بهترین موسسه برای قبولی در مدارس استعدادهای درخشان!

کد خبر: 1236920

آیا شما یکی از والدینی هستید که دغدغه قبول شدن فرزندتان در یک مدرسه برتر و با کیفیت همچون استعدادهای درخشان را دارید؟ اگر بله، حتماً با رقابت شدید و چالش‌های مربوط به ورود به این مدارس آشنا هستید. اما نگران نباشید! در این مقاله، نکات مهمی را پیرامون قبولی در این مدارس به شما آموزش می‌دهیم و در پایان بهترین موسسه‌ای را که می‌تواند به شما در تحقق این خواسته یعنی قبولی در مدارس برتر کمک کند را با ذکر دلیل و آمار معتبر به شما معرفی خواهیم نمود؛ همراه ما باشید.

بهترین موسسه برای قبولی در مدارس استعدادهای درخشان!

 

 

 

مدارس استعدادهای درخشان چیست و برای چه کسانی مناسب است؟

مدارس استعدادهای درخشان چیست و برای چه کسانی مناسب است؟ - بهترین موسسه برای قبولی در مدارس استعدادهای درخشان

مدارس استعدادهای درخشان که با نام‌های دیگری همچون تیزهوشان، سمپاد، علامه حلی برای پسران و فرزانگان برای دختران نیز شناخته می‌شوند، یکی از بهترین مدارس سطح کشور از نظر سطح علمی و امکانات هستند. این مدارس زیر نظر سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان (سمپاد) هستند و نظارت ویژه‌ای بر عملکرد آن‌ها وجود دارد.

مدارس تیزهوشان برای آن دسته از دانش آموزانی که دارای هوش و استعداد بالا هستند و یا دارای پشتکار زیادی هستند، انتخاب خوبی است؛ به عبارت دیگر شما برای تحصیل در مدارس تیزهوشان نیاز به هوش سرشاری ندارید و اگر تلاش و پشتکاری خوبی داشته باشید نیز می‌توانید با سایر دانش آموزان رقابت داشته باشید.

مزیتی که مدارس استعدادهای درخشان در مقایسه با مدارس غیرانتفاعی دارند، شهریه مناسب و معقول آن‌هاست. یعنی شما با پرداخت یک مبلغ مناسب از هر آنچه که برای آزمون تشریحی و تست نیاز دارید، بهره مند خواهید شد.

جالب است بدانید که در سال‌ها گذشته سهم مدارس تیزهوشان از رتبه‌های برتر کنکور بالای 70% بوده است و این موضوع بسیاری از دانش آموزان و اولیا آن‌ها را ترغیب به ثبت نام در این مدارس کرده است. اما همانطور که احتمالا می‌دانید این مدارس دارای آزمون ورودی و شرط معدل هستند و تنها کسانی می‌توانند در این مدارس تحصیل کنند که در آزمون ورودی پذیرفته شوند.

از چه پایه‌ای برای تحصیل در تیزهوشان بخوانیم؟!

از چه پایه‌ای برای تحصیل در تیزهوشان بخوانیم؟! - بهترین موسسه برای قبولی در مدارس استعدادهای درخشان

دانش آموزان و داوطلبانی که قصد تحصیل در مدارس تیزهوشان را دارند از دو مقطع ششم به هفتم و همچنین نهم به دهم می‌توانند اقدام نمایند. سطح آزمون تیزهوشان بسیار بالاتر از کتاب و جزوه مدرسه است و به همین دلیل یک بازه یک الی دو ساله را نیاز دارید تا بتوانید بر روی مباحث آزمون ورودی تسلط پیدا کنید. پیشنهاد مشاورین و مدرسین تیزهوشان شروع از کلاس پنجم است؛ یعنی پس از پایان کلاس پنجم در تابستان، به سراغ آمادگی تیزهوشان پنجم بروید و طی دو سال زمانی که دارید، مباحث را به مرور و بدون هیچ عجله و نگرانی بیاموزید.

آشنایی با مباحث آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان!

آشنایی با مباحث آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان! - بهترین موسسه برای قبولی در مدارس استعدادهای درخشان

آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان همانطور که اشاره شد، در دو مقطع ورودی پایه هفتم و ورودی پایه دهم برگزار می‌شود. آزمون ورودی تیزهوشان ششم به هفتم شامل دو دفترچه با عنوان استعداد تحلیلی است. منظور از استعداد تحلیلی سوالات مختلف هوش، ریاضی، دقت و محاسبات و ... است که با هدف سنجش و محک زدن توانایی دانش آموزان گرفته می‌شود. تفاوتی که دفترچه اول با دفترچه دوم دارد، میزان زمان پاسخگویی به سوالات است؛ به نحوی که شما برای پاسخگویی به سوالات دفترچه دوم زمان کمتری دارید و علاوه بر هوش، دقت و سرعت عمل شما نیز سنجیده می‌شود. به عبارت دیگر می‌توان گفت برای دانش آموزان پایه ششم، هیچ سوال مستقیمی از مباحث درسی مطرح نمی‌شود و سوالات تنها شامل هوش ششم است.

آزمون ورودی تیزهوشان نهم به دهم، همانند تیزهوشان ششم، شامل دو دفترچه است اما با این تفاوت که تنها سوالات دفترچه اول شامل هوش و استعداد تحلیلی است و دفترچه دوم شامل مباحث درسی است که با عنوان استعداد تحصیلی قرار گرفته است. این دروس شامل علوم، ریاضی، زبان و ادبیات فارسی، قرآن و معارف اسلامی و مطالعات اجتماعی است که از پایه هشتم و نهم مطرح می‌شوند.

بهترین موسسه برای قبولی در مدارس استعدادهای درخشان کجاست؟

بهترین موسسه برای قبولی در مدارس استعدادهای درخشان کجاست؟

اکثر دانش آموزان پذیرفته شده در مدارس تیزهوشان با استفاده از کلاس‌های آمادگی آزمون توانستند به این مهم دست پیدا کنند، به همین دلیل بسیاری از دانش آموزان و والدین به دنبال یک موسسه معتبر و مطمئن می‌گردند تا بتوانند به آن اطمینان کنند. تعداد زیادی از موسسات در سطح کشور فعالیت دارند و خیلی از آن‌ها کلاس‌های آمادگی آزمون تیزهوشان را برگزار می‌کنند اما کدام یک بهترین است؟

برای پاسخ به این سوال باید تعصب و نگاه کورکورانه را کنار گذاشت و تنها به آمار و نظرات واقعی بسنده کرد. ممکن است در تبلیغات تلویزیونی و بیلیوردهای تبلیغاتی اسامی مختلفی را ببینید اما آیا این تبلیغات واقعی هستند؟

جالب است بدانید که در بین موسسات و آموزشگاه‌های مختلف که در بین بهترین موسسات برای قبولی در مدارس استعدادهای درخشان هستند، هیچ کدام از نام‌های مشهور وجود ندارد! برای اینکه بهترین موسسه برای قبولی در مدارس استعدادهای درخشان را به شما معرفی کنیم، لازم است تا معیارهای این انتخاب را به شما بگوییم:

 • بهترین مدرسین متخصص در زمینه تیزهوشان
 • آمار قبولی واقعی بالای 80%
 • وجود مشاور و پشتیبان تحصیلی
 • برگزاری آزمون شبیه ساز
 • تحلیل آزمون
 • کلاس رفع اشکال
 • شهریه مناسب در ازای امکانات ارائه شده
 • موقعیت مکانی خوب
 • تعداد دانش آموزان محدود
 • رضایت عمومی والدین و دانش آموزان
 • و ...

با در نظر گرفتن این معیارها موسسه فرهنگی آموزشی موفقیت واقع در تهران، خیابان پاسداران به عنوان بهترین موسسه برای قبولی در مدارس استعدادهای درخشان انتخاب شده است. این موسسه از معدود موسساتی است که به صورت تخصصی بر روی تیزهوشان و پایه چهارم، پنجم، ششم و نهم کار می‌کند. کلاس‌های این آموزشگاه به سه شکل حضوری، آنلاین و دوره‌های آفلاین ضبط شده در دسترس هستند و شما در هر کجای کشور که باشید می‌توانید از خدمات موسسه موفقیت بهره‌مند شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در کلاس‌ها می‌توانید به وب سایت موسسه موفقیت به نشانی آموزش سنتر (www.amoozeshcenter.com) مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن 22891840-021 تماس بگیرید.

کلام پایانی

امیدواریم این مطلب مورد توجه‌تان قرار گرفته باشد و اطلاعات مفیدی را کسب کرده باشید. در این نوشته ابتدا به مدارس استعدادهای درخشان و آشنایی با آن‌ها پرداختیم و سپس سوالات مهمی که اکثر والدین و دانش آموزان داشتند را پاسخ دادیم؛ در پایان نیز به معرفی بهترین موسسه و آموزشگاه برای قبولی در مدارس استعدادهای درخشان پرداختیم. لطفا نظرات، انتقادات، پیشنهادات و تجریبات خود را در بخش دیدگاه‌ها با ما به اشتراک بگذارید. اگر این مطلب برایتان جالب توجه بوده است پیشنهاد می‌کنیم مطلب رازهای موفقیت در آزمون تیزهوشان را نیز مطالعه کنید.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها