التهاب در بازار سکه

کد خبر: 1004558

محمدولی گفت: امروز در بازار طلا و سکه التهابات شدیدی را شاهد بودیم به طوری که نرخ سکه وارد کانال ۱۰ میلیون تومانی شد.

باشگاه خبرنگاران جوان: قیمت سکه ابراهیم محمدولی رئیس اتحادیه طلا و جواهر، با اشاره به آخرین وضعیت بازار طلا و سکه، گفت: امروز بازار طلا و سکه به هیچ عنوان آرام نبود و در این بازار التهابات شدیدی را شاهد بودیم و قیمت سکه از ۱۰ میلیون تومان هم عبور کرد.

این مقام مسئول ادامه داد: بازار مصنوعات طلا آرام است، اما در مقابل آن بازار سکه دچار التهابات زیادی است. عوامل زیادی برای این افزایش قیمت وجود دارد، اصلی‌ترین آن به افزایش قیمت اونس جهانی و ارز بر می‌گردد که تاثیر زیادی در این بازار گذاشته است.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر بیان کرد: سکه با وجود افزایش قیمت بیش از حد، تقاضا نیز دارد، اما طلا و مصنوعات طلا اینگونه نیست. بیشتر بخوانید

قیمت سکه و طلا در ۱۰ تیر؛ نرخ سکه به ۸ میلیون و ۹۳۰ هزار تومان رسید

رئیس اتحادیه طلا و جواهر در خصوص آخرین قیمت طلا و سکه در بازار، گفت: اونس جهانی امروز یک هزار و ۷۵۵ دلار و ۳۰ سنت در بازار داد و ستد شد. طلای ۱۸ عیار امروز ۹۲۲ هزار تومان معامله شد. هر مثقال طلای ۱۷ عیار آب شده ۳ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان، سکه طرح جدید ۱۰ میلیون و ۷۰ هزار تومان، سکه طرح قدیم ۱۰ میلیون تومان، نیم سکه ۵ میلیون تومان، ربع سکه ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان داد و ستد شد.

این مقام مسئول با اشاره به تغییرات قیمت طلا و سکه نسبت به روز قبل، گفت: قیمت طلا و سکه در طول روز گاهی افزایشی و گاهی کاهشی است که امروز بیشترین نوسان را داشت به طوری که سکه از کانال ۹ میلیون تومان وارد کانال ۱۰ میلیون تومان شد. پیش بینی می‌شود قیمت‌ها همچنان افزایش داشته باشد، اما بستگی به تغییرات نرخ ارز و اونس جهانی دارد.

به گفته رئیس اتحادیه طلا و جواهر اگر قیمت ارز و اونس جهانی به یک ثبات نسبی برسد شاهد کاهش قیمت طلا و سکه خواهیم بود. در این شرایط مردم می‌توانند به سراغ بازار مصنوعات طلا و جواهر بروند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت