برنامه‌ریزی کنکور

کد خبر: 1016408
برنامه‌ریزی کنکور

کنکور برای دانش آموزان در سال آخر تحصیلات دبیرستان مهم‌ترین بخش تحصیل است. بعضی آن را غولی بر سر راه موفقیت می‌بینند و بعضی دیگر سنگ محکی برای سنجش عملکرد دانش آموزان در سال‌های دبیرستان. چه کنکور برای شما تنها یک آزمون باشد چه یک سد بزرگ می‌توانید با برنامه‌ریزی، مطالعه و تلاش به نتیجه‌ی دلخواه‌تان برسید.

تنها ورود به دانشگاه نیست که اهمیت دارد بلکه انتخاب درست رشته و دانشگاه اهمیت بسیار بالایی در موفقیت آینده‌ی افراد دارد. مشاورین تحصیلی می‌توانند به شناخت بهتر دانش آموز از خودش و علایق‌ش کمک کنند و به آنها در راه رسیدن به اهدافشان یاری رسان باشند.

بعضی افراد به طور خودکار برنامه‌ریزهایی عالی هستند. این افراد در نوجوانی و در زمان آمادگی برای کنکور هم می‌توانند شخصا برنامه‌ریزی کنند و با استفاده از کمترین امکانات کمک درسی به نتایجی درخشان برسند. اما همه خوب می‌دانیم این افراد در اقلیت هستند و تعداد زیادی از دانش آموزان نیاز دارند برای سال پیش از کنکور از مشاورین و برنامه‌ریزان با تجربه‌ی دیگری کمک بگیرند و تنها کلاس‌های مدرسه و چند کتاب مهم تست و نکته برای موفقیت‌شان کافی نیست.

سال پیش از کنکور شامل مرور درس های سال‌های گذشته و فراگیری درس‌های سال آخر در کنار تمرین تست‌زنی و یادگیری نکات کنکوری است. اگر فکر می‌کنید که دیگران از سال‌های قبل شروع به تست‌زنی کرده‌اند و حالا از شما خیلی جلوتر هستند نگرانی شما بی‌مورد است. با برنامه‌ریزی درست و عمل به آن می‌توان زمان از دست رفته را جبران کرد و به سطح مناسبی از معلومات برای آزمون کنکور رسید.

برنامه‌ریزی کنکور

مهم است که شما با خرید انواع کتاب‌ها و شرکت در دوره‌های مختلف خودتان را سردرگم نکنید. بهترین راه تحقیقات پیش از انتخاب و سپس انتخاب دوره‌ای جامع و کامل است. شروع کار با یک متد مشخص و کمک گرفتن از یک مشاور خبره از ابتدای راه در کنارتان بهتر و راحت تر می‌توانید از این مسیر نسبتا صعب العبور گذر کنید.

شاید شما در چند درس موفق و قوی باشید اما در یکی دو درس نیاز به کمک یا گذراندن دوره‌های مناسب جهت افزایش مهارت‌های خود باشید. استفاده از دوره‌های اختصاصی دروس عمومی یا اختصاصی برای شما انتخاب مناسب‌تری است.

تام لند یک موسسه‌ی کنکور آنلاین با هدف افزایش عدالت اجتماعی است که توانسته با آموزش مجازی و از طریق اینترنت به دانش آموزان در تمام نقاط ایران کمک کند تا در آزمون کنکور موفقیت شوند.

تام لند با استفاده از اساتید به‌نام و مطرح کنکور و ارائه‌ی جزوات جامع و کاربردی، همراه دانش آموزان در سراسر کشور است. کلاس‌های این موسسه به صورت آفلاین و آنلاین در دسترس دانش آموزان قرار گرفته و مشاورین خبره و کارآزموده‌ی این موسسه به یاری دانش آموزان آمده‌اند.

دوره‌های جامع کنکور یک‌ساله و همچنین دوره‌های اختصاصی هر کدام از دروس به صورت جداگانه و همچنین همایش‌های آنلاین مختص ماه‌های آخر منتهی به کنکور از ویژگی‌های منحصر به فرد این موسسه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین استفاده از تجربیات مشاوران با تجربه، تام لند در کنار شماست.

برنامه‌ریزی کنکور

­

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت