قسمت سوم سریال ملکه گدایان را زودتر از همه دانلود کنید!

کد خبر: 1046246

قسمت سوم سریال ملکه گدایان همینک در وبسایت کول دانلود منتشر شد. لینک دانلود قسمت 3 ملکه گدایان، به همراه اپیزود هفتم همرفیق (مهمان: مهران احمدی)، قسمت ششم قورباغه در ادامه این مطلب درج شده است.

قسمت سوم سریال ملکه گدایان را زودتر از همه دانلود کنید!

سریال ملکه گدایان در قسمت دوم با سکانسی جدید و دیده نشده از وضعیت بیهوشی البرز (مربوط به قسمت 1) در آنکارا آغاز می شود و سپس به روند روایتی قسمت دوم با می گردد.

همچنین در این قسمت دیدیم که افرا و تیمش برای البرز نقشه هایی کشیده اند ولی او در نهایت می تواند طی یک فرصت پیش آمده فرار کند و به همراه داریوش خودش را به وکیلی که داریوش معرفی کرده بود برسانند، در آن جا متوجه می شوند که البرز در یک دام کلاهبرداری بزرگ افتاده است. البرز اعتراف می‌کند که در سن 15 سالگی طی یک صحنه سازی عجیب و مشکوک متهم به قتل شده و پدرش مجبور به خروج غیر قانونی البرز از کشور شده، به خاطر همین مساله امکان مراجعه به پلیس و پیگیری موضوع را ندارد. در نهایت به پیشنهاد وکیل تصمیم بر این می شود که البرز هویت جعلی فرهاد بابایی را بپذیرد و وانمود به پذیرش کند تا وکیلش فرصت این را داشته باشد که بتواند از طریق آزمایش دی ان ای پیگیر هویت البرز شود و ثابت کند که از خانواده شمس است. سکانس پایانی ملکه گدایان در گالری می گذرد جایی که البرز و داریوش به سراغ صاحب مزون رفته اند بلکه بتوانند با پول او را وادار به حرف زدن کنند، اما ناگهان سارا و افرا سر می رسند در کمال تعجب شاهد هستیم که البرز با نزدیک شدن به افرا و زدن آمپول به گردن افرا او را نقش بر زمین می کند.

حال باید دید که در قسمت سوم از ملکه گدایان چه اتفاقاتی خواهد افتاد. در سطر بعدی، لینک دانلود قسمت 3 ملکه گدایان با 5 کیفیت گوناگون از سایت کول دانلود درج شده است. شما را دعوت به تماشای این درام جذاب و تماشایی می کنیم

دانلود قانونی: قسمت سوم ملکه گدایان

قسمت سوم سریال ملکه گدایان را زودتر از همه دانلود کنید!

قسمت پنجم سریال قورباغه در جایی آغاز می شود که رامین بر روی یک باند هلی کوپتر ایستاده است که شخصی که به ظاهر نگهبان آن جا است، چون خیال می کند که وی قصد خودکشی دارد و بدین منظور به آن ساختمان مرتفع آمده است، با وی برخورد جدی می کند و می خواهد که با تماس با 110، وی را به پلیس تحویل بدهد ولی رامین به هر ترتیبی که است از آن جا فرار می کند و محل را ترک می کند. چرا که به دلیل پرونده های پیشینش اصلا دلش نمی خواهد با پلیس ها روبرو شود، حتی اگر در آن روز کار خاصی را هم انجام نداده باشد.

در ادامه ولی مامورین آگاهی که در تعقیب رامین بوده اند از راه رسیده و سعی در دستگیری وی دارند. رامین از آن جایی که می داند اگر گیر بیفتد به بازداشتگاه می رود و در آن جا تمام وسایلش (از جمله مهم ترین وسیله و نیرویی که به تازگی به دست آورده است یعنی یک انگشت بریده آغشته به سم قورباغه که اگر شخصی آن را لمس کند تحت کنترل و هیپنوتیزم وی در می آید) بنابراین این بار هم پا به فرار می گذارد و پس از چند تعقیب و گریز وی به داخل یک رستوران بزرگ و بسیار پرازدحام می رود.

در آن جا به دستشویی می رود تا بتواند انگشت را نجات دهد. از طریق بادکنکی که در دست یک دختر بچه می بینید؛ انگشت را در لابلای بادکنک پاره شده می پیچد و سپس آن را می بلعد. وقتی که پلیس ها می آیند، خود را تسلیم به آن ها می کند و با آن ها به پلیس آگاهی می رود. تا این جا هنوز انگشت قطع شده که دور آن بادکنک پیچیده شده است و از طریق یک بند بسته شده است در گلوی رامین قرار گرفته است!!

در آگاهی دوباره مورد بازجویی قرار می گیرد. وی را در واقع به دلیل جرم در اختیار داشتن ماشین سرفتی و البته قتل فرهاد دستگیر کرده اند! او از پاسخ دادن به پرسش های مامور بازجو طفره می رود و درخواست می کند که باید به دستشویی برود. نقشه رامین عملی می شود. انگشت را از گلویش درآورده و در حین جابجایی و هدایت شدن به سمت سلولش، انگشت را با دستان مامور پلیس برخورد می دهد و با لمس کردن او، برنامه هایش را پیش می برد.

در ادامه مامورین آگاهی رامین را با یک ون مخصوص حمل مجرمین با دو مامور به سمت دادسرا مشایعت می کنند. ولی از آن جا که رامین یکی از آن ها را از قبل هیپنوتیزم کرده و تخت اختیار خود در آورده است، در بین راه ماشین را به وسیله ماموری که پشت رل است به مکان خلوتی برده (یک پارک تفریحی دنج) و سپس به او دستور می دهد که اسلحه و بی سیم همکارش را گرفته و همچنین دستبند خود را از دستانش باز کند.

هر دو مامور با یکدیگر درگیر شده و مامور تحت اختیار رامین، دیگری را خلع سلاح کرده و وی را به داخل ون می آورد، سپس رامین، مامور دوم که مامور اصلی رسیدگی به پرونده اش بوده را نیز هیپنوتیزم می کند و از او می خواهد که پرونده اش را مختومه اعلام کند، ضمن این که همه مدارک اعم از فیلم های دوربین مدار بسته و اسناد و شواهدی که بر علیه او بوده است را نیز حذف کند!

رامین از مخمصه نجات پیدا می کند. در ادامه از مامور هیپنوتیزم شده می خواهد که یک نفر را پیدا کند. او فرانک، دوست دوران دانشجویی رامین است. فرانک (با بازی سحر دولتشاهی) در سالیان گذشته معشوقه رامین بوده و این دو گویا قصد داشته اند که با هم ازدواج کنند. البته این دو در زمان دانشجویی دست به کارهای خلاف از جمله حمل و توزیع و فروش مواد مخدر نیز می زدند. ولی چرا رامین به سراغ وی رفته است؟ رامین می داند که فرانک در آزمایشگاه کار می کند و او یک پزشک است.

در واقع رامین به نزد فرانک می رود تا با انجام آزمایش متوجه شود که چیز این انگشت چادویی باعث می شود که هر کس پس از لمس یا بو کشیدن آن؛ عقل و اختیارش را تحت فرمان شخص ثانویه قرار می دهد و به نوعی اصطلاحا هیپنوتیزم می شود! فرانک با بررسی و انجام آزمایشاتی به این نکته پی می برد که این انگشت، یک انگشت معمولی بوده است و از این حیث، امتیاز ویژه ای ندارد ولی موادی که بر روی آن افتاده است باعث این خاصیت شده است. او حدس می زند که در گذشته آن شخص (صاحب انگشت) به موادی دست زده است که اجازه دسترسی به آن را نداشته و صاحب آن محل نیز انگشت وی را قطع کرده و اکنون کمی از آن مواد بر روی انگشت قطع شده فرد مذکور باقی مانده است. در ادامه وقتی که این نکته برای فرانک محرز می شود (با دیدن این که رامین با همین انگشت توانسته بود که نگهبان آزمایشگاه را راضی کند تا درهای آن جا را شبانه به رویشان باز کند) سعی در دزدیدن این انگشت جادویی می کند و به این ترتیب با رامین در می افتد ولی .... بهتر است خودتان به تماشای سریال قورباغه بنشینید چرا که در این قسمت ها سریال به بالاترین میزان حساسیت خود رسیده است.

حال باید دید که در قسمت ششم از سریال قورباغه چه اتفاقاتی می افتد. در ادامه این نوشتار و سطرهای پایین، لینک دانلود قسمت 6 قورباغه با 5 کیفیت گوناگون از سایت بسیار خوب کول دانلود درج شده است. لازم به ذکر است که سریال قورباغه با کیفیت Bluray 4k و همچنین صدی 6 کاناله انکود و در اختیار کاربران قرار گرفته است. این نخستین بار است که برای یک اثر ایرانی چنین اتفاقی رخ می دهد!

دریافت لینک: دانلود سریال قورباغه

قسمت سوم سریال ملکه گدایان را زودتر از همه دانلود کنید!

تاک شو جدید و جذاب همرفیق نیز که در اپیزودهای پیشین، بسیار مورد توجه قرار گرفته است پس از پخش 6 قسمت از آن، جایگاه خود را در بین مخاطبین پیدا کرده است. این استقبال به اندازه ای بوده است که باعث شگفتی بسیاری شده است. چرا که تا کنون مورد مشابهی نبوده است که یک برنامه گفتگومحور و در این سبک تا این حد بتواند محبوب باشد.

همرفیق با اجرای شهاب حسینی و نویسندگی سروش صحت ساخته می شود. مهمان های قسمت های پیشین برنامه همرفیق به ترتیب نوید محمدزاده، وحید جلیلوند، هوتن شکیبا، بهرام افشاری، پژمان جمشیدی، سام درخشانی، فاطمه معتمدآریا، مرضیه برومند، محسن تنابنده، احمد مهرانفر، هادی حجازی فر و محمدحسین مهدویان بودند.

از میان قسمت های قبلی همرفیق، قسمت سوم (مهمان: پژمان جمشیدی) و پنجم (مهمان: محسن تنابنده) بیشترین تعداد دانلود را داشته بودند که آن هم به دلیل نوع کارکترها و محتوای طنز و کمدی شرکت کنندگانش بوده است. حال در این هفته همرفیق به قسمت ششم از خود رسیده است.

در این قسمت ولی مهران احمدی مهمان شهاب حسینی شده است.

دریافت لینک: دانلود همرفیق

قسمت سوم سریال ملکه گدایان را زودتر از همه دانلود کنید!

همچنین سریال مسابقه ای بسیار جذاب شب های مافیا نیز در حال طی کردن حساس ترین بخش های خود است. این سریال با پشت سر گذاشتن 3 فصل رقابت تنگاتنگ اکنون به فصل چهارم رسیده است.

فینال سریال شب های مافیا با حضور بازیگران منتخب و برتر 3 فصل قبل برگزار خواهد شد. بدین ترتیب در فصل چهارم: حامد آهنگی، مجید واشقانی، هادی کاظمی، سید جواد هاشمی، سیما تیرانداز، شهرزاد کمال زاده، سمانه پاکدل، مریم مومن، بهنام تشکر، امیر مهدی ژوله، امید حاجیلی و حسین مهری با یکدیگر رقابت خواهند داشت.

دریافت لینک: دانلود شب های مافیا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت