بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان

کد خبر: 1038979

آکادمی زبان انگلیسی خبازیان با مدیریت و تدریس استاد برجسته آموزش زبان انگلیسی محمد جواد خبازیان، بهترین کیفیت تدریس زبان انگلیسی را به صورت حضوری و آنلاین به هموطنان عزیز ارائه می دهد. طبعا خدمات آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کلیه زبان آموزان در همه نقاط کشور است و آموزش زبان انگلیسی به صورت حضوری در حال حاضر فقط برای ساکنان شهر اصفهان امکان پذیر است. آکادمی خبازیان با سالها تجربه در زمینه آموزش نیمه خصوصی و آموزش خصوصی زبان انگلیسی دوره های زبان انگلیسی متفاوت اعم از مکالمه زبان انگلیسی، آیلتس، تافل، پی تی ای (PTE) و جی آر ای (GRE) را به طور تخصصی ارائه می دهد. کلیه آموزش ها در این موسسه مختصر مفید و خلاق می باشند. آکادمی خبازیان به عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان پیشرو در برگزاری دوره های فشرده زبان انگلیسی کاملا کاربردی و خلاقانه، همچنین خدماتی همچون ترجمه رزومه، ترجمه انگیزه نامه، ترجمه متون انگلیسی تخصصی از جمله مقاله ها را ارائه می دهد. بعلاوه خدمات مهاجرتی به کشورهای آمریکا، کانادا، استرالیا، نیوزلند و انگلیس در این موسسه انجام می پذیرد. هدف از آکادمی زبان انگلیسی خبازیان با ارائه خدمات آموزش زبان انگلیسی ارتقای دانش و مهارت های زبان آموزان به سطحی عالی و کاربردی است.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان

آموزش زبان انگلیسی در اصفهان مانند دیگر شهرها زبان آموزان فراوانی را در سال های اخیر جذب نموده است آموزشگاه‌های زبان انگلیسی زیادی به ارائه خدمات تدریس زبان انگلیسی پرداختند. با این که فرض بر آن بوده است که این موسسه ها خلاء موجود در آموزش زبان انگلیسی در کشور را تا حدود زیادی بر کنند اما متاسفانه موفق به این امر نشده اند. آموزشگاه زبان انگلیسی حق با زیان با آگاهی به این موضوع و بررسی دلایل آن، اقدام به رفع این مشکل و ارائه راهکارهای عملی برای حل آن نموده است. آموزش زبان انگلیسی اصفهان در این آکادمی با بالاترین کیفیت ممکن و به صورت کاملاً کاربردی می باشد. با شرکت در تدریس خصوصی زبان انگلیسی اصفهان در آکادمی خبازیان می توانید در کمترین زمان ممکن به اهداف یادگیری زبان انگلیسی خود دست پیدا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به وب سایت موسسه خبازیان khabazianacademy.com مراجعه کنید.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان

آموزش مکالمه زبان انگلیسی نیز از مهارت هایی است که در ایران به درستی به آن پرداخته نشده است. تنها تعداد محدودی از آموزشگاه های زبان انگلیسی در کشور با روشهای آموزشی صحیح به آموزش مهارت مکالمه زبان انگلیسی پرداخته اند. خوشبختانه آموزشگاه زبان انگلیسی خبازیان به عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان نیز با استفاده از موثر ترین روش های آموزشی در آموزش مکالمه زبان انگلیسی در اصفهان موفقیت چشمگیری داشته است. اگر قصد دارید در کمترین زمان ممکن مهارت مکالمه زبان انگلیسی را کسب کنید و در بهترین کلاس مکالمه زبان انگلیسی اصفهان شرکت کنید، قطعاً پیشنهاد ما آکادمی زبان انگلیسی خبازیان می باشد. با شرکت در تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در اصفهان در این آکادمی توسط بهترین مدرس مکالمه زبان انگلیسی در اصفهان، از پیشرفت مکالمه زبان انگلیسی خود شگفت زده خواهید شد. به علاوه، دوره های فشرده مکالمه زبان انگلیسی اصفهان نیز در این آکادمی برگزار می شوند. بهترین روش یادگیری مکالمه زبان انگلیسی را با بهترین استاد مکالمه زبان انگلیسی اصفهان تجربه کنید. موسسه خبازیان با ارائه بهترین کلاس مکالمه زبان انگلیسی در اصفهان به زبان آموزان زیادی برای تقویت مهارن مکالمه زبان کمک شایانی نموده است. روش های تدریس مکالمه زبان انگلیسی در اصفهان در این آکادمی کاملا نتیجه گرا هستند.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان

آموزش آیلتس (IELTS) در آکادمی زبان انگلیسی خبازیان به صورت کاملاً تخصصی و با استفاده از بروزترین روش های آموزشی ارائه می شود. همانطور که میدانید آزمون آیلتس معیاری برای سنجش زبان انگلیسی می باشد و و بسیاری از افراد برای مهاجرت کاری یا مهاجرت تحصیلی نیاز به شرکت در آزمون آیلتس دارند. آزمون آیلتس یکی از معتبرترین آزمون های بین المللی زبان انگلیسی است که سالیانه میلیونها نفر به قصد مهاجرت در آن شرکت می کنند. آکادمی خبازیان با ارائه بهترین آموزش آیلتس در اصفهان توانسته است به متقاضیان آیلتس فراوانی کمک کنند تا به نمره مطلوب خود برسند. اگر قصد دارید تنها با یک بار شرکت در این آزمون به نمره دلخواه خود برسید، قطعا توصیه ما این است که سری به سایت آکادمی خبازیان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی اصفهان بزنید و درخواست مشاوره برای ثبت نام در دوره های آموزش آیلتس اصفهان بدهید.

در صورتی که در مدت زمان کوتاهی قصد گرفتن نمره مطلوب در آزمون آیلتس را دارید، میتوانید در تدریس خصوصی آیلتس در اصفهان در آکادمی خبازیان شرکت کنید و از آموزش های بهترین استاد آیلتس در اصفهان بهره ببرید. این مجموعه خدمات تصحیح اسپیکینگ آیلتس و تصحیح رایتینگ آیلتس بسیار حرفه ای با بازخورد کامل نیز به داوطلبان ارایه می دهد. همچنین آزمون های شبیه ساز آیلتس (ماک تست آیلتس) با بازخورد کامل و جلسات رفع اشکال نیز از دیگر خدمات متمایز این موسسه می باشد که به صورت منظم برگزار می شوند. داوطلبان زیادی از کلاس های آیلتس در این آکادمی توسط بهترین مدرس آیلتس اصفهان بهره برده اند. آکادمی خبازیان به عنوان بهترین مرکز آیلتس اصفهان، در کمترین زمان ممکن شما را به کسب نمره دلخواه در آزمون آیلتس (IELTS) کمک می کند.

با توجه به سخت گیری های اخیر آزمون آیلتس، موسسه های مختلف در تدریس مؤثر دوره های آیلتس اصفهان با چالش زیادی رو به رو بوده اند؛ متاسفانه بسیاری از آن ها موفقیت قابل قبولی در نتایج کسب شده داوطلبان آیلتس خود نداشته اند. البته با توجه به تغییرات اخیر آزمون آیلتس و اصرار این آموزشگاه ها برای استفاده از روش های قدیمی آموزش آیلتس (که در حال حاضر کاملا ناکارآمد هستند) ناکامی آن ها دور از انتظار نبوده است. خبر خوب این است که آموزشگاه زبان انگلیسی خبازیان با بررسی تحلیلی و کامل این تغییرات، موفق به ارائه روش های آموزش آیلتس کارآمدی شده است. نتایج داوطلبان آیلتس اصفهان در این آکادمی مشخصا این روش ها را تایید می کنند. با شرکت در کلاس های آیلتس اصفهان در آکادمی خبازیان به روشنی متوجه تفاوت در آموزش زبان انگلیسی و آیلتس می شوید.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان

آموزش تافل (TOEFL) سالهاست در آکادمی خبازیان با اعمال آخرین تغییرات آزمون تافل و استفاده از جدیدترین روش های آموزشی بهینه ارایه می شود. آزمون تافل نیز یک آزمون بین المللی معتبر برای سنجش مهارت های عمومی زبان انگلیسی می باشد که سالیانه صدها هزار نفر در سراسر جهان از جمله ایران در آن شرکت می کنند. اگر نمی‌خواهید وقت انرژی و هزینه خود را تلف کنید، پیشنهاد می کنیم آموزش تافل اصفهان در آکادمی خبازیان را تجربه کنید. بعلاوه این آکادمی خدمات تصحیح اسپیکینگ تافل و تصحیح رایتینگ تافل با بازخورد کامل نیز ارائه می دهد. همچنین به منظور کمک به داوطلبان تافل باری اطمینان از کسب نمره دلخواه در تافل، این موسسه آزمون های شبیه ساز تافل (ماک تست تافل) نیز برگزار می کند.

در کنار آموزش نیمه خصوصی تافل، تدریس خصوصی تافل در اصفهان نیز در این آکادمی برگزار می شود. برای آگاهی از کلاس های تافل در اصفهان با ما تماس بگیرید. آکادمی خبازیان با تدریس خصوصی تافل اصفهان توسط بهترین استاد تافل در اصفهان کمک شایانی به داوطلبان زیادی نموده است. با بهره گیری از بهترین اساتید زبان انگلیسی در اصفهان و بهترین مدرس تافل اصفهان، می توانید به آکادمی خبازیان به عنوان بهترین مرکز تافل اصفهان و بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان اعتماد کنید.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان

آموزش PTE (پی تی ای) که از آزمون های نسبتاً جدید بین المللی برای سنجش زبان انگلیسی می باشد نیز از دیگر خدمات آکادمی خبازیان است. آزمون PTE پی تی ای تنها حدود ده سال است که به عنوان یک آزمون بین المللی معتبر فعالیت خود را آغاز نموده است و به خصوص از سال ۲۰۱۵ میلادی پس از اعلام اداره مهاجرت استرالیا مبنی بر امکان پذیرفتن آزمون PTE به جای آزمون آیلتس، این آزمون زبان آموزان بسیاری را به خود جذب نموده است. به طور کلی آزمون پی تی ای آسان تر از آزمون‌های آیلتس یا تافل می باشد و مخصوصاً برای کسانی که نیاز به گرفتن نمره ۷ آزمون آیلتس دارند کسب نمره معادل آن در آزمون PTE به مراتب آسان تر می باشد. هرچند ذکر این نکته مهم است که آزمون PTE (پی تی ای) به اندازه آزمون های آیلتس یا تافل در کشورهای مختلف مورد پذیرش نمی باشد؛ بنابراین مهم است قبل از تصمیم گیری برای شرکت در آزمون پی تی ای از پذیرش آن در کشور مقصد اطمینان حاصل کنید. آکادمی زبان انگلیسی خبازیان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان مدت زمان زیادی برای برنامه ریزی آموزشی و ارائه دوره های آموزش پی تی ای به صورت استاندارد با بالاترین بازدهی ممکن صرف نموده است. بنابراین با اطمینان کامل می توانید در آموزش PTE اصفهان در این موسسه شرکت کنید و به کسب نمره ی دلخواه خود مطمئن باشید.

آکادمی خبازیان برای کمک حداکثری به داوطلبان پی تی ای (PTE) بهترین منابع PTE به صورت کتاب، اپلیکیشن و جزوه های گلچین تالیفی به وسیله استاد خبازیان را نیز در اختیار داوطلبان قرار می دهد. همچنین برای اطمینان از کسب نمره مطلوب خود در آزمون اصلی PTE می توانید در آزمون های شبیه ساز PTE (آزمون ماک تست PTE) در این آموزشگاه شرکت کنید؛ این آزمون ها به شما کمک می کنند تا با اولین تلاش بتوانید در آزمون اصلی PTE به نتیجه دلخواه خود برسید. به این شکل مجبور به اتلاف زمان، انرژی و پول بیشتر برای شرکت مجدد در آزمون نخواهید بود.

مانند دیگر دوره های آموزش زبان انگلیسی در این آموزشگاه، امکان شرکت در دوره های نیمه خصوصی و خصوصی با ارائه بهترین استاد PTE در اصفهان وجود دارد. بنابراین اگر زمان کمی برای آموزش پی تی ای دارید ، توصیه می‌کنیم در تدریس خصوصی PTE اصفهان در آکادمی خبازیان شرکت کنید. به شما اطمینان می دهیم آکادمی زبان انگلیسی خبازیان به عنوان اولین مرکز آموزش PTE در اصفهان، بهترین دوره PTE اصفهان را همراه با بهترین مدرس PTE (پی تی ای) ارایه می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر از کلاس های PTE در اصفهان در این آکادمی به وبسایت khabazianacademy.com مراجعه کنید.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان

آموزش جی آر ای در آموزشگاه های کمتری ارائه می شود و خوشبختانه آکادمی زبان انگلیسی خبازیان تا به حال دوره های آموزش GRE متعددی را برگزار نموده است. شایان ذکر است که مدرس دوره آموزش جی آر ای خود نیز در آزمون جی آر ای شرکت نموده و نمره بالایی کسب کرده است. دانشگاه های زیادی در آمریکا و کانادا و حتی بعضی از دانشگاه‌ها در اروپا و دیگر نقطه های جهان برای مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا از متقاضیان، نمره آزمون جی آر ای طلب می کنند. آموزش GRE اصفهان در آکادمی خبازیان کاملاً متفاوت و با استفاده از جزوه های تالیفی منحصر به فرد صورت می گیرد. بنابراین اگر قصد جدی در شرکت در آزمون جی آر ای دارید و جستجوی بهترین مدرس GRE (جی آر ای) در اصفهان هستید، به سایت آکادمی خبازیان مراجعه کنید. هم تدریس نیمه خصوصی جی آر ای و هم تدریس خصوصی GRE اصفهان در این آکادمی برگزار می‌شوند. مهم است به این نکته نیز اشاره کنیم که متاسفانه بسیاری از دانشجویان در ایران از اهمیت بسیار بالای این آزمون با خبر نیستند چرا که نمره بالای GRE معمولاً بورسیه دانشجو را به دانشگاه مقصد تضمین می کند. اگر در جستجوی بهترین دوره آموزش GRE در اصفهان با تدریس بهترین استاد GRE اصفهان هستید، توصیه می کینم حتما به آکادمی خبازیان به عنوان بهترین آموزشگاه زبان در اصفهان مراجعه کنید.

خدمات مهاجرت تحصیلی به کشورهای انگلیسی زبان از دیگر خدمات آکادمی خبازیان می باشد که به متقاضیان از صفر تا صد مهاجرت کمک می کند. ترجمه رزومه تحصیلی یا ترجمه رزومه کاری و ترجمه انگیزه نامه در آکادمی خبازیان به شکل کاملاً تخصصی با بالاترین کیفیت ممکن انجام می پذیرد. بنابراین اگر قصد مهاجرت تحصیلی به کشورهای آمریکا، کانادا، استرالیا، نیوزلند و انگلستان را دارید توصیه می‌کنیم از خدمات تخصصی مهاجرتی موسسه خبازیان استفاده کنید. برای آگاهی از جزییات و هزینه ترجمه رزومه و ترجمه انگیزه نامه به وبسایت موسسه مراجعه کنید.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان

آکادمی زبان انگلیسی خبازیان به عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان به زبان آموزان زبان انگلیسی برای آموزش متفاوت و آسان مکالمه زبان انگلیسی و همچنین آزمون های بین المللی از جمله آیلتس، تافل، PTE و GRE کمک فراوانی نموده است. محمد جواد خبازیان، موسس و مدیر آکادمی خبازیان، دانش آموخته کارشناسی ارشد از آمریکا با بیش از یک دهه تجربه آموزش زبان انگلیسی در سطوح متفاوت به ارائه محتوای آموزشی و روش‌های آموزشی متفاوت و مفید با بالاترین بازدهی ممکن پرداخته است. خوشبختانه زبان آموزان و داوطلبان فراوانی دوره‌های مختلف آموزشی در این موسسه شرکت نموده اند و از خدمات آموزشی و مهاجرتی آن بهره مند شده اند. دوره های آموزشی در آکادمی خبازیان نتیجه، مفید و مختصر و با استفاده از جدیدترین متد های آموزشی موثر می باشد که منجر به موفقیت چشمگیر زبان آموزان شده است. بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی اصفهان را با آکادمی خبازیان تجربه کنید! ارائه مشاوره های تخصصی برای دوره های مختلف توجه به تک تک زبان‌آموزان از ویژگی های منحصر به فرد این آکادمی می باشد. هدف نهایی آکادمی خبازیان ارتقای دانش و مهارت های زبان آموزان در جهت اعتلای سطح زندگی شخصی و حرفه ای آن ها می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و آزمون تعیین سطح آنلاین و حضوری به سایت آکادمی زبان انگلیسی خبازیان khabazianacademy.com مراجعه کنید.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت