بهترین اساتید شیمی کنکور

کد خبر: 1228297

همانطور که می دانید این روزا تب کلاس ها و بازار کنکور بشدت بالارفته است و طبعا آزمون هایی که آینده و سرنوشت جوانان را مشخص کند، بسیار حائز اهمیت می باشد.

ما سعی کردیم تیمی از مشاوران باتجربه تهران که سابقه سال ها نخبه پروری رو درکارنامه ی خود دارند به همراه دانشجویان رتبه برتر که متشکل از دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی هستند را گردهم آوریم!

 در اینجا ما به دقت کلاس های آنلاین و آفلاین تمام موسسات کنکوری کشور را بررسی کردیم و همچنین بین 10 دبیر منتخب، مشاوران و رتبه برتر های هر درس، بهترین ها را برگزیدیم.

در کانال تلگرام مشاوران برتر، برای رتبه بندی اساتید با انتخاب دانش اموزان نظرسنجی ترتیب دادیم که به فرم زیر می باشد:

 

لیست بهترین اساتید در درس شیمی:

1-استاد رضا بابایی:   

 

نظرکلی: مدرس کلاس های انلاین (تاملند) که به شدت مسلط به بخش کتاب درسی می‌باشند و باتوجه به سابقه درخشان و موفقیت تعداد زیادی از دانش اموزانشان در صدر لیست قرار دارند.

 

 

2- رضا مصلایی: مدرس (کلاسینو)

2

نظر کلی: مطمعنا ایشان از اساتیدی هستندکه  نوآوری هایی زیادی در سبک جدید کنکور دارند و با تجربه و حوصله و جزوه کامل میتوانند از بهترین انتخاب های درس شیمی باشند.

3- بهمن بازرگان :

3

بهترین نویسنده کتاب های کنکور و تسلط به بند به بندِ کتاب درسی از ویژگی های بارز استاد بازرگان هستند ولی از لحاظ بیان تدریس مقداری کسل کننده می باشند.

4-پارسا فراهانی:

4

مدرس(کلاسینو) از جوانترین و باسواد ترین مدرسانِ حال حاضر کنکور ایران که در نسل جدید به شدت طرفدار دارند و تسلط کامل و کافی به متون کتاب و ایده های کنکوری جدید و طرح تست های تالیفی قابل قبول در کارنامه ایشان دیده می شود.

 

5- کامبیز فرزانه: مدرس (کلاسینو)

5

تسلط ایشان بر بخشی هایی مانند: استوکیومتری،  موازنه و الکتروشیمی عالی و ستودنی است ولی در تمام مطالب این کیفیت تدریس وجود ندارد.

 

6-استاد ابوالقاسمی :

مهندس علیرضا ابوالقاسمی، مدرس مجموعه آموزشی(رایان) و شبکه آموزش صدا و سیما و همچنین مولف کتاب های تخته سیاه، چهل آزمون نوبل و انتشارات مرجع، یکی دیگر از استادهای مشهور شیمی کنکور در سطح ایران است.

 

7-استاد انوشه:

6

استاد محمد حسین انوشه (مهر و ماه) از دبیران قدیمی و با تجربه درس شیمی می باشد، استاد انوشه از دبیران مشهور دهه های 60 تا 90 شمسی می باشد.

استاد انوشه را با اولین نسل از کتاب های آموزشی کنکوری و همینطور کتاب های قلمچی به یاد داریم.

 

 

 

 

8- عارف ربیعیان :

7

مهندس ربیعیان از بهترین اساتید کنکور ایران در موسسات افلاین (گیلنا) هستند که نوآوری های خوب و جامعه ای در این زمینه داشته اند.

 

9-عرفان دالوند:

8

از اساتید جوان که در موسسه (ایماض) و در طراحی آزمون موسسه خیلی سبز فعالیت دارند،  دارای تسلط کامل به کتاب درسی هستند.

همچنین ایشان تدریس شیمی را با هیجان بالا و روش های جدید و قابل تحسینی ارائه میدهند.

 

10-مهدی براتی (شبکه تلویزیونی ایران)

دارای تجربه بالا، نویسنده کتاب های شیمی خیلی سبز و تدریس در مدارس شماره یک تهران از جمله رزومه های استاد توانمندی همچون مهدی براتی می باشد.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

سایر رسانه ها