کاهش ۱۰۰ هزار تومانی قیمت سکه

کد خبر: 1042811

رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت: قیمت طلا و سکه امروز کاهش یافت و نرخ هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۱۵۳ هزار تومان رسید.

باشگاه خبرنگاران: رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت: قیمت طلا و سکه امروز کاهش یافت و نرخ هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۱۵۳ هزار تومان رسید.

ابراهیم محمد ولی، درخصوص آخرین وضعیت بازار طلا و سکه اظهار کرد: امروز هر قطعه سکه طرح جدید نسبت به اواخر هفته گذشته ۱۰۰ هزار تومان کاهش قیمت داشت و به نرخ ۱۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

وی افزود: شیوع ویروس کرونا باعث شده تا فروش طلا و جواهر در بازار رکود بسیار زیادی پیدا کند و تنها معاملاتی که در بازار صورت می‌گیرد در بخش سکه و طلای آب شده و به نیت سرمایه گذاری است. محمدولی ادامه داد: هر اونس جهانی طی یک ماه گذشته بیش از ۵۲ دلار افزایش یافته که نرخ آن روز به روز در جهان به دلیل حواشی که در خصوص واکسن کرونا به وجود آمده، رو به افزایش است.

رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران تصریح کرد: امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۱۵۳ هزار تومان، هر قطعه سکه طرح جدید ۱۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۴ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و سکه‌ یک گرمی ۲ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان در بازار‌های داخلی معامله شد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت