اصناف بهداشت کرونا را رعایت نکنند دوباره تعطیل می‌شوند

کد خبر: 1007617

رئیس اتاق اصناف تهران گفت: اگر اصناف شیوه نامه‌های بهداشتی را در خصوص کرونا رعایت نکنند، مجبور می‌شویم دوباره آن‌ها را تعطیل کنیم.

خبرگزاری تسنیم: قاسم نوده فراهانی در حاشیه نشست ستاد کرونای استان تهران با اصناف و اتحادیه‌ها افزود: از تلاش اعضای ستاد کرونا به ویژه دکتر زالی قدردانی می‌کنیم چرا که شبانه روزی مشغول ارائه خدمت هستند.

وی گفت: مردم کرونا را شوخی گرفته اند و باید بدانند به علت اینکه مراعات نکردند به پله اول برگشتیم و اگر دستورالعمل‌ها و شیوه نامه‌ها را اجرا می‌کردند اکنون باید از کرونا خارج می‌شدیم.

رئیس اتاق اصناف تهران افزود: از همه اصناف درخواست می‌کنم حتما شیوه نامه‌های ستاد کرونا را رعایت کنند بخصوص واحد‌های صنفی پرتردد و پاساژ‌هایی که فعال هستند و اگر رعایت نکنند مجبور می‌شویم دوباره آن‌ها را تعطیل کنیم.

نوده فراهانی گفت: هیچ راهی بجز همکاری و رعایت موارد بهداشتی و فاصله گذاری نیست و باید همه اصناف از ماسک و مواد ضدعفونی کننده استفاده و مشتریان خود را هم ملزم کنند که ماسک بزنند.

وی افزود: همه اصناف رعایت کنند تا مجبور نشویم آن‌ها را تعطیل کنیم چرا که هر واحد صنفی که تعطیل می‌شود با مشکلات عدیده‌ای روبرو خواهد شد و درخواست ما این است که موضوع را شوخی نگیرند و هیچ تعارفی هم نداشته باشند.

رئیس اتاق اصناف تهران گفت: از دکتر زالی درخواست می‌کنیم شیوه نامه‌های لازم را به ما ابلاغ کنند تا به واحد‌های صنفی ارجاع دهیم.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت