سهام کدام شرکت‌ها بیشترین رشد قیمت را داشتند

کد خبر: 1005155

امروز سهامداران شرکت‌های نیرو محرکه، فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش و پتروشیمی خراسان در بورس و معامله‌گران شرکت‌های داروسازی تولید دارو، تولید برق ماهتاب کهنوج و کشت و صنعت دشت خرمدره در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

خبرگزاری تسنیم: شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۲۷ هزار و ۴۱۲ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۷۴۵ هزار و ۷۶۲ واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۸ میلیارد و ۹۶۹ میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۱۵ هزار و ۶۷۴ میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و ۷۴۵ هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های نیرو محرکه، فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش و پتروشیمی خراسان امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های سیمان اصفهان، سیمان هرمزگان و سیمان شاهرود بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازار‌های فرابورس ایران هم معامله ۳ میلیارد و ۸۵۲ میلیون ورقه به‌ارزش ۱۲ هزار و ۲۷۶ میلیارد تومان در ۹۴۶ هزار و ۷ نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۲۵۲ واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۸ هزار و ۶۴ واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های داروسازی تولید دارو، تولید برق ماهتاب کهنوج و کشت و صنعت دشت خرمدره بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های بیمه دی، آ. س. پ و شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت