رویای داشتن ویلا در رویان

کد خبر: 1033260

رویای داشتن ویلا در رویان

رویان مازندران شهری در همسایگی نور و نوشهر است که با وجود کوچک بودنش، محبوبیت زیادی بین علاقمندان به ویلا در شمال دارد.

آّب و هوای رویان، یکی از مهم‌ترین دلایلی است که مردم کلان‌شهرها را به سمت این شهر شمالی می‌کشد و به خرید ویلا در رویان مشتاقشان می‌کند.

شهر رویان کجاست؟

شهر رویان که اسم قبلی آن علمده بوده است، در غرب مازندران و در همسایگی دریای خزر واقع شده. رویان، بین دو شهر نور و نوشهر هم قرار دارد و امروزه « ویلاهای رویان » رقیب سختی برای ویلاهای این شهرها شده است.

در جنوب این شهر، رشته کوه البرز دیده می‌شود. فاصلۀ این شهر به مرکز استان ‌‌یعنی ساری، نسبتا کم و در حدود 118 کیلومتر می‌باشد.

تاریخچۀ شهر رویان، بیشتر به همان علمده قدیم برمی‌گردد. شهر رویان مردمی خونگرم و با اصالت دارد و پذیرای مسافرین زیادی هم هست که به این شهر سفر میکنند.

دلایل محوبیت خرید ویلا در رویان

رویان، این شهر شمالی سرسبز که در مجاورت دریا و رشته کوه قرار دارد، سهم زیادی در « بازار خرید و فروش ویلاهای شمال » دارد.

رویان به سبب موقعیت قرارگیری‌اش، از طبیعت منحصر به فردی بهره برده است؛ از خط ساحلی زیبای رویان گرفته تا جنگل‌های سبزش. همین سبب شده است که خرید ویلا در رویان محبوبیت زیادی داشته باشد.

نکتۀ دیگر در رابطه با رونق خرید ویلا در رویان، آرامش و دور بودن آن از هیاهوی شهرهای بزرگ است. در واقع رویان نسبت به تمام شهرهای شمالی وسعت و جمعیت کمتری دارد و شاید همین یکی از دلایل مهم استقبال مشتریان ویلا در شمال است.

تنوع ویلاها در رویان، باعث شده که خریداران ویلا گزینه‌های مختلفی برای انتخاب داشته باشند؛ از ویلاهای ساحلی رویان گرفته تا ویلاهای جنگلی و شهرکی در رویان.

رویای داشتن ویلا در رویان

بهترین ویلاهای رویان کجاست؟

متناسب بودن شرایط شهرهای شمالی برای خرید ویلا در آن‌ها، معاملات خرید و فروش زیادی را به راه انداخته است که بخش بزرگی از این بازار، سهم خرید ویلا در رویان می‌باشد.

شهر رویان مازندران، از محله‌ها و خیابان‌های مهمی برخوردار است که خرید ویلا در این محله‌ها خواستۀ بسیاری از افراد می‌باشد؛ یکی از آن‌ها محلۀ شهرک فردوس رویان است.

خرید ویلا در شهرک فردوس رویان امروز خواهان زیادی دارد.

امتیازات خرید ویلا در شهر رویان

تا به اینجا به نکات مثبت رویان برای داشتن یک ویلای عالی اشاره کردیم؛ اما امتیازات دیگه ای هم شامل این شهر و املاکش می‌شود:

  • تکمیل بودن امکانات رفاهی و تفریحی شهر رویان، سبب شده که گردشگران زیادی به این شهر سر بزنند.
  • بافت توسعه یافتۀ ساختمان‌ها و پیشرفت در ساخت ویلاهای شهر
  • آرامش سکونت در رویان و دوری از هیاهوی شهرهای شلوغ

انتخاب رویان برای خرید ویلا، انتخاب هوشمندانه‌ای است. رشد آمار خرید و فروش ویلاهای رویان هم گویای این حقیق است.

از دلایل دیگر مناسب بودن رویان، وجود مسکن مهر در این شهر است. این‌گونه امتیازات سبب میشه تا رنج قیمتی مسکن و ویلا، متفاوت باشد و افراد با بودجه‌های کم یا زیاد توانایی خرید ویلا ‌‌یا زمین در شمال را داشته باشند.

اما آیا واقعا خرید ویلا در رویان به صرفه است؟

خرید و فروش ویلا در شهرهای شمال کشور این روزها بسیار بحث‌برانگیز است. از آنجایی که این حوزه مشتریان زیادی دارد، سودجویانی هم در این بازار فعال شده‌اند. در نتیجه در میان معاملات مورد اطمینان ویلا در شمال، بسیاری از ویلاها و زمین‌های غیرقانونی و بدون مجوز هم به فروش می‌رسد.

در حالی که اگر با یک مشاور املاک آگاه و متخصص همکاری کنید، احتمالا شما را از دام این دست از طعمه‌ها نجات دهد.

علاوه بر آن پیشنهاد ما به شما، سر زدن به سایت 2نبش است که سامانه‌ای برای خرید و فروش ویلا و سایر « معاملات مسکن » است.

با جست‌وجو در این سایت می‌توانید انواع ویلاها را در شهرهای مختلف شمالی کشور بررسی کنید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

کلام آخر برای انتخاب ویلا در شمال

با توجه به اطلاعات مطرح شده دربارۀ انتخاب یک ویلای مناسب، حالا شما آماده‌اید تا اقدام به خرید موردعلاقه‌تان متناسب با بودجه‌ای که در نظر دارید، کنید.

در این راه، می‌توانید از کمک سایت 2نبش هم استفاده کنید و سریع‌ترین و مطمئن‌ترین انتخاب را داشته باشید.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت