تدریس خصوصی زبان آلمانی به روش های TPRS و Phrasal

کد خبر: 1017652
تدریس خصوصی زبان آلمانی به روش های TPRS و Phrasal

آلمان کشور موسیقی و هنر سالانه توریست های بسیاری را جذب می کند و مهاجران فراوانی که قصد اقامت در کشورهای اروپایی را دارند. چرا که چه به لحاظ کیفی و چه تحصیلی، در آسمان می توان به موقعیت های مطلوبی رسید. در بین دانشگاههای برتر آلمان، دانشگاه فنی مونیخ که رتبة 62 جهانی را دارد و دانشگاه هایلدبرگ با رتبة 64 جهانی جزو انتخاب های اول هر دانشجویی است. دانشجویانی که قصد تحصیل در مقطع لیسانس را در این دانشگاههای نامبرده دارند با یک دورة یک ساله را در کالج سپری کنند.

تدریس خصوصی زبان آلمانی به روش های TPRS و Phrasal

دانشجویان خارجی می توانند بدون اجازه کار، در آلمان کار کنند، که در این راستا لازم است تا دانشجو حداقل در سطح B1 زبان آلمانی بداند تا بتواند در آلمان کار کند. چنانچه به هدف تحصیل و یا گذراندن آزمونهای گوته ( zertifikat )، یا Test DAf که مورد نیاز همة رشته هاست و دانشگاههای آلمان این مدرک را تأیید می کنند هستید کار را با کلاسهای خصوصی زبان آلمانی شروع کنید. چرا که به شما این اطمینان داده خواهد شد تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان رسیده باشید و از سطح زبان آلمانی خود بعد از یک ترم رضایت خاطر داشته باشید.

بعد از گذشت 23 سال خدمت صادقانه در راستای آموزش و یادگیری تخصصی زبان آلمانی شما، با تدابیر ویژه آموزشی و حضور اساتید برتر، برنامه ریزان و پشتیبانان آموزشی، شما را تا رسیدن به هدف که یادگیری سریع زبان آلمانی است یاری و همراهی می کنیم.

جهت یادگیری زبان آلمانی صرف نظر از میزان تحصیلات و دانش زبان آلمانی دورة مکالمه فشرده زبان آلمانی در کوتاهترین و سریع ترین زمان ممکن شما را به خواستگاهتان نزدیک می کنیم.

در آموزش خصوصی زبان آلمانی جهت کسب اعتماد و آرامش بیشتر شما زبان آموزان عزیز، شهریه به صورت اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد و زبان آموز می تواند چنانچه رضایت زبان آموزان تا 3 جلسه حاصل نشد، آموزشگاه کل مبلغ شهریه را به زبان آموز مسترد خواهد کرد.

تدریس خصوصی زبان آلمانی به روش های TPRS و Phrasal

پرداخت هزینه تدریس خصوصی زبان آلمانی در منزل، محل کار و آموزشگاه یکسان می باشد. آنچه در آموزشگاه دنیای زبان به شما عزیزان عرضه می شود:

به شما این اطمینان داده خواهد شد که تا پایان 35 جلسه به حد مطلوبی از زبان خواهید رسید.

 • آموزش مکالمه تضمینی (خصوصی)
 • دوره های ویژه از پایه تا پیشرفته
 • دوره های ویژه اشخاص، پزشکان، مهندسین، متخصصان، مدیران، پرسنل و …
 • اعزام بهترین اساتید خانم و آقا به تمام نقاط تهران
 • مشاوره و برنامه ریزی زیر نظر سوپروایزر تحصیل کرده خارج از کشور
 • آموزش مکالمه تضمینی بین 35 الی 70 جلسه با جدیدترین و به روز ترین متدهای آموزشی
 • پشتیبانی مستمر در آموزشتدریس خصوصی زبان آلمانی و سایر زبان ها زیر نظر سوپروایزر، مشاور و برنامه ریز آموزشی
 • کلاسهای ویژه شاغلین پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل
 • اعزام مدرس خانم جهت بانوان و کودکان
 • هزینه تدریس خصوصی زبان آلمانیدر منزل،محل کار و یا موسسه یکسان می باشد
 • شهریه به صورت کاملا اقساط تا پایان دوره پرداخت می گردد

تدریس خصوصی زبان آلمانی به روش های TPRS و Phrasal

چنانچه تمایل دارید زبان مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان با کیفیت بالا فراگیرید با مشاورین ما تماس بگیرید

حضور در کلاس های خصوصی نسبت کلاس های عمومی که هم از ظرفیت بالا و زمان اندک برخوردار هستند از این رو مفید می باشد که شما با گذراندن کلاس های مکالمه خصوصی و تدریس خصوصی زبان آلمانی می توانید در کمترین زمان و بیشترین بازدهی، به خواسته خود که یادگیری واقعی زبان می باشد برسید و در کوتاه ترین زمان ممکن به توانایی مکالمه روان با تلفظ صحیح و رعایت قواعد دستوری دست یابید.

زبان آلمانی از زبان های هند- اروپایی و عضوی از خانواده ی زبان های ژرمنی است . این زبان یکی از مهمترین زبانهای جهان است وعلاوه بر آلمان در کشورهای اتریش و بلژیک و سوئیس تنها زبان رسمی می باشد . شمار کسانی که زبان آلمانی را همچون زبان مادری بکار میبرند از گویش های دیگر بیشتر است .

دلایل یادگیری زبان آلمانی

آلمان تاریخ بسیار قوی و خارق العاده دارد . از موزیک تا علوم ادبیات ریشه در این زبان دارد .

 • متمایز بودن زبان
 • آلمانی قلب تپنده خطوط آنلاین اینترنتی است .
 • گستردگی زبان در اتحادیه اروپا
 • آلمان زبان اختراع و نوآوری است .
یادگیری زبان آلمانی

یادگیری این زبان تا حدی به فرد زبان آموز بستگی دارد . ساختار گرامری این زبان نسبت به زبان انگلیسی متفاوت است.

جنسیت اسامی در آلمانی

آلمانی بر خلاف فارسی و انگلیسی یک زبان جنسیت محور است. یعنی هر اسم حتما یک جنسیت دارد. اسامی در زبان آلمانی می توانند یکی از جنسیت های مذکر، مونث یا خنثی را داشته باشند.

حرف تعریف معارفه

در زبان آلمانی مشابه انگلیسی برای حروف معارفه حروف تعریف استفاده می شود .

زمان ها در زبان آلمانی

ساختار زمان ها در زبان آلمانی تا حد زیادی مشابه انگلیسی است، زمان های کامل (حال کامل، گذشته کامل و آینده کامل) معادلی در زبان فارسی ندارند .

افعال عبارتی

در تدریس زبان آلمانی مشابه انگلیسی، می توان از طریق اضافه کردن حروف اضافه به فعل، افعال جدیدی ساخت. در زبان انگلیسی به این افعال، افعال Phrasal می گویند. این افعال در زبان فارسی معادلی ندارند

افعال کمکی

ا فعال کمکی افعالی هستند که در جمله فاقد معنا هستند و از آنها برای نشان دادن ساختار گرامری جمله استفاده می شود. زبان آلمانی از نظر استفاده از افعال کمکی تا حد زیادی مشابه انگلیسی است . این افعال در زبان فارسی معادل دقیقی ندارند.

تدریس زبان آلمانی به روش Phrasal

این روش یعنی مهارت تدریس توسط خواندن و روایت کردن می باشد .

تدریس زبان آلمانی به روش TPRS

مزایای این روش :

1- سرعت در آموزش : وقتی چیزی خیلی سریع یادگرفته می شود بسیار لذت بخش است. به همین منظور ازاین روش برای یادگیری زبان آلمانی استفاده می شود . نام پیشنهادی هر چیزی همیشه یک داستان سرگرو کننده دارد و کلی سوالات درباره آن . وقتی به چیزی بارها و بارها گوش داده می شود به خاطر سپاری آن اسانتر می شود . لفظ صحیح کلمات به زبان آلمانی نیز بسیار حائز اهمیت است. بهتر است جهت آموزش خوب به فایلهای صوتی گوش فرا داده شود. 2- جنسیت در زبان آلمانی : جنسیت اسم در این زبان سه نوع است : مذکر و منثی و خنثی . حرف تعریف پیش از اسم می آید و جنسیت آن را از نظر دستور زبان تعیین می کنند.پس روش مناسب برای یادگیری اسم از لحاظ مذکر ، مونث و خنثی بودن آن این است که حرف تعریف هر اسم را به همراه خود آن اسم فرا گرفته است .

3- ضمیر شخصی در زبان آلمانی : عبارت از من ، تو ، او ، مثلا در فارسی برای احترام به شخصی به جای استفاده از تو از واژه شما استفاده می شود .که این نشان دهنده غنی بودن زبان و نشانه تاکید این زبان به احترام به اشخاص است (در زبان فرانسه نیز اینگونه است ولی زبان انگلیسی این چنین نمی باشد . ساختار همه زبان ها پیچیده است. اگر فکر می کنید زبان آلمانی زبان پیچیده ایست احتمالا اطلاعاتی در مورد دستور زبان فارسی ندارید. در کنار این موضوع ساختار مغز برای یادگیری توانایی های عملی با ساختار آن برای یادگیری توانایی های علمی متفاوت است. این سوال مثل این است که شما محاسبات فیزیکی مربوط به متعادل نگه داشتن یک دوچرخه را بنویسید و بعد در مورد سخت بودن دوچرخه سواری صحبت کنید.

اگر میخواهید آلمانی یاد بگیرید بهتر است سخت بودن آن را فراموش کنید و به جای آن بیشتر به فکر تمرین کردن باشید. مغز شما بقیه کار را انجام خواهد داد.

جهت مشاوره رایگان با کارشناسان موسسه تدریس خصوصی دنیای زبان تماس بگیرید:

تلفن : 02188936878

تلفن همراه : 09123839586

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها