توجه به چند نکته قبل از خرید دزدگیر

کد خبر: 1242582

از مهم ترین کارهایی شما عزیزان می توانید انجام دهید تا امنیت محیط محل کار و منزلتان را بالا ببرید، خرید سیستم های حفاظتی بوده که تحقیقات نشان داده، سارقین در زمان مواجه شدن با سیستم حفاظتی، دیگر قادر به انجام دادن سرقت از محیط پیرامون دیگر افراد نیستند و محل مورد نظر را ترک خواهند کرد. اما نکته بسیار مهمی که باید قبل از خرید سیستم حفاظتی، به آن توجه کرد این است که بتواند به بهترین حالت از اموال با ارزشتان محافظت کند.

توجه به چند نکته قبل از خرید دزدگیر

 

در کل می توان اشاره کرد، قبل از خرید دزدگیر باید بدانید که سیستم حفاظتی از چه امکانات و ویژگی هایی برخوردار می باشد. شاید کمی توجه کردن به این موضوع پیچیده و سخت باشد، اما اگر اطلاعات کافی و دقیق در زمینه سیستم های حفاظتی نداشه باشید و ندانید که به چه مدل دزدگیر نیاز دارید؛ در این مطلب با ما همراه باشید شما را با چند نکته قبل از خرید دزدگیر اماکن مناسب، راهنمایی و کمک کنیم پس با ما همراه باشید.

 

توجه به چند نکات مهم قبل از خرید دزدگیر اماکن

ما در این مطلب سعی داریم شما را با چند نکات مهم قبل از خرید دزدگیر اماکن آشنا و زمینه خرید را برایتان باز مطرح سازیم تا بتوانید با دید درست و صحیح همچنین توجه به نیازتان خریداری فرمایید. تهیه سیستم دزدگیر به غیر از اینکه امنیت را به محل زندگی و  محل کار باز می گرداند، بلکه می تواند آمار سرقت سارقین را در سراسر کشور، کاهش دهد.

 

1.چه مدل دزدگیر را برای خرید ترجیح می دهید:

در کل می توان اشاره کرد، دزدگیر اماکن دارای چندین مدل سیستم حفاظتی به همراه برند های مختلف بوده، که به صورت کلی دارای سیستم بی سیم و باسیم بوده اند؛که هرکدام را با توجه به شرایط محیط پیرامون شما عزیزان مورد استفاده قرار می گیرد. دزدگیر منزل دارای انواع ویژگی و قابلیت های متفاوت بوده اند مانند: سیستم حفاظتی بی سیم که دارای قابلیت، کنترل از راه دور بوده که با گوشی موبایل می تواند محیط را کنترل کرد همچنین بدون محدویت در هر مکانی از خانه و محل کار نصب می گردد.

اما دزدگیر باسیم به دلیل کابل کشی با مقداری محدودیت نصب در محل کار و منازل می شود. برخی از افرادی که ظاهر خانه برای آنان مهم بوده و دوست ندارند که کابل کشی بر روی دیوار انجام شود و ظاهر خانه برایشان بسیار مهم می باشد. می توانند از دزدگیر بی سیم استفاده نمایید تا ظاهر خانه به هم نریزد. و فقط می توان اشاره کردن تفاوت دزدگیر باسیم و بی سیم فقط در کابل و سیم کشی بوده است، اما از لحاظ کارایی دارای یک مدل بوده اند. اما در کل می توان اشاره کرد، بهتر است دزدگیری انتخاب فرمایید که با ارسال پیامک و زنگ هشدار همچنین خواندsms  گزارشات کامل برای شما عزیزان ارسال کند.

 

2.دستگاه دزدگیر باید از چه قابلیتی برخوردار باشد:

هنگام خرید و انتخاب دزدگیر باید حتما به این نکته توجه فرمایید، که دستگاه دزدگیر شما دارای چه قابلیتی بوده و آیا سیستم دزدگیری که انتخاب کرده اید به روز می شود همچنین می تواند سنسورها را بدون ارسال خطا ساپورت کند.

برای مثال: سیستم حفاطتی باید قبل از ورود سارق به محیط خانه یا محل کار، در سریع ترین حالت با استفاده از سنسورهای قوی برند خود، اعلام خطر کند. پس در نتیجه باید دستگاهی را شما عزیزان انتخاب فرمایید که دارای حسگر حرکتی باشد که بر روی درب ورودی اصلی نصب شود تا به محض ورود سارق از درب یا پنجره اعلام هشدار ارسال کند. دزدگیر فایروال دارای بهترین سنسورهای موجود در بازار بوده که می تواند از ورود افراد غیر متفرقه جلوگیری کنند.

 

3.توجه به برند و شرکت دزدگیر:

در زمان خرید سیستم حفاظتی حتما باید به شرکت های معتبر دزدگیر منزل توجه فرمایید تا در زمان خرید سیستم حفاظتی از خدمات پس از فروش و گارانتی برخوردار بوده و از سوی دیگر دارای بهترین کارایی همراه با کیفیت بسیار بالا همراه باشد سپس از اموال افراد به بهترین حالت محافظت کند و محیطی بسیار آروم برای کارابران بسازد. البته لازم به ذکر بوده با خرید دزدگیر منزل می توانید به صورت همزمان، محیط پیرامون خود را بیمه فرمایید تا در صورت بروز هرگونه حادثه ناگوار، خیالتان از بابت ضرر و زیان وارد شده بسیار راحت باشد. قابل به ذکر بوده دزدگیر فایروال دارای 10 سال خدمات پس از فروش و 5 سال گارانتی برخودار می باشند همچنین کارشناسان ما پاسخگوی تمامی سوالات شما کاربران عزیز می باشند.

 

4.پشتیبانی برند دزدگیر منزل:

یکی دیگر از نکات مهم که باید قبل از خرید دزدگیر به آن توجه داشته باشید، توجه به پشتیبانی تمام ابزارآلات سیستم حفاظتی با یک دیگر بوده. یعنی برای جلوگیری از ورود غیر مجاز سارق تمامی حسگر ها، بلندگو ها، سیستم های تلفن کننده و .... یک دیگر را ساپورت و پشتیبانی کنند، تا امنیت اماکن مورد نظر شما عزیزان بالا برود. خرید یک دزدگیر معتبر می تواند این اطمینان به مالکین و افراد بدهد که پشتیبانی و خدمات قابل قبولی را دریافت خواهند کرد.

برخی از افراد تصور می کنند دزدگیرهای خارجی دارای کیفیت بهتر و کارایی بهتر هستند اما این تصور کاملا اشتباه بوده، به دلیل اینکه اکثریت آنان از برندهای نامتبر برخودار می باشند و ممکن است از ابزار های آنان توسط افراد های دیگر برداشته شده باشد.

2

5.توجه به اپلیکیشن دزدگیر اماکن

بعد از نصب دزدگیر اماکن توسط نصاب باید حتما اطمینان داشته باشید که نرم افزار گوشی موبایل به راحتی  بر تلفن همراه شما نصب شود، همچنین به درستی عمل کند. به دلیل اینکه این اپلیکیشن تلفن همراه می تواند به راحتی امنیت محیط پیرامون را از راه دور کنترل به شما باز گرداند و صاحب دستگاه را با تحریک هر یک از زون ها و تغییرات بسیار کوچک آگاه سازد.

 

6.توجه به واکنش سریع دزدگیر:

از دیگر ویژگی هایی که باید قبل از خرید دزدگیر به آن توجه فرمایید، واکنش سریع دزدگیر اماکن بوده به دلیل اینکه واکنش سریع از قابلیت های اصلی دزدگیر منازل بوده است.

حالا منظور از واکنش سریع دزدگیر به اتفاقات، یعنی دزدگیر بعد از آنکه متوجه تغییرات یا ورود ناگهانی سارق شود، وظیفه دارد در سریع ترین حالت با شماره های ذخیره شده در حافظه دزدگیر تماس بگیرد یا پیامک ارسال کند و صاحب دستگاه را از خبر به وجود آمده آگاه سازد.

 

 

7.توجه به مکان مورد نصب:

باید قبل از خرید دزدگیر اماکن به مکان نصب آن توجه فرمایید، به دلیل اینکه سارق نتواند به راحتی به پنل دزدگیر یا حسگرهای آن دسترسی پیدا کند. پس بهتر است مکانی را انتخاب فرمایید که از دید سارق و افراد سودجو که به دلیل های متفاوت و با شخصیت های مختلف وارد محسط پیرامون می شوند دسترسی پیدا و دستگاه را غیر فعال نکنند.

 

8.توجه به میزان پوشش دهی دزدگیر:

قبل از خرید دزدگیر باید توجه داشته باشید که دزدگیر کدام نقاط خانه را تحت پوشش خود قرار دهد. در کل می توان گفت بیشتر سارقین از نقاطی مانند: درب و ورودی، پنجره ها وارد می شوند و بهتر است این نقاط بیشتر دزدگیر تحت پوشش قرار دهد. شما عزیزان می توانید با خرید سنسور حرکتی و حسگر مگنت دزدگیر فایروال به بهترین حالت از این نقاط حساس محافظت فرمایید و از ورود سارق جلوگیری نمایید.

 

3

9.توجه به قیمت دزدگیر اماکن:

در کل می توان گفت دزدگیر منزل معمولا دارای قیمت بسیار متغیر بوده است و نمی توان به صورت کلی برای آن قیمت ثابت در نظر گرفت، زیرا میزان قیمت نهایی سیستم حفاظتی به عوامل های متفاوت بستگی دارد برای مثال:

  • میزان قابلیت های دزدگیر
  • گارانتی دزدگیر
  • مدل های متفاوت دزدگیر خانه
  • مارک و برند سیستم حفاظتی
  • انواع لوازم جانبی های دزدگیر

دزدگیر فایروال دارای به صرفه ترین قیمت همراه با بهترین کیفیت دارا بوده است. که همه نوع قیمت با بهترین نوع دزدگیر در سایت فایروال بار گذاری شده است که می توانید با شماره تماس درج شده تماس بگیرید و با کارشناسان ماهر تماس بگیرد و باتوجه نیاز خودتان بهترین مدل دزدگیر را خریداری فرمایید.

 

 

سخن آخر:

همانطور که می دانید و در پاراگراف بالاتر توضیح دادیم سیستم حفاظتی فایروال از انواع اکسسوری متفاوت و بسیار قوی برخودار می باشد که هر کدام از آنان به صورت جداگانه دارای ویژگی های بسیار متنوعی هستند. شما عزیزان می توانید با سر زدن به سایت شرکت فایروال با محصولات بیشتر فایروال آشنا شوید و به صورت جداگانه هر کدام از آنان آشنا شوید.

همچنین می توانید با شماره تماس درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید و با کارشناسان مجرب فایروال صحبت فرمایید سپس نیاز و درخواستان را به آنان مطرح فرمایید تا با توجه به درخواستان بهترین نوع سیستم را به شما پیشنهاد دهیم.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها