حداکثر افزایش قیمت مجاز برای لوازم خانگی چقدر؟

کد خبر: 1000021

رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: براساس بررسی‌های انجام شده در ستاد تنظیم بازار حداکثر افزایش قیمت مجاز برای تلویزیون ۲۰ درصد و برای سایر لوازم خانگی ۲۵ درصد تعیین شده است.

خبرگزاری فارس: محمدرضا تابش امروز در نشست خبری در سازمان صنعت، معدن و تجارت با اشاره به مزیت‌های سامانه جامع انبار‌ها گفت: در بررسی‌های انجام شده از سامانه جامع انبار‌ها رشد بازرسی‌ها را در سال ۹۸ نسبت به ۹۷ داریم.

رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با اشاره به سامانه گارانتی بیان داشت: این سامانه دو هفته آینده رونمایی خواهد شد که نقش قابل توجهی در کنترل بازار کالا‌های مصرفی و با دوام خواهد داشت.

تابش با اشاره به مصوبه ستاد تنظیم بازار اظهار داشت: بر اساس این مصوبه ثبت قیمت لوازم خانگی در سامانه ۱۲۴ الزامی است و هر ذینفعی فارغ از اینکه کالای لوازم خانگی آن تولید داخل و ... و فارغ از نوع بزند مکلف است قیمت عرضه را در سامانه ۱۲۴ ثبت کند.

وی در مورد افزایش قیمت لوازم خانگی بیان داشت: براساس بررسی‌های انجام شده در ستاد تنظیم بازار حداکثر افزایش قیمت مجاز برای تلویزیون ۲۰ درصد و برای سایر لوازم خانگی ۲۵ درصد تعیین شده است.

ادامه دارد...

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت