نوبخت: اجازه فروش نفت را به ما نداده‌اند

کد خبر: 1014464

معاون رئیس جمهور گفت: هم‌اکنون در شدیدترین تحریم‌ها قرار گرفته‌ایم به طوری که در حوزه غذا و دارو نیز اجازه فروش نفت را به ما نداده‌اند.

نوبخت: اجازه فروش نفت را به ما نداده‌اند

خبرگزاری تسنیم: محمدباقر نوبخت شامگاه امروز در دیدار با نماینده، ولی فقیه در استان اردبیل اظهار داشت: هم‌اکنون در شدیدترین تحریم‌ها قرار گرفته‌ایم به طوری که اجازه فروش نفت را به ما نداده‌اند.

وی افزود: علی‌رغم شدیدترین تحریم‌ها در حال حاضر ایران به یک کارگاه بزرگ ساخت و ساز تبدیل شده و پیروزی از آن ملت ایران است و تاکنون تاخیری در پرداخت حقوق‌ها و یارانه‌ها نداشته‌ایم و در میزان پرداختی خانوار‌های زیرپوشش کمیته امداد و بهزیستی نیز افزایش ۵.۹ درصدی داریم.

نوبخت هدف از سفر به استان اردبیل را پیگیری وضعیت پروژه‌های عمرانی استان اردبیل عنوان کرد و گفت: در سفر امروز مصوب شد اعتبارات پروژه‌های سفر ریاست جمهوری استان اردبیل نیز باید به صورت کامل و ۱۰۰ درصدی اختصاص یابد.

معاون رئیس جمهور از الحاق شبکه ریلی اردبیل به شمال استان اردبیل خبر داد و بیان کرد: این لایحه را تقدیم خواهیم کرد و پروژه الحاق شبکه ریلی اردبیل به شمال استان اردبیل به ویژه پارس‌آباد و حوزه قفقاز از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی اظهار کرد: اجرای پروژه‌های جهش تولید نیز در استان اردبیل در مبنای کار قرار دارد و این پروژه‌ها نیز همراه با پروژه‌های نیمه کاره عمرانی به بهره‌برداری خواهد رسید.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به اینکه دولت در کنار اجرای پروژه‌های بزرگ در استان اردبیل وارد فاز محرومیت‌زدایی نیز شده است گفت: دولت در کنار اجرای پروژه‌های بزرگ در استان اردبیل وارد فاز محرومیت‌زدایی نیز شده و در این راستا طرح مسکن محرومان با جدیت پیگیری و اجرا می‌شود.

نوبخت ادامه داد: ایجاد اشتغال برای ۱۱ هزار و ۲۳۳ نفر نیز با اجرای پروژه‌های نیمه تمام در استان اردبیل در دستور کار قرار دارد تا بتوانیم جوابگوی جوانان بیکار و مطالبات این قشر در منطقه باشیم.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها