برف و باران در جاده‌های ۱۰ استان/ضرورت تجهیز خودرو به زنجیرچرخ

کد خبر: 1035197

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بارش برف در جاده های چندین استان از جمله اردبیل، زنجان، کردستان و قزوین و بارش باران در جاده های ایلام، کرمانشاه و گیلان از راننده ها خواست حتما تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

برف و باران در جاده‌های ۱۰ استان/ضرورت تجهیز خودرو به زنجیرچرخ

خبرگزاری فارس: علی اکبر آشوری در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات‌ کسب شده از دوربین‌های نظارت تصویری و بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

‌* مسیر آزادراهی بین کرج و تهران پرترافیک ترین جاده کشور

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: بیشترین تردد‌ در شبانه‌روز گذشته در آزادراه کرج-تهران ثبت شد و پس از آن آزادراه‌ تهران-کرج و آزادراه کرج-قزوین پرترددترین جاده کشور بود.

* کمترین ترافیک جاده ها بین ساعات 3 تا 4 صبح

وی اظهار داشت: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد آخرین اطلاعات دریافتی از 2277 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 0.4 درصد کاهش دارد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 21.3 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

* انسداد جاده گناوه-بوشهر و خرم آباد-پل دختر/9 جاده به دلیل کاهش ایمنی مسدود است

آشوری گفت: در حال حاضر محور گناوه-بوشهر در مسیر رفت و برگشت مسدود است و تردد از مسیر جایگزین بزرگراه گناوه - برازجان- بوشهر انجام می‌شود.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها افزود: محور گنج نامه-تویسرکان در استان همدان نیز در حال حاضر مسدود است و تردد از محور جایگزین همدان-جوکار-تویسرکان و همدان-اسدآباد-تویسرکان انجام می‌شود.

وی یادآور شد: در حال حاضر همچنین جاده رامیان- اولنگ -شاهرود، محور فرعی سی سخت- پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور وازک -بلده در مازندران، جاده شهداد - نهبندان، محور‌‌ خرم‌آباد - پلدختر و جاده شمشک-دیزین، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

* تردد روان در هراز و کندوان

آشوری تصریح کرد: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در محورهای کندوان، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت در مسیر رفت و برگشت نشان می دهد.

* ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - کرج

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها از بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس خبر داد.

* برف و باران در جاده های 10 استان

وی اظهار کرد: در حال حاضر بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، کردستان، همدان و قزوین گزارش شده است.

آشوری همچنین از بارش باران در برخی از محورهای استان های ایلام، کرمانشاه و گیلان خبر داد.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها از راننده ها خواست حتما تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

نیازمندیها

تازه های سایت

دیگر رسانه ها