امین پناهی خواننده نو ظهور مارکت موسیقی

کد خبر: 1232298

امین پناهی خواننده نو ظهور موسیقی کشور که به تازگی با آهنگ هایش در دل مردم جا باز کرده و توانسته است نگاه های زیادی را به طرف خود بکشاند. در این مقاله با امین عزیز آشنا می شویم و زندگی اش را در موسیقی نیز بررسی خواهیم کرد.

امین پناهی خواننده نو ظهور مارکت موسیقی

 

 

 

معرفی امین پناهی

امین پناهی زاده متولد 15 آبان 1362 از تهران که فعالیت موسیقی اش را با حسین سلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون و ترانه سرا آغاز کرده است. وی متاهل می باشد و در حال حاضر نیز دو قطعه را با حسین سلیمانی و میلاد فرهودی و علی شکیبا و محمدرضا رهنما و دو قطعه دیگر را نیز با احسان کریمی روانه بازار موسیقی مارکت کشور کرده است.

بیشتر بخوانید: دانلود انیمیشن ایرانی

آهنگ های امین

اولین آهنگ رسمی امین پناهی بدون من بوده است که این آهنگ بهمن ماه 1401 وارد مارکت موسیقی شد. این آهنگ به ترانه سرایی حسین سلیمانی بوده است که قسمتی از متن آن را در اینجا مشاهده می کنید:

بدون من ..

چی میگذره توی سرت بدون من

گوشیو بردار و یه زنگ به من بزن

بگو بگو هر چی که مونده تو دلت به من

بگو که بسته جون تو فقط به جون من

پس از این آهنگ وی با همکاری احسان کریمی و استدیو والن پلاس قطعه های بارانم و وانمود را به بازار موسیقی منتشر کرد. این دو آهنگ نیز دارای متن های ذیل بوده است:

بارانم ..

بی چک و چون عاشقم باش دنیای منی بارانم

فردای خوب میاد از راه مهتاب منی بارانم

وانمود ..

حواست کجا بود آسون گذشتی از رابطه مون زود

همه چی گذشت و تو وانمود کردی رل بودیم بد جور

هم چنین وی در حال حاضر در حال ساخت ترک های جدیدی می باشد که به زودی از رسانه های معتبر موسیقی منتشر خواهد داد.

2

امین پناهی در شبکه های اجتماعی

امین نیز همانند اکثر هنرمندان در شبکه های اجتماعی نیز فعالیت دارد. یکی از این شبکه ها اینستاگرام می باشد که آدرس پیج امین پناهی به صورت aminpanahi_music می باشد.

درگیری با بیماری

در برهه ای از زمان زندگی، امین پناهی با بیماری سختی به نام کولیت اولسراتیو رو به رو شد که تا حد زیادی باعث کمبود وزن وی شد به صورتی که چیزی حدود 50 کیلو را کم کرد. سپس با تلاش های همسرش و روحیه بالای خودش توانست آن را شکست دهد و سلامتی اش را به دست بیاورد.

پس از رهایی از این بیماری به سمت موسیقی نیز روی آورد که باعث شد تا بیشتر اوقاتش نیز با موزیک بگذرد.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

سایر رسانه ها