ملیکا شعبان: بازیگری ام را در سینما ادامه میدهم

کد خبر: 1234948

ملیکا شعبان با انتشار استوری جدیدی در فضای مجازی جنجال تازه ای به پا کرد.

ملیکا شعبان: بازیگری ام را در سینما ادامه میدهم

 

 

ملیکا شعبان از جمله بازیگرانی است که از کودکی با فیلم ها و سریال های او سرگرم شده ایم. خبرهای زیادی از اکران فیلم هایش و فروش آنها وجود دارد. ملیکا شعبان شایعات زیادی در رابطه با زندگی شخصی اش مطرح است.

در ادامه به آخرین حاشیه زندگی ملیکا شعبان میپردازیم.

  ملیکا شعبان 1 فروردین 1381 در تهران متولد شده است. او یکی از بازیگران جوان سینما و تلویزیون میباشد که از دوران کودکی وارد این حرفه شده است. بعد از بازی در مجموعه تلویزیونی تاوان، ساعت صفر، روزهای بیقراری، دادستان، آوای باران و... در فیلم های سینمایی همچون فیتیله و ماه پیشونی، رسوایی، اشک و سکوت، آقا یوسف و یتیمخانه ایران نقش آفرینی کرد.

ملیکا شعبان در حال حضر دانشجوی کارشناسی رشته روانشناسی است و تمرکز او بیشتر روی بازیگری است چراکه عقیده دارد کار هنر و پیشرفت در آن زمان بر است و تلاش های فراوانی میخواهد. او روانشناسی را به عنوان وسیله راهنمایی برای بازیگری اش میداند. ملیکا شعبان تک فرزند است و پدرش را در دوران کودکی ازدست میدهد و با مادرش محبوبه تقویت که در عرصه نویسنده گی فعالیت میکند زندگی میکند. ملیکا شعبان مجرد است و قصد ازدواج ندارد.

24

ملیکا شعبان: من برای ارتقای کار بازیگری ام بسیار تلاش کردم و انواع هنرها و فن ها را آموخته ام. فن بیان، زبان بدن، موسیقی، هنرهای رزمی و سوارکاری و... را یاد گرفتم تا در حرفه ام آماده تر باشم. این در حالی است که درس و دانشگاه ام هم همیشه در کنار کارم بوده است.

در وعده های غذایی ام از سبزیجات زیاد استفاده میکنم و کلم بروکلی هم جز سبزیجات مورد علاقه ام است و بیشترازغذاهای دریایی استفاده میکنم.

آشپزی را دوست دارم و اگر زمان داشته باشم، آشپزی می کنم. اوقات و فراغتم را با دیدن فیلم های خارجی و خواندن کتاب و موسیقی سپری میکنم و کمی پیانو مینوازم.

ورزش حرفه ایم تنیس است. دوچرخه سواری را خیلی دوست دارم و اگر موقعیتش باشد و بتوانم دوچرخه سواری کنم خیلی لذت میبرم. اسب سواری و شنا هم جز ورزش های مورد علاقه ام است.

۲

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت

سایر رسانه ها