سکه رفت روی کانال کاهش قیمت

کد خبر: 1041820

رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت: قیمت طلا و سکه امروز کاهش یافت و نرخ هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۱۴۰ هزار تومان رسید.

باشگاه خبرنگاران: رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت: قیمت طلا و سکه امروز کاهش یافت و نرخ هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۱۴۰ هزار تومان رسید.

ابراهیم محمد ولی ، در خصوص آخرین وضعیت بازار طلا و سکه اظهار کرد: امروز قیمت هر قطعه سکه طرح جدید نسبت به روز گذشته حدود ۱۵۰ هزار تومان کاهش یافت و به ۱۱ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان رسید.

وی افزود: شیوع ویروس کرونا باعث شده تا خرید و فروش طلا و جواهر در بازار رکود بسیار زیادی پیدا کند و تنها معاملاتی که در بازار صورت می‌گیرد در بخش سکه و طلای آب شده و به نیت سرمایه گذاری است.

محمدولی ادامه داد: نرخ هر اونس جهانی طلا طی یک ماه گذشته حدود ۱۰۲ دلار افزایش یافته که به نظر می‌رسد به دلیل حواشی تزریق واکسن کرونا و کرونای انگلیسی در برخی کشور‌ها رخ داده است.

رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران تصریح کرد: امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۱۴۰ هزار تومان، هر قطعه سکه طرح جدید ۱۱ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان، طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان، نیم سکه ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۴ میلیون و ۱۷۰ هزار تومان و سکه‌ یک گرمی ۲ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان در بازار‌های داخلی معامله شد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت