پیشنهاد کمیسیون تلفیق برای افزایش یارانه‌ها

کد خبر: 1047123

«یوسفی» عضو کمیسیون تلفیق: پیشنهاد دادیم یارانه نقدی اقشار تحت پوشش مراکز حمایتی مانند بهزیستی و کمیته امداد که در حدود ۱۰ میلیون نفر هستند به ۲۰۰ هزار تومان افزایش یابد.

تسنیم:عضو کمیسیون تلفیق جزئیات پیشنهادات اعضای کمیسیون تلفیق برای افزایش یارانه‌های نقدی را تشریح کرد.

مجتبی یوسفی عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۰ ، با اشاره به جزئیات جلسه اخیر این کمیسیون درباره بررسی تبصره ۱۴ لایحه بودجه درباره افزایش یارانه‌های نقدی در سال ۱۴۰۰، بیان داشت: درباره افزایش یارانه‌های نقدی در سال آینده پیشنهاداتی از سوی اعضای کمیسیون مطرح شده که در حال بررسی و ارزیابی است.

وی در تشریح پیشنهادات اعضای کمیسیون برای افزایش یارانه‌های نقدی، گفت: پیشنهاد اعضای کمیسیون تلفیق این است که یارانه نقدی اقشار تحت پوشش مراکز حمایتی مانند بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی خمینی (ره) که در حدود ۱۰ میلیون نفر هستند به ۲۰۰ هزار تومان افزایش یابد.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ در همین راستا، ادامه داد: پیشنهاد دیگر این است که یارانه نقدی دهک‌های بعدی که در حدود ۲۵ میلیون نفر هستند، ۱۸۰ هزار تومان شود.

یوسفی با بیان اینکه اعضای کمیسیون در رابطه با یارانه نقدی دهک‌های بالا ۲ پیشنهاد داشتند، اضافه کرد: پیشنهاد اول این بود که یارانه نقدی دهک‌های بالا به طورکلی حذف شود یا به ۲ برابر یعنی ۹۰ هزار تومان افزایش یابد.

نماینده مردم اهواز در مجلس، تصریح کرد: درباره پیشنهدات مذکور برای افزایش یارانه‌های نقدی در سال ۱۴۰۰ در جلسات کمیسیون تلفیق بحث و تبادل نظر شده و تا کنون هیچ مصوبه‌ای در این باره نداشته‌ایم و قرار است تا در جلسه امروز کمیسیون درباره افزایش یارانه‌های نقدی تصمیم نهایی اتخاذ شود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت