سهامداران کدام شرکت‌ها امروز بیشترین رشد قیمت را داشتند؟

کد خبر: 1013783

امروز سهامداران شرکت‌های دشت مرغاب، معدنی دماوند و تامین سرمایه امید در بورس و معامله‌گران شرکت‌های بیمه دی، افرانت و مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

خبرگزاری تسنیم: شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت ۷۲ هزار و ۴۴۷ واحدی، در ارتفاع یک میلیون و ۹۰۲ هزار واحد به کار خود پایان داد و سرمایه بیش از ۷ میلیارد و ۶۳۹ میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۹ هزار و ۱۹۲ میلیارد تومان در بیش از ۹۴۶ هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های دشت مرغاب، معدنی دماوند و تامین سرمایه امید امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های ارتباطات سیار ایران، گروه مپنا و معدنی و صنعتی گل گهر بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازار‌های فرابورس ایران هم با معامله ۲ میلیارد و ۱۴۲ میلیون ورقه به‌ارزش ۴ هزار و ۷۲۸ میلیارد تومان در ۴۱۱ هزار و ۳۹۵ نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۵۷۵ واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۹ هزار و ۹۰۵ واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های بیمه دی، افرانت و مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، سرمایه‌گذاری مس سرچشمه و پالایش نفت لاوان بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت