسیار متنوع هستند و شما براساس نیاز خود می‌توانید بهترین گزینه را تهیه کنید.

کتابخانه الوند

متناسب با نیاز کارمندان برای دسترسی به پرونده‌ها می‌توانید از موارد مختلفی برای سازمان‌دهی استناد خود استفاده کنید. اطلاعاتی که در دراز مدت مورد نیاز است را می‌توانید در کتابخانه‌ها قرار دهید. کتابخانه‌ها انواع مختلف اداری، مدیریتی، دیواری و غیره دارند که متناسب با نیاز خود می‌توانید از بین آنها تهیه کنید.

کردنزا الوند

نحوه حرکت شما در فضای اداری، ارگونومی و اطلاعاتی که کارکنان باید به‌ طور منظم به آنها دسترسی داشته باشند، در انتخاب شما تاثیرگذار است. کردنزا علاوه‌ بر نظم‌دهی به لوازم از نظر زیبایی بصری در دکوراسیون هم تاثیرگذار هستند.

فایل اداری الوند

اطلاعاتی که باید دائماً در دسترس باشد بهتر است در کشوهای میز قرار بگیرند. در صورت نبود کشو فایل‌ها گزینه مناسبی برای این نوع استفاده هستند.

جمع‌بندی

همانطور که اشاره شد تهیه انواع مبلمان اداری یکی از مهم‌ترین مراحل تاسیس یا بازسازی یک شرکت است. در این مطلب، به انواع مختلف مبلمان اداری اشاره کردیم تا ضمن آشنایی با آنها بتوانید به‌ راحتی برای خرید موارد مورد نیاز خود اقدام کنید.

همچنین شما می‌توانید با مراجعه به یک برند تولیدکننده مانند مبلمان اداری الوند، نسبت به خرید انواع مبلمان اداری اقدام کنید. شما همچنین می‌توانید بسته به فضای موردنظر خود، میزهای اداری موردنظرتان را با ابعاد سفارشی از الوند خریداری نمایید.

تنوع محصولات عرضه شده توسط شرکت مبلمان اداری الوند به شما این امکان را می‌دهد که تمامی موارد مورد نیاز خود را از یک محل تهیه کنید و دچار سردرگمی در انتخاب نشوید. کارشناسان فروش ما چه به صورت حضوری چه به صورت اینترنتی از طریق سایت الوند به نشانی alvandworkstyle.com شما را در انتخاب انواع مبلمان اداری همچون میز اداری، صندلی اداری، پارتیشن اداری، فایل اداری و ... همراهی خواهند کرد. همچنین، می‌توانید از خدمات طراحی سفارشی مبلمان الوند نهایت استفاده را داشته باشید.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

سایر رسانه ها