خرید سرویس چینی پردیس کاشان، چینی لورین اصفهان و آرکوپال فرانسوا مقصود

کد خبر: 1029841
با وجود گرانی ها و وضع بد اقتصادی حال حاضر، اکثر مشتریان به اجناس ایرانی روی آورده اند. هرچند که اجناس ایرانی به خصوص سرویس چینی ایرانی، کیفیت عالی و طرح های زیبایی دارند ولی متاسفانه اعتقاد بر این است که اجناس خارجی کیفیت بهتری دارند. سرویس چینی پردیس ، یکی از برندهای ایرانی معروف در سرویس های چینی ایرانی است که علاوه بر ظاهر زیبا و کیفیت عالی، قیمت بسیار مناسبی نیز دارد. سایت ظرفستان به عنوان نماینده فروش تک و عمده سرویس چینی پردیس کاشان، زمینه ای برای خرید آنلاین، سریع و آسان فراهم آورده تا شما هموطنان عزیز بتوانید به راحتی مدل های مورد نظر خود را مشاهده کرده و سرویس مورد نظر را به سبد خرید خود اضافه کنید.

خرید سرویس چینی پردیس کاشان، چینی لورین اصفهان و آرکوپال فرانسوا مقصود

سرویس چینی پردیس کاشان تعداد اقلام متفاوتی دارد که اصولا تعداد 105 پارچه مناسب برای 12 نفر و 30 پارچه مناسب برای 6 نفر می باشد. سرویس های چینی پردیس کاشان 105 پارچه شامل اقلام زیر می باشند: · بشقاب پلوخوري ١٢ عدد · بشقاب خورش خوري ١٢ عدد · بشقاب ميوه خوري ١٢ عدد · كاسه سالاد ٢ عدد · كاسه ماست ١٢ عدد · ديس ٣ عدد · قوري+درب ٢ عدد · فنجان+نعلبكي ٢٤ عدد · قندان+درب ٤ عدد · سوپخوري+درب ٢ عدد · ديس پازل ٣ عدد · سس خوري ٢ عدد · نمكدان ٦ عدد · كفگير ١ عدد · جاي دستمال كاغذي ٢ عدد · حلقه دستمال ٦ عدد خرید سرویس چینی پردیس کاشان، چینی لورین اصفهان و آرکوپال فرانسوا مقصود سرویس های چینی پردیس کاشان 30 پارچه شامل اقلام زیر می باشند: · بشقاب پلو خوري ٦ عدد · بشقاب خورش خوري ٦ عدد · بشقاب ميوه خوري ٦ عدد · ديس ٢ عدد · كاسه ماست ٦ عدد · كاسه سالاد ١ عدد · نمكدان ٢ عدد · سس خوري ١ عدد حالا در ادامه این مطلب می خواهیم به این سوال مشتریان ظرفستان بپردازیم که چینی پردیس بهتر است یا چینی لورین؟ چینی پردیس و چینی لورین از بهترین برندهای ایرانی محسوب می شوند. ولی این دو برند تفاوت هایی نیز با هم دارند. از جمله تفاوت ها می توان به تعداد اقلام آنها اشاره کرد. چینی پردیس سرویس های 30 پارچه مخصوص 6 نفر و 105 پارچه مخصوص 12 نفر دارد. چینی لورین سرویس های 29 پارچه مخصوص 6 نفر و 87 پارچه مخصوص 12 نفر دارد. چینی پردیس محصول کاشان است ولی چینی لورین محصول اصفهان می باشد.

خرید سرویس چینی پردیس کاشان، چینی لورین اصفهان و آرکوپال فرانسوا مقصود

با وجود این تفاوت ها، سایت ظرفستان به شما هر دو برند این چینی ها را پیشنهاد می دهد. از نظر کارشناسان چینی ظرفستان، بین تمامی برندهای ایرانی چینی که در سایت ظرفستان موجود است بیشتر به طرح، سایز و یا تعداد اقلام آنها دقت کنید. کیفیت چینی پردیس و لورین هردو مثل هم هستند و در سطح چینی های خارجی و یا حتی بهتر از آنها هم محسوب می شوند. اگر قیمت و کیفیت هر دو باهم برای شما مهم است، یک سر به سایت ظرفستان بزنید و چینی پردیس، چینی لورین و یا هر برندی که دوست داشتید را انتخاب کنید و به راحتی خرید کنید. سرویس چینی به علت سنگین بودن بیشتر برای مهمانی ها و مجالس استفاده می شود و برای استفاده روزمره سرویس آرکوپال فرانسوا پیشنهاد می شود.

خرید سرویس چینی پردیس کاشان، چینی لورین اصفهان و آرکوپال فرانسوا مقصود

آرکوپال فرانسوا حد واسط شيشه و چيني است. البته بسيار زيباتر از شيشه و به سبب نازکي، بسيار سبک تر از چيني است. سبک وزن بودن ظروف آرکوپال، نشکن بودن ظروف آرکوپال، قابليت استفاده در مايکروفر، قابليت استفاده در ماشین ظرفشویی، زيبايي ظروف آرکوپال، تنوع طرح و... از دلایلی است که این جنس سرویس را میان مشتریان محبوب کرده است. برای دیدن تنوع انواع آیروپال و آرکوپال ها به ظرفستان مراجعه کنید و می توانید خرید خود را به صورت آنلاین از سایت ظرفستان انجام دهید و یا حتی به صورت حضوری نیز خرید کنید.

خرید سرویس چینی پردیس کاشان، چینی لورین اصفهان و آرکوپال فرانسوا مقصود

۱

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت