ترافیک در آزادراه قزوین-تهران و باران در جاده‌های مازندران

کد خبر: 1004874

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در حال حاضر دوربین‌های نظارت تصویری ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران محدوده گلدشت و حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک نشان می‌دهد

خبرگزاری فارس: ایمان محرابی‌نیا در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها، اظهار داشت: در حال حاضر تردد در محور‌های هراز، کندوان، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت روان است.

وی ادامه داد: دوربین‌های نظارت تصویری ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران محدوده گلدشت و حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک نشان می‌دهد.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها از بارش باران در برخی از محور‌های استان مازندران خبر داد.

محرابی‌نیا افزود: بر اساس اطلاعات سامانه‌های ترددشمار برخط و دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب محور‌های مواصلاتی کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

* کاهش ۷ درصدی ترافیک راه‌ها/جاده بین ساعات ۳ تا ۴ خلوت‌ترند

وی اظهار کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها بر اساس رصد ۲۲۷۳ دستگاه ترددشمار جاده‌ای نسبت به روز قبل ۶.۸ درصد کاهش دارد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۶.۴ درصد، بیشترین تردد بین ساعات ۱۹ تا ۲۰ و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ صبح ثبت شد.

* انسداد ۶ جاده به دلیل نداشتن ایمنی‌

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: در حال حاضر جاده شهداد-نهبندان در استان کرمان، جاده خرم آباد-پل‌دختر در استان لرستان، محور فنوج-اسپکه واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان، محور قزوین-همدان در کیلومتر ۱۱۰، محور فرعی شمشک-دیزین و جاده رامیان-اولنگ-شاهرود به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است.

* انسداد محور فیروزکوه-سمنان در روز‌های ۱۶ و ۱۷ تیر

محرابی‌نیا اضافه کرد: محور فیروزکوه-سمنان در گذرگاه امیریه در استان تهران، از ۱۶ تیر تا ۱۷ تیر ۹۹، از ساعت ۲۳ تا ۵ صبح روز بعد، به دلیل اجرای عملیات تعمیرات ریل راه‌آهن، از ابتدای محور از شهرستان فیروزکوه به سمت سمنان مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آبسرد-ایوانکی با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت‌: محور هراز محدوده گالری امام زاده هاشم از ساعت ۸ روز شنبه هر هفته تا ساعت ۱۲ روز چهارشنبه هر هفته به صورت ۲۴ ساعته غیر از ایام تعطیلات رسمی و همچنین روز‌های قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به دلیل اجرایی عملیات بهسازی گالری امام زاده هاشم مسیر شمال به جنوب از محدوده آبشار مسدود است و تردد از مسیر جایگزین تونل مشاء انجام می‌شود.

* آزادراه‌های کرج-تهران و کرج-قزوین پرترافیک‌ترین جاده‌ها

محرابی‌نیا اظهار داشت: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد در آزادراه کرج-تهران، آزادراه کرج-قزوین و آزادراه قزوین-کرج ثبت شد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت